Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: canonio   
Дата:   24-04-12 13:24

еж, индобългарите ще ми го гепят фазана



Публикацията е редактирана (24-04-12 13:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: ценослав   
Дата:   24-04-12 13:25

Бе друго си е кокошките да си "ришкат" върху торището от кравата и овцете. Сниманите "курници" са идеални квартири за студенти ве.[beer] [beer] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: asahi   
Дата:   24-04-12 13:26

Прасетата вървят с виното [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: Todd   
Дата:   24-04-12 14:02

Гуцетата напоследък имат специална процедура ... вземаш го септември месец от свинефермата и си го храниш 3 месеца само с царевичка , житце и други натурални продукти и ела глей къв е вкус като го колнеш покрай Коледа !!!!

[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: ценослав   
Дата:   24-04-12 14:09

Тоде!!!
Гражданите няма да те разберат. Една Софиянка ще ми става, ма много близка роднинка на по сина. Та той я доведе в "провинцията" а аз си немах за работа и я закарах У селУ, да види от къде излиза млякото. Смилих се над нея, да не присъства при ритуалното "таковане" на агнето за Велик ден.
Не знам дали ще дойде втори път?! Софиянци мислят, че млякото минава през "водомер", а месото го добиваме от фризЕрО и нищо повече.
Аман от стерилитети!!!
[smilie21] [smilie21] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 14:23

Така са софиянци, крава не са виждали... Всички са родени на Витошка и на "царя"...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: thingfish   
Дата:   24-04-12 15:18

Аз бих резбовал вратата и после със златен варак тук-там, за разкош на кокош!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: TheBossBG   
Дата:   24-04-12 15:43

Автор: ejko
Дата: 24-04-12 14:23

Така са софиянци, крава не са виждали... Всички са родени на Витошка и на "царя"...

******

То малко е и за другата тема с шантавите ситуации ама и тук ще мине.
Пътува съпругата ми преди години за В. Търново с автобус. На предната седалка - млада жена с дете на около 6-7 години. Мaйката чете някаква книга, детето си играе нещо и от време на време поглежда през прозореца. По едно време възторжено почва да вика:
- Мамо, мамо, виж КРАВА!!!
Майката - отегчено, без да вдига глава от книгата:
- Да мами, добре. Крава.
Детето още по патетично:
- Мамо бе, ама ЖИВА крава!!!

Иначе ежко, аз, като дете, не можех да си завъдя приятели в парка, защото баба ми и дядо ми, мислейки, че е за добро, всеки ден ме водеха в различен парк(я в парка на Свободата[Борисовата градина], я в "Докторската"[градинката на "Докторския паметник"], я в "Заимовата"[парка "Заимов"]). А "Таралежите се раждат без бодли" са го снимали в нашия двор. Нали сте рода, мога да те светна къде точно е сниман. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: canonio   
Дата:   24-04-12 15:44

Софиянци мислят, че млякото минава през "водомер", а месото го добиваме от
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Той и сина ти сега като забегне в София, после ще разправя, че не е виждал крава. Хората се променят[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: ценослав   
Дата:   24-04-12 17:01

ША забрави той село, ма шА спрът "хуманитарнитИ достовки" особенно от към течни спиртни произведения!!![smilie22] [smilie22] [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: мара   
Дата:   24-04-12 17:36

бос, начи сме комшии, бе!
тоде, такава къща за колко парчета кокошки е, бе? моят двор е малък, ама мислим дека толкова къщичка мое да събере.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: canonio   
Дата:   24-04-12 17:43

маро, съседи имаш ли?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: TheBossBG   
Дата:   24-04-12 17:59

Маре, аз живеех на Готвалд 34, до нас беше жълтата къща на бабетата и онази с шадравана в двора. А гаражът в двора на Никифорови беше наш. Що керемиди сме изпочупили да се катерим по него. Дядо ми все ми се караше после, а баба ми ме наказваше с лице към стената. Един път сме се заиграли яко, аз съм се запотил и отивам на чешмичката до гаража(беше с каменно корито, много готино-елипсовидно, но за жалост половината липсваше) и се нагълтвам яко с вода. Явно като съм смукал приведен от чучура и съм нагълтал и въздух ли, кой знае какво е станало, ама почти вднага усетих някаква гадна тежест над слънчевия сплит. Прибирам се разтревожен и се оплаквам на дядо ми. А комшийката седнала на канапето и вика: абе Иве, да не си глътнал някоя жаба? Че тази вода в чешмата май от канала идва.(Перловския канал) Ужасно се притесних и цяла вечер се услужвах дали жабата няма да почне да квака в корема ми. По-късно разбрах, че съседката си била гадина. Обичала да подхвърля така, уж случайно. Напр. на леля ми подхвърлила, че е осиновена(което не е вярно). Представете си дете на 10-11 години как се е чувствало.


