Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 13:32

края на тази седмица съм подготвил едно пътуване и ще се радвам да ми дадете насоки за хубави местенца.

Събота и неделя ще сим в Братислава, след това 4 нощувки в Прага. После имаме оше 2 нощувки и трябва да се прибираме.

въпросите ми са:
- хубави местенца за посещаване по пътя и около Братислава/Прага?
- къде да изхабим допълнителните две нощувки? иска ми се да е някъде сред природа - езера, реки, природни паркове, ще си носим палатката. Но все пак трябва и да е с посока към София, защото да не се отдалечаваме много и да става тежко прибирането.

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 13:44

естествено не мога да си редактирам грешките, за което не ме съдете [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: deadlirics   
Дата:   24-04-12 13:59

Аз бих се поразходил из Татрите докъм Банска Бистрица. Места за спане бол. Само дето е малко студено за палатки още. Иначе средновековни замъци да искаш, баири, езера....

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 14:10

не се притеснявам за студа - имаме си високопланинска екипировка, а и колата е голяма и можем да спим и в нея.

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-12 14:41

По-надолу в Хърватска може да минеш през Плитвичке йезера.

Преди това в Словения мини през Блед. Там е страхотно красиво около езерото. Може и нагоре към върховете да мръднете. там поне има центрове и информация се получава лесно къде може да се спи, ходи и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: kote   
Дата:   24-04-12 15:07

не се чуди
иди във виена
лунапарк и торти и кафе

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 15:09

Във Вивна съм бил, на Плитвичките езера също, ходи ми се някъде на ново място. Може да проверим езерото Балатон

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: kote   
Дата:   24-04-12 15:13

бегай оттам ще се разочароваш

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: Djogata   
Дата:   24-04-12 15:19

Високите Татри в Словакия са много хубави (Štrba, Poprad), бих препоръчал да отидете там, обаче в националният парк режимът е много строг, не се дава да се излиза от пътеките, камо ли да си опънеш палатка. Така че проучете нещата за спане на къмпинг евентуално. В Словения не съм бил, за там нищо не мога да кажа...

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 15:21

мерси [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-12 15:43

В Словения има много за гледане. Освен алпите и Блед с езерото, може на час и половина път да се иде то пещерите Шкоцянске яме. Също място, което си заслужава да се посети.
балатон на мен лично ми е по-скучно място, но може би защото съм ходил няколко пъти. Има китни селца на брега на езерото, но за друго не се сещам. Има и къмпинзи бол.
В Унгария е по-скучно. Будашеща е яко разбира се, но извън си е малко тепсия. Сещам се за Сентендре до Будапеща, Крепостта Вишеград на около 30-40 км от Будапеща и примерно град Печ близо до Хърватска, като по-интересни местенца.

Аааааа езерото Ферто на границата с Австрия! Таам е интересно. Предлагам много алтернативен туризъм из околните поселби.

руго, друго.... [smilie8]

В Австрия може да идете до парка Донау Ауен, който е нагоре по Дунава на около 60 км от Виена. Също приятно местенце. Има си посетителски център с информация и т.н.

За региона, който си описал това съм посетил и видял и за друго не се сещам.

Отговори на това съобщение
 Re: road trip помощ
Автор: egoucm   
Дата:   24-04-12 16:47

записвам си :)[cool][smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.