Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: legbapetro   
Дата:   27-04-12 19:06

Без глупави заключения!
Има и фотографи-боклуци,и лекари-боклуци, и полицаи боклуци.
Има и много свестни хора фотографи, съответно лекари и полицаи.
Стига като бай-Ганьо-"Всички са маскари".

Може да се случат подобни неприятни истории навсякъде, с хора от всяка една етническа, професионална и каква ли не принадлежност. През 1998 година някой от екип на спешна помощ ми прибра мобилен телефон Сименс ЕС6. Бяха доста скъпи. И кво? да взема крайно мнение за медицинските специалисти ли?
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Ivo55   
Дата:   27-04-12 19:18

Мъчно, а и много тъжно ми стана както от споделеното от boni, така и от размислите, споделено по този повод!
Нещата не опират до стойността на якето, както смята georgiiliev,
нито до грешка,... а до морал.



Интересно, дали тази учителка има дете с този ръст[smilie11] !
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: allx   
Дата:   27-04-12 19:25

Като Canonio
Velev [smilie23]
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   27-04-12 19:27

написа:

> Без глупави заключения!

Сега що разваляш хубавия бой[smilie18] [smilie3]
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Rebellious   
Дата:   27-04-12 19:42

Тука Бони споделя личното си мнение и преживявания в тема. Обаче си позволява да прави квалификации без да има възможност другата страна да каже каквото и да е било! А това определено не е честно, нито морално! Така че, дотук с това какъв бил морала и какви били хората! Да видим гредите в нашите си, точни уж очи и после да дирим сламките в другите.
Случката има много въпросителни, но най-големия е, че е преразказана и трактована само от едната страна! В случая, Бони, щом си усетил нещо такова, нечисто, защо не викна полиция или не взе координатите на работното място на въпросната учителка? За да потърсиш после било с инспекторат, било с директора разнищване на случая? Ти какво цивилизовано направи? Оплю я без право на глас във сайта си![smilie23]
И после каква ни била държавата, как било другаде... Ами такава, каквито сме ние...

 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: ejko   
Дата:   27-04-12 19:45

На мен далечната 2006 май беше... или 2007 ми гепиха раницата на изложба на Фото Форум в НДК. Бяхме дошли да помагаме с реденето, в един момент изложбата почна, а раницата ми беше добила крака и я отнема...
Та тея от Фото Форум, също пипат, нихната майка...:)))
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Rebellious   
Дата:   27-04-12 19:49

ejko, искрено ме разсмя![smile] Хубава закачка, определено![smile] Незлоблива и отпускаща![smilie24]

 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: diandimov   
Дата:   27-04-12 20:08

Сигурен съм че даскалицата е свила якето.

Обаче най- много ме изкефи как от ламперията в Зала БГ стърчал пирон...
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: ejel   
Дата:   27-04-12 20:24

[smilie5] [cool]

Не е като банята, където един пирон няма за дисагите[shtrak]
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: boni   
Дата:   27-04-12 20:30

Момчета преигравате. Впечатлих се доста наистина от случката и я споделих. За мене просто няма никакво друго логично обяснение. Както и да го мисля няма как да стане. Най-малкото, че 40 минути по-късно учителката не беше предала якето и най-малкото, че го даде на сина ми след като аз се появих и намесих. Преди това му викаше да се маха и че било при якетата на нейните деца, което е абсолютна лъжа.
Ама такива приказки - не можело с яке в зала България и т.н., хайде моля, 1000 деца другия път ще дойдат с костюми:)
Rebelius, щеше да си прав, ако бях казал коя е учителката, как се казва и я бях показал на снимка. Тогава щях да съм оплюл някого без право на глас. В случая няма конкретно лице.
Както между другото Rebelius и зад твоя ник няма конкретно лице и самоличност. Така е по-лесно да раздаваме квалификации нали?
Зад моя ник, както и зад доста от пишещите тук, има....
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: ejel   
Дата:   27-04-12 20:34

Във всяко стадо ги има, за жалост...
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: boni   
Дата:   27-04-12 20:43

Георги Велев, Любо Нейков и той е с фрак като гледам :

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/hhmx7870.JPG
http://bonibonev.com/f02.jpg


А на Веско Ешкенази му се вижда елека под фрака :

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/rqgd4160.JPG
http://bonibonev.com/f01.jpg
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: dedopop   
Дата:   27-04-12 20:45

Тая учителка е патила и вече си знае - всичко, което остава след деца се прибира и пази, щото после може да бере сериозни ядове. След като мине данданията се пита кое на кого е. А и 30 учителки на 1000 деца са малко. не си спомням, но при такива мероприятия се изисква един учител и един възпитател на клас.
А днес жената, даскалица е, отивам да я взема и в колата ме пита: ти ли изяде вафлата? А сега де, не помня. Па аз като видя вафла, налитам здраво. Но в случая не съм аз. Та жената си взела вафла, щото й пада шекера и като отворила чантата - нема вафлааааа. Извода до който стигнахме - някоя колежка е изпаднала в крайна нужда и се е подкрепила в тежкия момент.

