Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Евровизия
Автор: harvester_vn   
Дата:   25-05-12 16:36

Песента изобщо не съм я слушал, ама гледам разни мнения по-горе, че била елементарна, клубно диско, текста бил зле, ставала само за пълнене на време....

Наясно ли сте изобщо с концепцията на Евровизия?
Конкурсът е именно за песни които са за запълване на време. Елементарни, ритмични, с лесно запомнящи се мелодия и текст... От този тип, при който колкото и да не харесваш някоя песен, като я чуеш сутринта, ти се набива в главата и после цял ден несъзнателно си я тананикаш. Най-точно казано- едносезонки.
Та, както казах, песента не съм я слушал, но като зная горе долу стила на Софка, мисля че никога няма да може да направи нещо на Евровизия.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   25-05-12 18:41

harvester_vn

Направи опит да я изслушаш. Първото нещо, което ще направиш е да си редактираш поста. [smilie3] Текстът е такъв, че и Райна Кабаиванска да го изпее, няма спасение. Сори за познатата на Яне, ама това е жива подигравка, особено от дългогодишен тек[smilie21] стописец.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: asahi   
Дата:   25-05-12 18:44

Въпреки че не ми харесва, песента на Краси Аврамов също се запомня и я помня още.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: harvester_vn   
Дата:   25-05-12 18:47

Ама аз какво казах? Принципно и по подразбиране, текстовете на Евовизия са си боза.

п.п. Не ми се слуша Софка ся, бе.... мисля да си пусна Пантера [cool] undefined



Публикацията е редактирана (25-05-12 18:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: charger   
Дата:   25-05-12 18:51

не ставаме за никъде.



Публикацията е редактирана (25-05-12 18:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   25-05-12 19:26

Софка, сега пак си я причиних. Бе, не е такъв брейн демидж, както от спомена ми тая песен, ама си е зленце. Виж гъркинчето ме грабна, а и братята румънци поддържат форма, без да блести и тяхната песен с нещо особено.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: orlindraganov   
Дата:   25-05-12 19:39

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/xmwk7838.JPG
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4272482_700b.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: IvoZafirov   
Дата:   25-05-12 19:42

Абе тъпичък е конкурса да..

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   25-05-12 19:47

Всичко с "евро" в името си е боклук.




Без Катето Евро, де.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: totomoto77   
Дата:   26-05-12 11:27

Чудя се някой дали е виждал на живо diandimov ? Имам предвид дали има доказателство, че съществува? Напоследък почвам да подозирам, че е "бот" антагонист, който се активира от няколко ключови думи. Например "бот"-а винаги реагира на думи с корен "евро" или "харесва ми". Веднъж надушил някоя от ключовите думички започва да "хейти" наред. Какво мислите?

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: asahi   
Дата:   26-05-12 12:09

Мислим, че американските психоаналитици взимат скъпо.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Will   
Дата:   26-05-12 22:23

написа:

> Всичко с "евро" в името си е боклук.
>
Пич, мисля, че не си лош човек, но си толкова дълбоко интегриран в еврейско-американската матрица, че вече наистина приличаш на бот... за съжаление... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: gorbi   
Дата:   26-05-12 22:34

Will ...не, лично по мое мнение - въобще даже не е интегриран, умира си за България и всичко европейско и компенсира тук, активно самонавивайки се при това... [smile]
Дълбоко в себе си diandimov смятам е интелигентно и добро пораснало момче... За съжаление, интелектуално развитието му е спряло някъде между континентите, в тъжния смисъл на думата..:( Всяко поколение емигранти казват че е тор за децата си, Димов потвърждава това категорично...
Отнасяйте се по-меко и с разбиране - не му е леко.. [smile] Децата му обаче ще са част от едно общество за което ние само можем си мечтаем...

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: asahi   
Дата:   26-05-12 22:46

Ботовете имат ли деца?

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Will   
Дата:   27-05-12 00:00

написа:


> Отнасяйте се по-меко и с разбиране
> - не му е леко.. [smile] Децата му обаче
> ще са част от едно общество за
> което ние само можем си мечтаем...

О, не е сигурно това... аз не искам да съм в тяхната съвършена матрица, а децата ще направят своя избор като дойде времето за това независимо къде са израснали... предпочитам европейския хаос пред потресаващото лицемерие и химерата на американската "средна класа" на която беше показан среден пръст [smile] ...
... обаче САЩ засега си остават най-иновативното общество, това е неоспорим факт и талантите от света предпочитат да се развиват там, но за това си е виновна самата Европа (ЕС), която се задушава от прекалено сложните и тромави механизми за държавно управление и бюрокрацията, което е и най-големия и проблем в момента ... както и колосалния брой служители на бюджетна издръжка...

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: gbdesign   
Дата:   27-05-12 00:18

После пак кажете че не сме боклуци!!! Нито една точка от Българи за българката! Срам ме е че съм българин, честно!!!



Публикацията е редактирана (27-05-12 00:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: asahi   
Дата:   27-05-12 01:15

А не те е срам, че не познаваш регламента?

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: gbdesign   
Дата:   27-05-12 01:18

Асахи, говоря за българката от Кипър. Циганката отпадна още на полу-финала.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: Щурче   
Дата:   27-05-12 01:22

Честито на Швеция! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 04:42

Хора, опомнете се.
Не съм бот, даже не знам какво 00011010000 това.

Когато казвам че всичко с "евро" в името си е боклук, намам предвид абсолютно всичко, а само наболелите и злободневни 1110010111000, като грешката наречена "европейски съюз" и кича, наречен "евровизия" (конкурса им).

Плюс, разбира се, тесногръдието, шовинизма, старите сгради, тесните улици, високите данъци, и малоумието на европейците.

То си е казано - "стария свят".

Да отговоря на други постове: не, не харесвам европейците.
Не знам за каква матрица говорите вече толкова години. Ако е за онова подобие на филм, не съм го гледал. Само 7 минути.

Тази от Швеция дето спечели е много добре.
Не че слушам такива бълвочи, но има школуван глас, изпълнението й е добре, има актинг, и... просто е добре.
Не може изобщо да се сравнява с оная застаряваща провинциална доца от цигански произход, която представяше България.

И кояго само ВИКА вместо да има някакъв артисцизъм.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: tnt   
Дата:   27-05-12 06:21

"артисцизъм." т'ва само в Щатите го има сигурно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 07:33

Сигурно.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: digitalgab   
Дата:   27-05-12 07:42

Ква българка, Софито е циганка и нейното амплоа са циганските, турските и гръцките песни.

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: digitalgab   
Дата:   27-05-12 07:48

http://life.dir.bg/gallery.php?id=11218989&page=1

Цепи мрака (на снимката преди тая)! [smilie5]



Публикацията е редактирана (27-05-12 07:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Евровизия
Автор: boreto   
Дата:   27-05-12 09:29

Всички ли сте заблудени или се правите?

Конкурсът на Евровизията може и да е бил такъв по времето на възникването си.

Сега е добре смазана машинка за печелене на пари, даже по-ефективна от доста щатски, затова Димов завижда...
[smilie25]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.