Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: М-тел са коректни
Автор: n1x0n   
Дата:   18-05-12 00:19

Vinsent - правиш прибързани и погрешни изводи !

Винсент казва мнението си, базирано на своят опит в работата си с тях. Нито е прибързано, нито е погрешно. Просто това е неговото мнение, което вас не ви ангажира по никакъв начин.

Като изхождаме от универсалната истина, че всички оператори са абсолютно еднакво зле и слушаме абсолютно стереотипни оплаквания от всеки един от тях - остава опцията всеки да харесва определен оператор, защото конкретно с него няма издънки.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Todorov   
Дата:   18-05-12 00:33

М-тел са една от добрите ми сделки през новият век. След като ги напуснах, фирмените ми сметки паднаха с 30-40% (200-250 лв.) месечно. Другата такава топсделка е като разкарах Виваком като доставчик на стационарна телефония и ги замених с алтернативен доставчик (през интернет). В тоя случай сметките ми паднаха 4-5 пъти (от 150-200 лв. на 30-40 лв.).
Благодаря, че има такива фирми като М-тел и Виваком, за да разбера като абонат на алтернативни доставчици какво е читава услуга.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: DEKOV   
Дата:   19-05-12 19:14

Бях клиент на Мтел, но никога не съм ползвал гласова поща, след като ги напуснах се оказа че включили гласова поща на несъществуващият вече номер само и само някой като набере да отчитат [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Щурче   
Дата:   19-05-12 20:01

В бг операторите са а ла хвани единия, удари втория, да падне третия, но от всички, Мтел са най-добре според мен...


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Славов   
Дата:   19-05-12 20:36

Точно, ама типично по български, някой като си смени оператора и веднага: ама паднаха ми много сметките, у, ха .... голем смех....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: slav4cho   
Дата:   20-05-12 01:49

На Виваком съм вече 4-5 години и съм много доволен.Не знам да е имало друг оператор,който да прехвърля останали от тоя месец,за другия.И мисля да продължа с тях.Иначе сега има един БОБ план,който ме изкушава 15лв 500минути към всички.

ivodam според мен здраво са те вързали,сега искаш не искаш трябва да си им абонат,докато се изчистят тия пари,инак ще отидат на вятъра.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Chill   
Дата:   20-05-12 02:45

Ба, плащам нещо като 15-20 лв на месец към Мтел. Не ми се види скъпо. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: PeterPAN   
Дата:   20-05-12 07:56

Честит Петък в събота [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Han_Solo   
Дата:   20-05-12 10:17

На мен М-тел сметки не са ми надписвали, обаче имаше други тъпи номера... Абонат съм им от 12-13 години. Излизат нови абонаментни планове и на старите тихомълком им променят условията о с цел да те вържат с новите уж по-изгодни планове, които на всичкото отгоре са срочни и тарифирането им е по-хитро натъкмено така че абоната да е от прекараната страна./ Примерно направиха си сметка че хората говорят главно до 30-40 секунди и резнаха посекундното тарифиране първата минута/ Хубаво, човек си прави сметката и решава да се прехвърли на нов план ползва си го ... и изведнъж изненадка - всички вече активирани към твоя номер услуги при прехвърлянето към новия план са деактивирани което ако примерно става дума за роуминг си е неприятна изненадка... добре че когато ми се случи носех служебния gsm на който му активирах роуминга преди да тръгна... После като ги питах свиваха рамене - ми то системата била такава, а като в отговор ги бъзнах дали сега след като са ми деактивирали роуминга биха ми върнали парите платени навремето за активирането му почна едно хъка-мъка... че и тогава бяха в някакъв тъп период когато не можеше да си активираш услугата в магазин а само през *88

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.