Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 20:04

Лайна продават на американците, никсъне, само най- некачествените неща ни пробутват! Затова си стой в бегето, и си купувай "истински" картончета от икеа.

Преди 2-3 години две приятелки от Амстетдам ми бяха на гости във Вегас... бях учуден колко се кефеха на неща в тукашни магазини които за мен са боклучави... та сметай.

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: dobriman   
Дата:   26-04-12 20:07

Какво е Амстетдам ?

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 20:07

Амстердам.

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: tan4o   
Дата:   26-04-12 23:05

Някои неща като ги гледаш в каталога изглеждат чудни, обаче като отидеш в магазина и седят толкова простовато, че чак се чудиш как може да си харесал такова нещо. Но пък на фона на всички български производители на мебели, дизайна им е години напред. Не че нашите не могат, обаче защо не го правят не знам.В "Капитал" мисля четох, че част от мебелите се произвеждат и в България.
Фен съм на всичките джунджурии за кухнята и банята, текстилът също.При всички положения се радвам, че отвориха Икеа, човек трябва да може да избира. А и колко могат да си позволят от кухненският сервиз до четката за зъби да им е Версаче![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: asahi   
Дата:   26-04-12 23:58

Дано не започнат да правят бира.

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: boreto   
Дата:   27-04-12 07:31

Кюфтенцата на Икеа са отврат.

Бях принуден да разгледам веднъж магазина, поради ултиматума на жената и дъщерята, да ги закарам там.

Но си харесах една тарикатска табуретка за коридор с удобства за обуване на обувките.

Асахи [smilie24]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: COMMANDER_KEEN   
Дата:   27-04-12 11:23

Преди месец гледах за спалня от там. В сравнение с БГ магазините цените са с идея по-ниски, качеството ми се види същото.. НО зависи от конкретния модел! Една спалничка таман си я харесах, ама я побутнах от тук от там - клатеше се! Тя за спане не става, какво остава да излюшкаш някоя кака... Ама имаше и друга спалничка, на същата цена, с едни дебели греди, нема мърдане и оргия можеш да си спретнеш! Купих! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-04-12 11:53

кви мебели, бе?! За сапунерки идеше реч май, пък гледам, никой нищо не казва за тях [smilie5]

оффф.... Дзвинети ма! То петък било [cool]



Публикацията е редактирана (27-04-12 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: COMMANDER_KEEN   
Дата:   27-04-12 15:44

Сашко, сапунерката и то мебел... слага са в банята, да не ти лети сапуня насам натам... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: Djogata   
Дата:   27-04-12 15:48

 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: COMMANDER_KEEN 
Дата:   27-04-12 15:44

Сашко, сапунерката и то мебел... слага са в банята, да не ти лети сапуня насам натам...


Или си носиш сапуна с нея, за да можеш удобно да го изпуснеш, когато решиш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: IKEA влиза в бизнеса със сапунерките
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-04-12 16:15

Бе кой ти ползва сапун...? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.