Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Патрулка на газ!
Автор: diandimov   
Дата:   24-04-12 10:57

Аз пък не бих карал на газ. С тези бутилки и инсталации е голяма тъпня.

Една такси компания кара само на газ... багажниците им нищо не събират. Не могат един курс от летището да вземат.

Лятно време губят по 2 часа за зареждане между смените - разправяли са ми че охлаждали бутилките първо, не знам си какво...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: 2nYo   
Дата:   24-04-12 10:58

Баси, 10лв. на 100 км [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Аз съм на 27лв. градско ...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-12 11:00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

легендите на Димов.
Така е Димов. Аз например ако трябва да пътувам в сряда за бургас, почвам да се приготвям още в понеделник щото 2-3 чàса на бензиностанцията за зареждане. После ден и половина влача лед в кофи от нас да охлаждам. И едва тогава тръгвам. И бутилката е заела целия багажник и половината задна седалка.

[smilie18]

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:05

Ако бях на бензин до Видин и обратно щеше да ми излезе към 430 лева(11 литра бензин на 100км) а на метан ми струваше 144 лева. Ако бях на бензин сигурно щях да се откажа от Великденската разходка [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: diandimov   
Дата:   24-04-12 11:05

Казвам каквото знам.

Не бих карал на газ защото не е безопасно. Ако беше, колите от завода щяха да излизат пригодени за газ.
Новините казват че има 2 взрива на коли с бутилки за 1 седмица, това не е малко!

Освен това тук няма станции за газ, а и да продават някъде, е почти колкото бензина на пари...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-12 11:08

Ми оказва се, че нищо не знаеш бе Димов! Просто си един типичен многознайко. За всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: diandimov   
Дата:   24-04-12 11:13

Аз знам че нищо не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:15

Matiz-a пък през 2008ма гореше 3/3,60 ЛЕВА на 100 км , сега се вдигна на 5/5,50 ЛЕВА на 100 км. Като се качим 3мата в него въобще не слагам пътните като разход. Обикновенно го ползвам до Варна или Добрич(50/60км) най далеко. Иначе изминавам 185 км с едно зареждане. Тук в Kаварна имаме метанстанция, във Варна са 3 и Добрич 2- напълно достатъчно. Мatiz-a съм го натискал и си вдига 140 като съм сам( с 3мата като сме 120/130) ... то ако вдигне повече - ще изхвръкнем от пътя с тоз бръмбар [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: imitev   
Дата:   24-04-12 11:18

Dimov и при вас биха карали на газ, само че да караш на бензин идва на същите пари в щатите.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:18

Димов, в Европа има модели коли , които са си пригодени заводски на метан или газ. И тенденцията е да стават все повече. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-12 11:19

Вечè и всички останали го научиха та може да прекратиш с демонстрациите.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: Todd   
Дата:   24-04-12 11:19

А пък на моята кола има 40л газова бутилка но пък багжника е празен ...

Деба и магията ...[smilie5]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:21

Явно и в Щатите карат, щом имат толкова много метанстанции . За газ станции не знам.


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:27

Някъде има и по $1,11 , което е по тънко и от тук (175/1,85 лева)


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: Todd   
Дата:   24-04-12 11:28

Сетих се сега за тия опасни коли .... като вече по пътищата има автомобили даже и товарни само на метан - въобще нямат бензинови уредби ...

Тия въобще не мислят за безопасноста я ...

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: da.fo   
Дата:   24-04-12 11:40

Димов, гледам , че в Оклахома сити (550 000 житела) имат 16 метанстанции и в радиус от 100/150 км още толкова - то май в милионна София има по малко [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: boni   
Дата:   24-04-12 12:52

Автор: Todd
Дата: 24-04-12 10:35

Много е добре народа да се страхува от газта !!!! Тъкмо няма да и се вдига цената и ще си караме кат пичове ...


[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Между другото едно време в щатите мисля, че крайслер изтегли коли от пазара, заради взривяване на бензиновия резервоар при удар отзад.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: promis   
Дата:   24-04-12 13:13

Абе така сте се хванали за тоя газ, все едно без пари карате. Най-големите пичове въобще не ги бърка разликата в цената, където 200, там и 400 кинта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 13:19

чуя ли че някой нещо изтегля и почвам да ги уважавам..., значи има контрол! И крайслер изтеглят и мерцедес и тойота и Икеа и кои ли не...
В България пък как не изтеглиха нещо сами, вече си мисля, че са безгрешни...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: boni   
Дата:   24-04-12 13:27

promis, не може всички да сме пичове, някои не сме, предпочитаме да спестим едни 2-3000лв годишно и с тях да си изкараме една хубава почивка със семейството.
Ама като гледам - ти си се хванал по-скоро, нещо се ядосваш:) Карай си на бензин, кво ти пука за не-пичовете[smilie3]



Публикацията е редактирана (24-04-12 13:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 13:28

аз газ да сложа, ама пусто с тея 4-5 хиляди километра годишно не знам дали ще ми се върже... Кой знае колко ще я карам още тази кола...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: boni   
Дата:   24-04-12 13:30

za 4-5 000 км годишно въобще не си струва да си купуваш кола - с таксита и под наем, ще ти е доста по-изгодно като удариш чертата накрая.

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: promis   
Дата:   24-04-12 13:35

boni, то трябва в началото малко да се престориш че се връзваш, иначе темата пак ще потъне и ще е скучно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: imitev   
Дата:   24-04-12 13:35


Е не е същото - друго си е да плащаш масрафа на колата и да си имаш...

Отговори на това съобщение
 Re: Патрулка на газ!
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 13:38

Ами така е, но взехме кола преди като запланувахме бебето, че уж да сме мобилни, че с децата нали е добре човек да е готов... А и все пак на море, на село..., с това бебе са един милион нечувани багажи...
А километри трудно се трупат в България, ако не бачкаш с колата или ако не пътуваш с кола в чужбина. Поне според мен де...
Малко се изсилих де..., да не са 4-5, да са 6..., примерно...



Публикацията е редактирана (24-04-12 13:44)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.