Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: 2nYo   
Дата:   26-04-12 23:38

Тепърва им по4ват мъките на мом4етата ... Дано не са били те при4ина, сега ще има голямо разтакаване

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: riddick   
Дата:   27-04-12 09:16

Аз от 1998-2000-та се надявам да се осъзнаят наште и да вземат колкото трябва от това:

http://en.wikipedia.org/wiki/Saab_JAS_39_Gripen

Но все още не вярвам, че ще доживея да ги видя тея красавци...

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: COMMANDER_KEEN   
Дата:   27-04-12 10:02

Те тука Картинки от катастрофата... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: baron_barbaron   
Дата:   27-04-12 18:03

Pif жалко е точно тук да влагаш сърказъм.
Riddick И аз съм фен на SAAB по-принцип, ама грипен не може да се закачи и на малкия пръст на Миг29.
До колкото си спомням миналата година на BIAF2011 Крумово се подписа някакъв договор за рециклиране на нашите Mig-29, но не знам защо се спомена много лаконично по новините. Нещо там май пак се потули някаква правителствена издънка !!!

Браво на пилотите, които въпреки малкият си нальот се справят превъзходно с тази машина. Не знам кой до колко го оценява, но според мен, тези пилоти са герои. До колкото разбирам изборът е бил или да разбият самолета на безопасно разстояние или да кацнат аварийно на пистата, където са били другите самолети.



Публикацията е редактирана (27-04-12 18:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: ilcoin   
Дата:   27-04-12 18:15

Аз доколкото знам, те са рециклирани вече - 2007 май че стана работата. Какво ще им рециклират още?

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: baron_barbaron   
Дата:   27-04-12 18:37

"България разполага с 16 изтребителя МиГ-29, чийто летателен ресурс бе удължен от руската корпорация РСК МиГ. " цитат от mediapool.bg До колкото знам аз не са рециклирани, а са частично ремонтирани. А миналата година се сключи договор за рециклиране и модернизация на въпросните машини. Ама реално какво стана остава тайна....

Отговори на това съобщение
 Re: Изтребител МиГ-29 се разби край Пловдив
Автор: slyn4ogled   
Дата:   27-04-12 19:26

"Не знам кой до колко го оценява, но според мен, тези пилоти са герои. До колкото разбирам изборът е бил или да разбият самолета на безопасно разстояние или да кацнат аварийно на пистата, където са били другите самолети."

К-н Методиев завърши една година прди мен, и до колкото го познавам, не би си позволил да застраши живота на други хора и техника. Според действията на двамата, й майора не отстъпва в тази насока.
Шапка свалям за риска от саможертва - не всеки е достоен да бъде летец !!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.