Утре съм в Зала България. Дали ще има удобни пирони за закачане на расото? Примерно на височина 1,80 от пода.
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Grandpa   
Дата:   27-04-12 20:45

Ако верно е искала да го гепи - нямаше ли да го покрие някак си, под друго яке, в плик. Така хем крадла, хем тъпа гъска излиза.

Аз от мероприятия като рождени дни на които съм водил моите деца съм се прибирал с чужди якета и шапки, та представям си какво е с една камара диванета, дето не са и твои.
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Rebellious   
Дата:   27-04-12 21:07

Няма проблем, Бони, не искам да споря с теб. Кой преигра и чии клакьори дежурно се включиха в оплюването, оставям другите сами да го решат. А за спора, правили сме го доста пъти и сме стигали все до там, че всеки мисли и усеща нещата различно. Не винаги съм бил прав и спрямо теб, но съм намирал себе си да се извиня! Ти можеш ли да кажеш същото?
Та за намека за анонимността, ами няма проблем да се запознаем. Няма да ти размахвам номера си, а и не намирам нужда. Ще кажа само, че съм ученик на Кольо Пейчев / питай доцент Абаджиев ако не се сетиш кой е/, имам някоя и друга изложба зад гърба си, не търся доказване и аплодисменти, и се казвам Деян Иванов Косев. От Казанлък и по някакво стечение-доктор с някоя и друга публикация в импакт факторните издания. Има и Гугъл, де, за разсейване на "анонимността".
Нещо друго да кажеш? Тая песен за анонимността все се включва, когато се изчерпат аргументите ти... Това, че не ми е присъщо да вея байрак кой съм, не прави тезите ми безсмислени!

 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: diandimov   
Дата:   27-04-12 21:10

Не го е скрила нарочно - за да има отворена врата.

В калабалъка лесно може да си тръгне с якето и без да го крие. А ако някой каже нещо - ей го, не го крия, не го крада.
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: boni   
Дата:   27-04-12 21:14

Ами приятно ми е да се запознаем. Но по въпроса за тезата ти си казах мнението. Не съм оплюл никого, защото няма нито лице, нито име зад това, което споделих.
Казах, какво се случи. Нямам за цел да оплювам никого, ако съм имал такава цел, щях да й направя снимка. Няма и смисъл да казвам неверни неща в случая.
За мен няма никаква логика в действието на учителката. Не ивждам логика да откачиш закачено яке и да го разнасяш на половин час при условие, че децата ти са около тебе и явно никой не го търси, няма логика при условие, че дете си го иска, да му викаш - махай се, а като се появи бащата да го дадеш веднага. Ако мислиш, че е на твое дете, ще го дадеш така ли?
И стига с тая песен за оплюването, човек не може да сподели нещо, без веднага да се извади тоя рефрен.
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   27-04-12 21:22

По същото време и по същия повод, при същата програма, но в Плевен с тамошния оркестър и Ани Цолова вместо Любо Нейков. Озовах се в залата и някак естествено се смесих с даскалиците на последните редове. И понеже нямах идея какво точно ще се случва на сцената, даскалицата до мен ме осветли.

Изразих спонтанно учудване как така една телевизионна говорителка е издигната в знаменитост и тутакси бях обвинен в "Ама Вие какво толкова? Нещо против ли имате??? Та тя е завършила..." същата гимназия, от която са и дечицата на днешния концерт - има няма двестатина 'лапета в залата малка като напръстник. Кимам разбиращо, та чак леко виновно...

Почва концерта, шоуто. Ролята на Ани Цолова е да разказва тъпи вицове за музиканти. Кой от кой по-тъпи и почти до един неразбираеми за дечицата. На едно место се спомена Арнолд Шварценегер и настана весело.

Като приключи концерта, обаче, стана веселото. Целия оркестър се кланя на крака, солиста на сцената най-отпред, диригента и той до него. И до тях, разбира се, и Анито Цолова. И.... всичките дечица с букети, цял рояк, ако не бяха повече от 20-30... та всички те с букетите около говорителката. Изумях! В моите очи това бе як конфуз и доста обидно за оркестъра. А диригента горкия само кършеше ръце покрай тълпата, наобиколила Анито...

И споделям аз своето... впечатление да кажа, със същата даскалица до мен. И двамата ръкопляскаме бурно на края на концерта и аз казвам: "Хайде сега всички букети на Ани Цолова." И като скочи оная ми ти даскалица. "Господине, ама вие сте едно дете! Едно порастнало дете!!! Какво толкова лошо има в това!??" И все от тоя род. Махнах с ръка и се отдалечих по задачите си.

Мизерията, драги зрители, е на духовно ниво. От там и във всичко, което вършим в живота си. Боклуците навред, кражбите на якета и бизнеси, на дребно и на едро, убийствата физически и духовно.

