Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 20:32

Нещо прехвалените Хондлант тръгнаха по пътя на Гърция. Бобмата /икономическата де, за сведение на подслушвачите от ЦРУ/ скоро май ще гръмне.[smilie7] [smilie11] [smilie11] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: sheriff   
Дата:   23-04-12 20:41

Ко речи?

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 20:59

Нащо подедени оставки, нещо надхвърлени тия 3 "процентс" дифицит, ма с много .........[smilie11] [smilie11] [smilie21] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: georgi969   
Дата:   23-04-12 21:10

не е във връзка с темата ама по К1 дават криворазбраната цилиливилизация.[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: vinse   
Дата:   23-04-12 21:16

Спасявайте марихуаната и улицата с червените фенери докат е време [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Djogata   
Дата:   23-04-12 21:18

Еми така ще е, заговориха холандците преди няколко месеца за криминализиране на джойнта, и гледай какво става - яко демобилизиране на работната сила, спадане на бюджетните приходи... А това само след като го споменаха това като идея - представете си какво ще става ако наистина забранят тревата [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: sunnyshot   
Дата:   23-04-12 21:18

За Хонда ли става дума, или за Холандия [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 21:28

В Холандия тревата законна, а у нас - "варварите" цигарите ще правят незаконни. Ева ти правоотношенията европейски.[smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Djogata   
Дата:   23-04-12 21:37

Ценославе, в Холандия тревата е законна, но само в специализираните заведения. Иначе забраните за пушене са си като в цяла Европа - на обществени места не може да се пуши.

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 21:40

Ми че тия "специални заведения" не са ли "общественни места"???[smilie2] [smilie2] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 21:41

Ми че там пруституцията е законна, а у нас не. Нали сме Европейци??? "На нас не сака ли ни са ма мале"???[beer] [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Djogata   
Дата:   23-04-12 21:47

Защо не вземеш да пишеш на български? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 21:58

Тая поговорка е на чис български. На теб сега ако Паисий ти проговори дали ще го разбереш със сегашния "български"???[cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 22:00

Djogata
Остави на страна правописа и българския, като сравняваш Холанците с Европейците, що при нас е нещо по различно за тревата и пруституцията например. Ако искаш и други примери мога да ти дам. Или има "първа ръка" Европейци и такива "втора"???[smilie21] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 22:05

Оландците са големи надувки ама и на тех ще им секне май.. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: boni   
Дата:   23-04-12 22:09

Не знам Холандците как са, но имам приятели в Испания и фирмата, в която работеха, с над 50 души персонал е фалирала вчера. Казват, че нещата в Испания вървят на много зле.

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: boni   
Дата:   23-04-12 22:10

Между другото, да не злорадстваме на кой ще му секне и на кой не, защото на тея там като им секне, това се отразява и при нас. Ние не живеем на Марс.

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 22:39

От близо 1400 години се се оправяме. Свикнали сме. Те да му мислят.[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Djogata   
Дата:   23-04-12 22:43

В Испания безработицата е ... олеле. При младите било нещо от сорта на 50%, а като цяло - над 20%.
Тука май трябва да гледат от поляците - и те преди само 5-6 години бяха с над 20% безаботица, но всяка година успяват да намалят безработицата и да регистрират растеж - няма да се учудя, ако в момента безработицата им е по-малка от тази в България. Как го правят - не знам. Бачкат повече от нас българите, това е сигурно, и са по-коректни един спрямо друг в бизнеса. Но дали това е причината, нямам идея.

Ценославе, като говорим за български, имам предвид книжовен български, а не някакви диалекти от резервата.

Тревата и проституцията са си чисто национални законови решения, няма европейски закони за това, освен, че трябва да има правила. Какво точно гласят правилата, си е работа на самите държави.

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   23-04-12 22:54

Djogata
За пруституцията си в голяма грешка. Значи на тая тема САЩ оказват съществен "натиск", кото /не си спомням кой точно от последните/ президент е подписал декред /или нещо подобно/ за отношението на САЩ към страни във връзка с пруституцията. Та значи за страни с узаконена пруституция САЩ налага икономически санкции /защото в САЩ официално е забранена/. Второто ниво държави е такива, при които тя съществува, но се вземат мерки за ограничаване и забраната й. И третата група /към която се числим и ние/ са страни със забрана на пруституцията, които са облагодетелствани от САЩ.
Това което пиша, не го "смуча" от пръстите си, и съм присъствал на официална среща с предишен посланник на САЩ на тази тема.

И на срещата поставих питане, какви са икономическите санкции за Германия; Австрия; Гърция; Холандия /а стига толкова съм изброявал/, където пруституцията е узаконена, и въпроса беше леееееко отклонен.
[smilie25] [smilie25] [smilie21] [beer]



Публикацията е редактирана (23-04-12 22:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Grandpa   
Дата:   23-04-12 23:09

ценослав написа:

> Значи на тая тема САЩ
> оказват съществен "натиск", кото
> /не си спомням кой точно от
> последните/ президент е подписал
> декред /или нещо подобно/ за
> отношението на САЩ към страни във
> връзка с пруституцията. Та значи
> за страни с узаконена пруституция
> САЩ налага икономически санкции
> /защото в САЩ официално е
> забранена/.

Оказват САЩ таратанци.
Димов изгоре викаш? Ще го сакционират...щото в няколко общини на щата Невада проституцията е официално разрешена [smilie5].


Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 00:07

ценослав, нито съм ти на годините, нито на акъла, но понякога говориш безумни неща, по безумен начин...

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   24-04-12 00:22

Ежко направи си справка, дали в САЩ пруституцията е законна.
Не говоря дали я има или няма като явление, щото няма страна в която да не съществува пруституция. Няма щати, нямя общтности. Там със закон е забранена.
Друг пример:
1.Полицайки преоблечени като пруститутки се разхождат по тротоара. Нямат право да предлагат секс. Само ако някой тръгне да ги уговаря. Появява се мераклията, водят го до стаята и там му търгат белезници и за нула време вече "осъждан" пише в досието му.
2. Цивилни полицай обикалят дадена улица. Те са задължени да не търсят, а предложението трябва да дойде от пруститутката. Значи тя им се предлага, водят я в стаичката и там и слагат белезниците.

По нашите закони, използването на полицай под прикритие в гореописаните случаи се воде като "подтикване към извършване на престъпление" и този "трик" тук не може да бъде прилаган.

И Ежко! Значи направило ти е впечатление, че не коментирам теми за фотография на професионално ниво. Не го правя защото не съм професионалист в тази област. Но има неща с които съм по запознат и не е хубаво да се изхвърляш, щото пък там ти нямаш необходимите познания.[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (24-04-12 00:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: ценослав   
Дата:   24-04-12 00:26

Та думата ми беше за Холандия де. Икономиката. [beer] [smilie21] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ех Хондланд
Автор: Grandpa   
Дата:   24-04-12 01:35

Цено, вица за милиционера и тавата с банички знаеш ли го.

http://lmgtfy.com/?q=Prostituition+in+Nevada


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.