Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Жива Барби
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-04-12 10:46

Забравих, че и българките бяхме с големи носове [cool] [cool] [cool] Няма я Лалинда да ни го натяква, та Димов я замества [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 10:47

Не съм аристократ, вероятно точно затова забелязвам селянчетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 10:49

Специално на трите вдясно носовете им са като купени от едно и също място. И са доста големи.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-04-12 10:49

Нормално. Тоя синдром най-ясно е изразен при африканците. На някой илитерат там като му дадат военна униформа и мине на едно ниво нагоре и глей какво става - почва да си тормози и неговите от село.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: djogata   
Дата:   26-04-12 10:49

Димов, ти май скоро с арменци не си си говорил, щом за тези трите разправяш, че носовете им били големи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 10:52

Не съм.

Добре че каза за арменците - познавам ги от сто метра, без да ми говорят даже!

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 10:55

Оня ден в магазина едни трима сърби... говорят си кротко, и се чуват навсякъде. През три реда щандове, през 7 реда...

После на паркинга моята кола беше в единия край, тяхната - в другия. И пак се чуваха. не че викаха, така си говореха.

Такива неща вероятно са нормални за Сърбия и за БГ, но правят впечатление. Същата работа и с украинките - ако си си там, са яки. Ако си в белия свят, виждаш колко много се открояват, и то не с добро...

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: djogata   
Дата:   26-04-12 11:03

Димов, американците са известни в цял свят като ужасно шумни хора. Особено дразнещо е, когато две патки почнат да си говорят с провлачен американски акцент. Но явно навикът им е дошъл от българската и сръбската диаспора там [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-04-12 11:04

хахахаха! Забавен си.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-04-12 11:05

Djogata, ние сме заразни, след година, две и американките ще са с големи носове [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 11:05

Не знам дали са шумни, но никога досега, за 10 години, не бях срещал хора които като си говорят на 100 мерта от мен, спокойно си говорят уж, ги чувам все едно ми викат в ухото.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: djogata   
Дата:   26-04-12 11:20

Аз пък за няколко месеца в Америка чух доста от тях. И в Европа, като чуеш някой да говори толкова шумно, е най-вероятно той да е американец.
Но нема да се пУашиш, и в България си ги чувам редовно, така че в това отношение разлика няма никаква.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: djogata   
Дата:   26-04-12 11:21

Диди, ти арменка ли си? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: chill   
Дата:   26-04-12 11:23

Не ме е правило впечатление американците за са шумни (освен веднъж една компания в Хуутърс). Но пък българите са супер шумни. Викат като говорят, музиката слушат само волумето на мах и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 11:23

Ти явно си бил в някаква друга Америка... щото аз нито боклуци и дупки по пътищата съм виждал, нито шумни хора.

А съм бил и в СФ, ЛА, Сан Диего, и на още места...

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: gorbi   
Дата:   26-04-12 11:25

на димов психиката са му разбили, не сърцето.... [smilie18]

zafirov: айде утре тръгвам за натам - идвай та водя... колко жива бира трябва да изпиеш ако дойдеш - не мож си представи... [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: djogata   
Дата:   26-04-12 11:28

Димов, не аз съм бил в друга Америка, а ти не си бил в Европа, където пътищата са хубави, и хората не викат.

Чил, американците не са по-шумни от българите, но определено са с доста децибели над западноевропейците.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 11:31

Бил съм в Италия.

Пътищата тук са доста добри, освен това хората НЕ са шумни. Разговарят си нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: gorbi   
Дата:   26-04-12 11:35

"щото аз нито боклуци и дупки по пътищата съм виждал, нито шумни хора"

Ей къде е Словакия - на един ой място от България - няма дупки, няма боклуци, няма цигани и няма негри. Значи е по-хубаво от Америка. Верно столицата им не е от най-красивите, ама каквито са пчелички словаците - скоро ще си я направят. За сметка на това девойките са чудно красиви славянки, и предполагам на всички освен на димов - много ще им хареса там...

Димов - дай някой снимка с каубойска шапка и пищови, не мое да нямаш... [cool]



Публикацията е редактирана (26-04-12 11:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: chill   
Дата:   26-04-12 11:35

В Америка ме кефи ме как свети нощем маркировката по пътищата. Може и в Европа да е така, ама аз в Европа не съм ходил. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 11:38

Горби, стига с тези СЛАВЯНКИ че ми повдига, брато!

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: krist   
Дата:   26-04-12 11:38

В Италия не съм забелязал лоши пътища, дори и на Сардиния.. Е, на ферито първия път една компания от десетина италианки направо ми подуха главата от говорене на висок глас, ама к'во да се пра'й[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-04-12 11:39

Автор: djogata
Дата: 26-04-12 11:21

Диди, ти арменка ли си?

Не съм, но имам свако арменец [smilie5] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: diandimov   
Дата:   26-04-12 11:39

Те италианците са професионални селяни.

Отговори на това съобщение
 Re: Жива Барби
Автор: krist   
Дата:   26-04-12 11:41

което не прави американците по-малко селяни от тях, пред вид, че в УСА-то има и доста емигрирали италианци[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.