Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Шампионска лига
Автор: вальо   
Дата:   24-04-12 23:50

Преди 30 години българският национален отбор играеше като днешната барселона - многобройни къси пасове, сякаш целта беше да се влезе с топката във вратата - без успех - помните ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: kkkolelo   
Дата:   24-04-12 23:52

Барса в турнирчета на малки вратички да оди ... [cool]

... Къф турски лигавник, какви престъпни капитали ... искате гол да ви се присъди преди топката да е влязла ли [smilie5]

При дуспата която даде за Барса що ли топката отиде в аут ... ами щото Дрогба е изби първо ... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Тед   
Дата:   24-04-12 23:52

Не чувам Феновете на Барселона?
Къде сте? Меси ли беше бог?

С Босингва и Б.Иванович централни бранители, без Кейхил и Тери...смях...цирк ... И съдията им подари дузпа и един човек повече... Ха-ха... За има няма 4 дена и титла и ШЛ аут...

Барса са кофти отбор - като не става...съдии, лежачки, падания, дузпи...целия набор... И ако някой се окопая не знаят ко да правят....

Аз дето съм хал хабер знам...ония Гуардиола не знае...може и да знае, ама си мисли, че има магьосници....

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Vilian   
Дата:   25-04-12 00:00

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/yqmg5894.JPG
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389638_438970599463416_228294720531006_1730959_209264


[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-04-12 00:09

Много фотографско [cool] [beer] Хлапето пак ги наказа. Няма начин да не играят цял мач с Дрогба на финала при толкова липсващи нападатели

Гуардиола що ли толкова нервно и разпалено преди мача убеждаваше как неговите ще бият на 101 % ... И през целия мач се пържи в емоциите си. Ако се махне или махнат ще бъде голяма грешка ... да не бъде края на този отбор и стил на игра ... Трябва още да надгражда ... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: ivjordan   
Дата:   25-04-12 00:12

Ахам, браво на Челси (щях да кажа "на англичаните", ама в тоя обор англичани нема)
Хубавото е, че на жалките манекенчета от БарЦа им натриха суратя, а лошото е, че пак некакъв жълтодрешко се опита да реши мача, добре че не му се получи.

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: mopt   
Дата:   25-04-12 00:21

Тери, Коул, Кейхил, Лапарт не са англичани викаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: HP   
Дата:   25-04-12 00:25

те щото барселона само испанци вътре [smilie21] [smilie21] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: ivjordan   
Дата:   25-04-12 00:38

Чакаме утре германците да размажат следващия велик отбор и да се приключва с испанските илюзии за ШЛ.

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Antonio_V   
Дата:   25-04-12 00:45

Срещу Челси, Меси има 8 мача и... 0 гола. До голяма степен, тази статистика дава отговор на въпроса защо Челси са на финал...

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: вальо   
Дата:   25-04-12 00:53

Barcelona vs. Chelsea 2 - 2

след няколко повторения на бавна скорост, моето мнение е, че, този път дузпата беше 99 % реална - най-напред топката се докосва от десния крак на футболиста с № 4 от Барселона, кракът на Дрогба е насочен също към топката, но не я достига, поради засилката и инерцията, крака на Дрогба среща крака на № 4.

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/ympx8179.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-H_f80-SPBRI/T5ce3UR3jfI/AAAAAAAAEDY/kniw0lTuKnQ/s640/bscap0001.jp


https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/tbpz3635.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-ecs6oKb5gLg/T5ce3aVs69I/AAAAAAAAEDU/PH2U1o8BI0o/s640/bscap0002.jp



Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: TheOne   
Дата:   25-04-12 00:56

Гледах положението 10000 пъти...никаква дузпа нямаше...не се залъгвайте....дори не го докосна...барселонеца просто се просна..[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Antonio_V   
Дата:   25-04-12 01:16

За мен дузпа по-скоро има, гледайки повторението от обратната страна на основните камери. До голяма степен вина за отпадането на Барса има и Валдес - излязъл неразумно при гола на Рамирес, при положение, че бяха 4 от Барса срещу 1, и задължителен фаул извън наказателното срещу Торес, дори и срещу червен картон, спомням си как се класира Уругвай на полуфинал на световното с ръка на Суарес и изпусната дузпа, тук можеше да е фаул и 3 минути надежда. Нищо де, бай Роман най-накрая може и да си оправдае инвестициите...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: chipsy   
Дата:   25-04-12 01:18

Каква дузпа, като Дрогба първо избива топката и чак след това пърцелоница се метна като дроб врЪз скара [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   25-04-12 01:18

Май много хора не са наясно какво е дузпа - Фабрегас тича с топката, Дрогба му я избива, повтарям Дрогба ИЗБИВА ТОПКАТА, Фабрегас СЕ СПЪВА в крака на Дрогба.
НИКАКВА ДУЗПА НЯМАШЕ, добре че все пак някаква вселенска справедливост се намеси при изпълнението й.
---------------------------------------------
Червеният картон:
"Автор: kkkolelo
Дата: 24-04-12 22:38
Тез испанци ли са, каталунци ли са с колко камери предават мача и защо нямаше повторение на "нарушението" за червен картон ... поне от още две гледни точки - отзад и отстрани ... или са гузни режисьорите ..."

