Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 WAZZUB
Автор: ixus   
Дата:   27-04-12 21:22

Ето това получих по мейла , дали е измама някаква или...


WAZZUB - новият конкурент на Facebook и Google ще ви плаща всеки месец докато сте живи толкова пари, колкото приятели, познати или непознати убедите да се регистрират в WAZZUB, с номера, който ще получите когато се регистрирате вие и потвърдите регистрацията си, която е безплатна за всички. Никога няма да ви бъде поискан нито един долар. Необходимо е само да направите WAZZUB начална страница на своя интернет браузър. Точно от това печелят милиарди Facebook и Google, като влизате в тях и гледате реклами около това, което търсите или се забавлявате. При WAZZUB е същото, но ще изплаща 50% от печалбата си на тези, които намерят поне трима да се присъединят към WAZZUB, тъй като рекламодателите плащат за масовост. Например ако вие убедите 10 души да се регистрират, те убедят по 2 и техните по 2, то вие ще взимате по 310$ месечно завинаги, като няма ограничение в броя на рефералите, колкото повече, толкова по - добре. Това ще възможно само до 3 май 2012 г.. За тези, които се регистрират след това няма да бъдат изплащани пари, нито дийл точки за пазаруване, за ресторанти, екскурзии и други. Ще се плаща по удобен за вас начин – банкова сметка, чек, Paypal и други, от 15 Май 2012, тъй като рекламодателите имат нужда от 2 седмици да преведат парите за месец Април. До момента от 01 Януари 2012 г. има над 6 000 000 регистрирани потребители от цял свят, което чупи всички рекорди за бърза масовост. За регистрация влезте от тук -

http://signup.wazzub.info/?lrRef=b49084a8

ТУК СЛОЖИ ТВОЯ ЛИНК!!!! СЛЕД КАТО СЕ РЕГИСТРИРАШ !

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: orlindraganov   
Дата:   27-04-12 21:32

Дай им детайлите на кредитната си карта [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: chipsy   
Дата:   27-04-12 21:39

orlindraganov - [smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-04-12 21:49


.. И аз го получих днес ..... интересното е , че не е пратено до моя мейл .... [smilie7] [smilie7]

... мислех да им върна една цувня поне , ама треаше да излизам .... [smilie7] [smilie7]



... https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/hnkt8559.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-vqGaUlstKgk/T5rpYhSjX3I/AAAAAAAANFM/e9-fp5SFyts/s800/%25D0%2597%2



Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-04-12 21:58

Jim__Beam написа:
> ... мислех да им върна една цувня поне , ама треаше да излизам ....

Е то не е късно, бе [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: TODD   
Дата:   27-04-12 22:00

Пиши им да пратят първо парите !!!!

[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: TheBossBG   
Дата:   27-04-12 22:03

Мен пък от 2-3 дена някакви ме зарибяват да бачкам докато си лежа у нас. ЛУДИ хора, не знаят ли историята за оня, дето копал седнал?

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-04-12 22:06

Щот' не можел легнал ли?

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: Orlin   
Дата:   27-04-12 23:39

А аз всеки ден получавам писмо с предложение за добре платена работа. Това добре, но подателят на писмото съм пак аз!
Какво става, аз си предлагам на себе си работа и не знам за това?

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-04-12 23:45


.. [smilie5] ... и аз съм получавал предложения за кекс от собствения си имейл ...... [smilie8] [smilie8]

... ако не ме мързи ............. зема че си посегна понякога ...... [smilie7] [smilie7]

.. Ма , то па тва нема нищо общо с имейла ....... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: 2nYo   
Дата:   28-04-12 00:59

Посегаш си на4и ! Ако те фанат ше те арестуват за Посегателство върху ценности !

Отговори на това съобщение
 Re: WAZZUB
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-04-12 01:04


.. Изграждам си характера , дет се вика ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.