Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: bozo   
Дата:   25-04-12 14:33

Не знаете за какво става дума.
В циганското гето в града, където живея, г-н Кмета предприе строги мерки срещу незаконното строителство, и то на масивни цигански къщи. С полиция, органи и т.н се опитаха да разрушат незаконна постройка. От третия опит успяха - срутиха я, натовариха боклука в камиони. За съжаление клипа от V-box изчезна прекалено бързо - бяха го снимали самите цигани от къща в центъра на гетото - от едната страна цигани, които протестират с хвърляне на павета, шишета, тухли и винкели, а от другата страна полицаите пуцат по тълпата със стоп патрони - пистолети, помпи, сълзотворен газ. В крайна сметка не се вижда кой излиза победител. Резултата - в гетото вече никой не ги безпокои за незаконните строежи и постройки. Не знам кой е виновен. Всички сме виновни - ние, защото сме прекалено толерантни. (Толерантност = насилствена търпимост, търпимост по принуда) "Органите" са виновни, защото в нормална държава най-сигурния начин да умреш е като посегнеш на полицай. И циганите са виновни, защото преекспонират с правата си на малцинство.
Защо те да имат "особени" нужди, които нас държавата ни принуждава да плащаме?

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: asahi   
Дата:   25-04-12 15:05

Докато името на кмета и името на града са в анонимност не се учудвай, че описаното ще се случи пак. А дали ДНСК е подвластна на кмета или кмета на ДНСК сам прецени.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 16:21

направо сте изчерпали темата....

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: alsash   
Дата:   25-04-12 16:31

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: neuromancer   
Дата:   25-04-12 16:36

"И циганите са виновни, защото преекспонират с правата си на малцинство." - аз не мисля, че циганите са достатъчно грамотни, за да знаят какви права имат и как да ги защитават. Цялата тая работа идва оттам, че на държавния чиновник му е много по-лесно да каже "Не може да направим нищо, те имат права", отколкото наистина да направи нещо. Във Франция, Италия и пр. да не би да имат по-малко права като малцинство?

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 16:51

ооо, не, нещо си се объркал. 99 от 100 може и да не знаят, ама ги представлява стотният.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: Todd   
Дата:   25-04-12 17:53

Автор: bozo
Дата: 25-04-12 14:33

..... защото в нормална държава най-сигурния начин да умреш е като посегнеш на полицай.


Скоро мангалите биха пазарджишките полицаи за един кон .

Един камион го ударил и утрепал защото изкочил внезапно на пътя .Коня паднал на една мадама върху колата която си возила детето и я помлял ...

Както и да е всичко приключило .Полицаите се обаждат в съответната служда в общината да дойдат да приберат коня .
Обаче от общината си барат хуя .... и полицая пазил коня цял ден на пътя !
Вечерта циганина тръгне да си търси коня и ка то види полицая извади един нож и тръгне да го коли .Полицая извикал две патрулки циганина викнал баща си - и като побарат полицаите ... утрепали ги от бой .

Дошли некви специални та прибрали мангалите - арест , съд ,присъда - година и половина пробация за двамата ....

Ко искаш от такава държава ?????

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: diandimov   
Дата:   25-04-12 19:43

Това много яко, като по филмите!

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: ivanov.10   
Дата:   25-04-12 20:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: ksuhorukov   
Дата:   25-04-12 20:08

Не съм чел решението на Съда, но не съм съгласен с такива изводи. Вярно е, че в продължение на години тези хора са били оставени да си правят каквото си пожелаят и никой не им е потърсил сметка за това. Липсвала е държавата, както казвате. В един момент обаче (дори и да не е сегашният) такава се появява и решава да сложи ред. И какво правим? Заради допуснати пропуски в миналото се изправяме пред абсолютна невъзможност да се справим с проблема за в бъдеще. Какво значи "минало е толкова време". Не съм чул и не знам да има давност за придобиване на публична собственост, каквато са терените, където масово са образувани ромските гета. Не знам да има и давност за незаконно строителство, изградено през последните 25 години. Това са... абсолютни глупости, пък ако ще да са в решение на съда в Страсбург.
Проблемът с постройките на тези лица е много сложен за решаване и изобщо не е толкова лесно, колкото много хора си мислят. Рано или късно на някой ще му писне и ще го реши кардинално. Обаче... европейците не мислят, че той трябва да бъде решен. Чудя се от къде изкараха пак тия връзки тия цигани...

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: bozo   
Дата:   25-04-12 20:48

Идеята е да се създадат такива условия за отглеждане на цигани в България, така че те да не ходят по "белите" страни - с такова впечатление оставам.

ivanov.10
На мен цвета на суичъра не ми пречи...

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 21:02

твърде често европейският съюз в битието на българина от нецигански произход е нещо като късането на косъм с упойка

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: ivanov.10   
Дата:   25-04-12 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 21:13

е па по соца си имаше доброволни отряди

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: chill   
Дата:   25-04-12 21:30

ivanov.10 написа:
> Аз съм доброволец. Ще обикалям
> квартала с лъснати кубинки, палка,
> верига, бокс и нож - всичко си имам -
> и като срещна вреден елемент -
> римлянин,наркоман, траверс и др,
> културно ще му обяснявам, че не
> бива притеснява гражданите.
>
> ПРАВЕТЕ СИ СМЕТКАТА какво искате
> във вашия квартал - младежи със
> спретнат вид или гето, каруци,
> наркомани, меки китки и т. н.

Със сигурност не искам субекти с кубинки, палки, ножове и боксове в моя квартал.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: ivanov.10   
Дата:   25-04-12 21:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: chill   
Дата:   25-04-12 23:32

Няма проблем да се справим със всякаква измет - ромска или не.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 01:15

Иванов 10 е на крачка от онова което направи оня в Норвегия...

[smilie2]

Именно заради милиони такива като него (тях) Европа никога няма да може да се обедини. Стария континет е осъден да бъде разединен от шовинизъм форевър.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: n1x0n   
Дата:   26-04-12 01:17

Аз като писах миналата година, че съм си лъснал кубинките и отивам да мачкам тъмни субекти на протестите за Катуница, помните ли какво ми писахте - такъв съм бил, онакъв съм бил...

Дам, помня какво ти писах... че сте банда шубелии, които ги е страх да ходят да "мачкат" там където всъщност е проблема - в Парламента и Министерският съвет. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: Cristinel   
Дата:   26-04-12 04:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: мара   
Дата:   26-04-12 08:32

кристинеле, тва, че индианците са малцинство е следствие на едни събития, дето...ае нема нужда. та тезата ти е меко казано йезуитска.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 08:55

Индианците са малцинство по логиката на нормално развиващите се събития.

Така както всички пра- племена са малцинства след отминаването на тяхното време и епоха.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: gorbi   
Дата:   26-04-12 09:13

Ако те налазят въшки и не ги гониш е нормално да се настанят там за постоянно... Не знам в случая въшките ли ще са виновни или ти - че не поддържаш добра хигиена.

Нито съдът в Стразбург е виновен, нито мангасариян. Виновните са с кост'мчета и вратовръзки, събират се на дебели софри и минават покрай гетата с мерцедеси с тъмни стъкла. За съжаление - богатите и власт имеющите българЕ са много по-долна сган от бай мангау...

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: asahi   
Дата:   26-04-12 09:25

Що нямам хленбарки? Щото пръскам редовно и не оставям боклуци за ядене.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани от всички страни, съединявайте се!
Автор: gorbi   
Дата:   26-04-12 09:28

анджък

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.