Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Spartacus
Автор: svetal   
Дата:   25-04-12 10:22

този сезон на сериала определено е най реалистичен,в следващите два се унесоха в използването на червената боя .
RIP Andy Whitfield.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 11:01

ами аз само миналите 2 съм гледал, на този гледах 2 епизода, ама нещо не ме грабна..., ама ще го догледам де...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: svetal   
Дата:   25-04-12 11:37

за информация първият сезон е Spartacus: Blood and Sand с Andy Whitfield в ролята на Спартак,след приключването на този сезон на Анди откриват лимфом.Докато се очаква оздравяването на Анди се снима втори сезон в който Спартак не участва и събитията са преди той да дойде в школата-Spartacus: Gods of the Arena.
За съжаление на 11.09.2011 Анди почива [smilie2].
Следващият сезон е Spartacus: Vengeance в ролята на Спартак е Лиъм Макинтайър.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 11:49

ами да, така се получи... Кофти за човека, млад, здрав..., ама то не пита май...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: Myth   
Дата:   05-05-12 12:45

Първи сезон ми хареса, общо взето, конкретно на въпроса незнам дали с гладиуси, могат да се направят прецизни срезове, като във филма, но защо не, видеото което е пуснал n1x0n показва, че с голям меч може що да не може и с гладиус, а за отсичането на глави, ръце и крака... хм вероятно също може, макар, че в клипчето с демонстрацията тоя огромен мече има и доста по-голяма маса, което предполагам също е от значение. Тия огромни мечове са били създадени точно за СЪСИЧАНЕ, докато гладиусите са по-скоро за мушкане, такъв е бил и стила на бой на римските легиони да мушкат скрити зад големите си щитове с копие или меч (в ранните епохи, точно като щитовете от филма големи и правоъгълни, впоследсвие заменени от овални) и вече по късно май към 3-ти веек гладиусите са заменени с по дългите спати които са си били сериозни от 75 до 100см.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.