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: TODD   
Дата:   24-04-12 20:09

Маре , 3-4 кокошчици спокойно можеш да си гледаш ....[cool]

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: мара   
Дата:   24-04-12 20:50

бос, ане войната на таралежите е на персенк снимана, бе...
ти да не говориш за таралежите без бодли?

тоде, па мене повече от 3-4 не ми трябват.
канонио, имам, ама са от същата пасмина кат мене. единствените, дето не са, имат толкова кресливо куче, че няма дума да кажат

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: shtukov   
Дата:   25-04-12 07:27

Аз отглеждам риба. Поне не мирише. Няма лайна.
Кокошките бяха осрали двора та ме беше страх да влизам в него. Баща ми им направи широк курник, но така и не свикнаха да влизат в него. Няколко ги изяде случайно влезло в двора чуждо куче, останалите зимата ги умори. Напролет ги намерих геройски загинали заедно с петела под снега. Поне живяха и се споминаха като свободни. Сега е рахат, ама жената си прави устата за нови..


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: TheBossBG   
Дата:   25-04-12 08:03

Автор: TheBossBG
Дата: 24-04-12 15:43

... А "Таралежите се раждат без бодли" са го снимали в нашия двор. ....


******

Май стана "Мара писатель, а не читатель!" [beer] А е сниман в кватрала между улиците Кл. Готвалд, Герлово, проф. Асен Златаров и Шипка. По време на бомбардировките дуварите между кооперациите и няколко от тях са разрушени. След 9-ти са вдигнали мисля 2 кооперации, но дуварите така и си останаха разрушени. Та това е дворът, където ритаха футбол. Мазето, където падна топката обаче няма нищо общо с магазина на бай Танас(онзи, дето не искаше да им изкупи празните бутилки). Неговият магазин всъщност е хлебарницата на ъгъла на Асен Златаров. А купчината кюмюр, за чието прибиране получиха кутия локум беше до млекарницата, където после направиха спирка на 305(късата уличка между Шипка и Готвалд, при островчето с будката за вестници). В същата млекарница продаваха от онази оранжада на Тексим. Ммммммммммммм, вкусът на моето детство.


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: Todd   
Дата:   25-04-12 10:13

Вчера купих на пилците илячи ... останаха само 8 - две се споминаха .

Ама ще подхвръкнат тая седмица .

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: 2nYo   
Дата:   25-04-12 10:38

И аз скоро ще ставам селянин ! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: elrisha   
Дата:   25-04-12 11:57

Таз къщурка съм я набелязала отдавна - пазя я да онагледя пред скъпия какво искам да ми направи на село [smilie5]

На шега, на майтап..в момента в спалнята на бабата писукат две патета.Три пъти дневно сменям вестници и кърпи, бъркам смески..мамата си трака.
Някой с опит може ли да ми каже кога прояждат марули тия патета?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: asklep   
Дата:   25-04-12 13:03

20-28 ден

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: elrisha   
Дата:   25-04-12 13:30

Тенк ю! Понеже не ми казаха на колко са, предполагам като ги купих са били около 4-5 дена, значи...бая вестници имам да сменям още ..[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 14:16

бос, напоследък се проявавам кат чукча редовно. сигур щот съ мъча да огрея и на кучето в г.за, ама да не пропусна нещо у форума [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: allx   
Дата:   25-04-12 14:44





Публикацията е редактирана (25-04-12 19:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде малко за селяните ....
Автор: мара   
Дата:   25-04-12 16:53

ми ако некой ми сподели кога ще е там лятото, мое и да минем...че миналия път на 12 градуса вода - лифтинг получих!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.