Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Панталони с велкро?
Автор: djogata   
Дата:   27-05-12 19:36

Вчера ходих да си търся някакви къси панталони, че напоследък всичките чифтове, дето ги имам, са почнали или да се протъркват, или да им се късат джобовете, или са се събрали в талията (ех, тези материали, все така ги правят, че при прането отесняват точно на талията [smilie18] )


И така, в един спортен магазин намирам едни панталонки, които ми харесват. Моделът се води предназначен за спортуване на открито (сред природата - планинарство, колоездене, и т.н.).
Всичко ОК, само едно нещо ме притесни доста - вместо с цип или с копчета, отпред се закопчават с велкро... [smilie8]


Добре де, на кой истински любител на природата ще му вършат работа тези панталонки, като всички знаем, че повечето овчички и козички моментално се разбягват, като чуят шума от отварянето на цип... а тъй като велкрото е много по-шумно, при отлепянето му със сигурност ще се разбягват още по-бързо? [smilie10] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: stoyan_5   
Дата:   27-05-12 19:38

Пък и ако ти се допикае, да си сложиш "най-скъпото" между тези бодлички на велкрото, някак не върви.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: djogata   
Дата:   27-05-12 19:41

Бе ти мани пикането, това да ти е проблема, при положение, че една овчичка няма да можеш да прикоткаш [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: kote   
Дата:   27-05-12 19:53

ооо в чичка[smilie18]
някой май си мечтае за мъже[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: gogzy   
Дата:   27-05-12 19:58

Из филма " Били козлето":

- Е..ал съм ти и жените, е..ал съм ти и козите.....хм, козите ли [smitten] ???

П.п.: Това е цитат от бащата на Били [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-05-12 19:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: gogzy   
Дата:   27-05-12 20:04

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=N3lFdaStNbU#t=44s



Публикацията е редактирана (27-05-12 20:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-05-12 20:16

Еми изгъзици Джога.. Панталони с велкро.. Презервативи с гравирана линийка... надуваеми жени... бира с натурален сок..

все бляк. Може би само надуваемата жена би била полезна в някои по екстремни ситуации.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: djogata   
Дата:   27-05-12 20:17

Гогзи, глей - бащата на Били е с панталони с копчета! Ако беше с велкро, Били козлето нямаше да съществува и нямаше да се наслаждаваме на такъв хубав филм [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: ejko   
Дата:   27-05-12 20:34

"...истински любител на природата... знае, че повечето овчички и козички моментално се разбягват, като чуят шума от отварянето на цип..."

WTF

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: Djogata   
Дата:   27-05-12 20:44

Зафиров, в Полша отдавна оскверняват бирата със сокове и други измислици - имат си питие "топла бира с мед" - бляк [smilie18]

Редовно се пие бира със сироп от череши или боровинки - викат му "Пиво с сокем" [smilie7]
Един път като бях в Полша седнахме да пием с един приятел (чех), и това пиво с сокем ни беше много смешно, та цяла вечер си поръчвахме от него, докато накрая се намазахме като прасета [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-05-12 20:49

Ежко, има се предвид истинският любител на природата, дето истински обича овчички и козички. Пък те са хитри животинки и при най-лекия звук от смъкващ се цип бягат от любителя. Камо ли от едно велкро.
То затова истинските любители на природата по Родопско ходят с потури. За заблуда на овчичките и козичките до последно.

[smilie18]


Джога, въобще не ми говори за изгъзените питиета на немчугите. Това да пиеш бира с бананов сок тряа си малко нефелен в главата.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-05-12 20:51


.. Това да пиеш бира с бананов сок тряа си малко нефелен в главата.


.... или поне малко педерас ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: 2nYo   
Дата:   27-05-12 21:02

Те тфа е проблема много педераси се навъдиха !

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-05-12 21:05

Абе един път един сервитьор в Бон се опита да ме изпедерасти като ми донесе бира с бананов сок вместо любимият ми вайсбиер ама аз го отрезАх.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-05-12 21:07


.. Много хора си мислят , че от един път не се ставало .... [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Чувал съм от много нормални (разбирай хетеро) пичове, че да опънеш мъж на задна не те прави мека китка.



... http://men.hotnews.bg/n/da-bodne-li-muzh.15814.html


Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: Djogata   
Дата:   27-05-12 21:32

Ежко, Зафе, мани ти тая, ама weissbier-а си има бананов аромат по принцип - само дето си е естествен ефект от малца, житото и маята - точно както и някои тъмни бири имат шоколадов привкус, което е ефект на прегорелият малц, който се слага в тъмното пиво. Така че явно германците извън Бавария са решили, че бира + бананов аромат може да замести weissbier, ама ще имат да вземат [smilie5] [beer]

Зафе, много точно си му разяснил на Ежко за любителите на природата и овчичките [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 00:21

Истинският любител на козички и овчици не ползва панталон.

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: neuromancer   
Дата:   28-05-12 02:47

шотландците затова ходят с полички

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 04:43

Панталони с велкро... хахахахаааа!

Европейска му работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: Djogata   
Дата:   28-05-12 13:10

Димов, скучен си, а на всичкото отгоре и се престараваш - фирмата-производител на панталоните беше американска [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: tonal   
Дата:   28-05-12 13:22

Велкрото се преправя лесно на копче. С метална кукичка и копче става най-яко.
[beer] [smilie5]
Има и по-лоши случаи - панталон с Тик-Так копче най-отгоре
тамън вкараш втората бира и се отпуснеш и - ТАК!-разкопчаване - копчето те алармира. [beer]
Работя в тоя бранш та съм видял какво ли не - един меко-киткест фиешан-дизайнер беше сложил ципа по диагонал на задника, че и колекция пусна[cool] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: cameraman   
Дата:   28-05-12 13:30

Аз имам два чифта къси пантлони с подобни лепки и цяло лято не ги махам от задните си части... Много са удобни... Лесно се слагат, лесно се свалят...

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: tonitka   
Дата:   28-05-12 13:33

tonal [smilie24] ...ма много вярно! Миналата година си купих спортен панталон с велкро и 2 копченца тик-так на колана, ама от ония дребните дето ги слагат на бебешките гащеризони! В магазина всичко беше ОК, ама като излязох с тях да снимам...аха река да клекна да снимам макро и гашите ми разкопчани, барабар с велкрото......голямо псуване падна! [smilie5] ....та се наложи да ги преправям. Иначе имам два чифта къси панталонки с велкро и връзки в талията - много са удобни!....с уговорката че нямам какво да заклещя на велкрото и не нападам козички! [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (28-05-12 13:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 13:53

Аз нося само дрехи с велкро...
И вратовръзката ми се лепи с велкро за яката..., яката работа[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 13:58

swag YO![smilie25]



Публикацията е редактирана (28-05-12 14:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Панталони с велкро?
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 14:04

Velkro kecks- smart pair o' kecks!

ps трябваше да стана копирайтър[smilie18]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.