мнението ми съвпада [smilie24]
---------------------------------------------
Красивата игра на Барселона? - аман от 342 паса във всяка атака (HP [smilie24]) , за мен красиво е например светкавична контра от 3 паса. Първият гол на Челси беше по-красив от всичките 1 милион паса на барселонците взети заедно.
Иначе спор няма, Челси тук си бяха опълченци, такова набутване в (малкото) наказателно поле не съм виждал, но как трябваше да играят при 1:0, червен картон, 2:0 ???


Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 07:11

Хич не съм сигурен дали Дрогба докосна краката на Фабрегас. Иначе той ако се спъне в крака на Дрогба, докато Дрогба се протяга за топката, но не я стига, то тогава ви трябвало да има дузпа...
А червеният картон беше безумен... и то след като помним как беше съдийството миналия път като играха двата отбора в Шампионска лига... Честно казано не мислех че съдиите, след онзи резил и пак ще свирят така, но ето че всичко е възможно...
Иначе първия гол на Челси си беше много красив, няма спор.
Но с 10 души на този стадион, с това съдийство и изпусната дузпа..., мисля че Челси извадиха супер късмет като цяло. Но поне си беше от нормалния късмет, а не от барселонския късмет, облечен в жълто (във случая в синьо... май)...

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Славов   
Дата:   25-04-12 08:54

Голям кеф, дори чая ми е с особено добър аромат тази сутрин....

[smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: svetal   
Дата:   25-04-12 10:16

абе аз не разбрах какво гледах снощи,футбол или хандбал.Така ли не се намери играч който да се нагърби да бие от 20 метра.[smilie11] .
Дано тази вечер Реал да победят за да може удоволствието от загубата на Барселона да е пълно[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: mr_kras   
Дата:   25-04-12 10:23

Е, стига с омразата към Барса. Ако някой игра грозен футбол снощи, това беше Челси. Паркираха автобуса отзад, а напред каквото стане. Това за мен пък е най-грозния футбол, напомня ми на италианското катеначо. И червения картон, и дузпата си бяха справедливи. Удар без топка е червен картон. А удар имаше, не беше обичайното бутане в борбата за място. За дузпата - първо беше закачен крака на Фабрегас, а удар по топката май нямаше.
Барса според мен загубиха, защото като цяло не са във форма. Не е само до Меси. Шави е в отвратително слаба форма, другите също грешаха много. Същото беше и срещу Реал Мадрид. Но РМ все пак надиграха барса, а Челси имаха и значителен късмет. Не оспорвам качествата им, поздравления за сърцатата им игра, особено след изгонването на Тери.
Не съм фен на Барса, а се старая да гледам обективно.

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-04-12 10:31

mr_kras, моите уважения ... само не използвай речника на оная дърта пацавура Памуков ... Паркираха автобуса
Уважавания от мен Краси Минев имаше мноого предвидими и предубедени гости снощи ... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: pumabg   
Дата:   25-04-12 10:36

Сухачев и Памукян [cool] Браво на Челси!


Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: Славов   
Дата:   25-04-12 10:39

Е какво значи стига с тази омраза....
Неможе да обичаш истински един отбор, а да не мразиш тези които го побеждават....понякога....

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 10:46

ами... и аз се опитвам да съм обективен...
Аз не просто не съм от Челси, но и винаги съм против Челси, ама на черното бяло няма как да кажа...
Сега ти щом си видял червения картон и дузпата- ОК..., няма какво да ти кажа. Аз прегледах в целия нет каквото намерих и не можах да ги видя както трябва. Ако беше в Англия щеше да го повторят от 200 камери, но както и да е..., да не кажеш, че с омраза подхождам...
А навремето всички бяхме от Барса..., как стана сега за омраза да се говори само от Барса си знаят...
Más que un club, затова само с политика ни занимават...

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: ninikolov   
Дата:   25-04-12 10:51

Барселона загубиха, зашото си повЕрваха, че са най-големите, най-добрите, най-силните, най-великите, богове, царе, нам си кво си.
Е ми не става така. И на най-добрите се случва да се изпуснат и да полетят в облаците, Истиски великите остават здраво стъпили на земята. Трябва да има някой да ти шепне на ушенцето: "Memento mori"
[beer]

П.П. И е крайно време да се каже ясно на "магьосниците с коженото кълбо", че футболът не е школа по актьорско майсторство и в реалния свят симулацията и хитруването има едно единствено име: ЛЪЖА

Отговори на това съобщение
 Re: Шампионска лига
Автор: the_shooter   
Дата:   25-04-12 11:15

Тъпо е да игнорираш една цяла част от играта- високи подавания, отгравания на статични положения с глава, да разчиташ само на ниски и маневрени нападателни полузащитници и да твърдиш че играеш най великия футбол. Ако имаха един тежък централен нападател от типа на Ибрахимович или Гомес мача щеше да е различен. Изглеждат адски уморени. Отзат Пуйол издъхва, новите им крила са слаби, Иниеста и Шави са много изморени, а Меси вече е изучен добре от всички големи отбори и все по - трудно успява да се измъкне, а като нямаш физика ти остава да разчиш само на импровизации и изненада. Зтова основна вина има Гуардиола, той на разви отборакойто до изобщо последните три години, само експлоатира едни и същи играчи, които в крайна сметка грохнаха. Гуардиола да отиде да целуне ръка на Рейкард, който замисли този отбор!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.