Страната ни е малка и спасение нийде се не види.

 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: diandimov   
Дата:   27-04-12 21:39

Аз никога през живота си не съм считал даскалиците за същества които имат дори малко мозък...

[smilie21]
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   27-04-12 22:01

Не мога да ви разбера.
Случка от миналата година. Излизаме с племеннището и отиваме в детския кът на НДК. Взимаме някакви щуротии, между тях кофичка и лопатка или гребълце. Игра какво игра детето и в един момент виждаме само гребълцето без кофичката. А там чавета бол. Някое от хлапетата взело по инерция играчката и драма. Та ревове, сълзи, търсене, опищяхме детския кът, докато не я успокоих, че ще и взема сладолед и ще и купя нова кофичка.
А сега вместо тия 20-ина деца в тоя детски кът умножи нещата по 1000, както са били и опита от подобни изгубени, забравени, захвърлени на майната си дрехи, раници, вещи. Та ти ако си учител и имаш опит с подобни проблеми, дали няма да вземеш якето, което ти попада под погледа, защото знаеш че някой от твоите хаймани или тези на колегата ще изквичи, че му го няма.
Та нямало било логика.[smilie18]
Аз перфектния и доволен българин само онлайн съм го срещал.
Някакви такива гащници като мен и учителката, сме от България, ама от третото и измерение.

ПП. Забравих. Кофичката се намери на другия ден, взета от едно по-малко от нея хлапе. Тя нямаше 5, то някъде на 3 години чешит.
Та тия 3 годишните са ебати и крадците да ви кажа[smilie21] [smilie7]



Публикацията е редактирана (27-04-12 22:07)
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: boni   
Дата:   27-04-12 22:11

Еми няма логика ако там са 18 училища да отнесеш якето, това не са 3 класа от едно училище. Няма логика да го вземеш още докато децата ръкопляскат. Няма логика преди децата да са станали от столовете да прибираш якета. Няма логика, 40 минути по-късно, след като си събрал всички деца и виждаш, че не е тяхно, да продължаваш да си го носиш под мишница, вече на 200 метра от залата. Няма логика ако детето си го иска да му викаш "Махай се!" . Как така ще му викаш Махай се??? Значи на детето ще викаш Махай се, без да се поинтересуваш дали наистина е негово, а като се появи бащата го даваш веднага а? В това няма логика.
Има логика ако смяташ, че е изгубено да го предадеш на охраната, смятам, че там се събират изгубените вещи.



Публикацията е редактирана (27-04-12 22:13)
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   27-04-12 22:19

boni

Единственото в което има логика е...

Има логика ако смяташ, че е изгубено да го предадеш на охраната, смятам, че там се събират изгубените вещи.

Всеки може да каже - мое е, да го шибне където му падне, и пр. Мен едно хлапе ме влудява на моменти, пък камоли ако са х10, х20. та нещата никога не са толкова прости, колкото си мислим.

Едно време си връзвахме якетата на пояса. Щото нямахме.
Съвременинте дечурлига не ценят това, което имат - независимо дали е за 1 лв., 100, 10 000 лв. Нали я гледам нашата какви ги върши. Сумата и играчки стоят или са на части за норматив.
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: Ivo55   
Дата:   27-04-12 22:19

boni[smilie24]





Човекът споделя огорчението си, странно,до какво доведе това! [smilie10]

 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: boni   
Дата:   27-04-12 22:29

Казвам за последно и спирам.
Аз и синът ми бяхме единствените правостоящи до ламперията. До нас на парното бяха облегнати 3-те учителки. На Ангел му стана топло и си закачи якето до тях. Други якета там нямаше никакви и никъде.
Аз поглеждах якето няколко пъти и си беше там. Когато оркестъра приключи всички станаха прави и взеха да ръкопляскат, а ние снимахме. След утихването на ръкоплясканията децата тръгнаха да излизат и да вземат автографи (предимно от Любо Нейков) . В момента, в който децата тръгнаха аз погледнах към якето и вече го нямаше. Бях сигурен, че го е смотало някое хлапе. Останах неприятно изненадан накрая и от държането на учителката и от разправията с нея. Реших да го споделя с вас, това е.
Преди месец на олимпиядата по математика пък, щяха да му свият ГСМ-а. Накарали ги да оставят ГСМ-а на масата при квесторите и нашия видял как едно хлапе, излизайки прибира неговия ГСМ, та се развикал:)
 Re: Почти криминална история в зала България:)
Автор: georgi969   
Дата:   27-04-12 22:34

"Автор: diandimov
Дата: 27-04-12 21:39

Аз никога през живота си не съм считал даскалиците за същества които имат дори малко мозък..."

Възпитанието не ми позволява да кажа какво мисля.Но, ако възпитанието ми го нямаше, щях да кажа че въпросният потребител е едно изключително кухо, и просто същество.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.