Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Spartacus
Автор: asklep   
Дата:   23-04-12 13:32

Гледам го тия дни тоя сериал и се чудя възможно ли е такива прецизни срезове да се направят с меч и силата на човешката ръка ,все едно с банциг са правени [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: vinse   
Дата:   23-04-12 13:36

Важното е кръв и цици да има [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 13:51

Ми ако си транжирал агне или прасе ще знаеш , че не може. Холивудски изгъзици. Нещо напоследък хич не мога да им гледам глупостите.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   23-04-12 14:15

А аз гледах един "Game of Thrones".., та там се родиха едни дракони от огъня...!
Та чудя се възможно ли е...??!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 14:18

[smilie18]

Еж, днес си в серия и веселяк!

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: vinse   
Дата:   23-04-12 14:57

Ти ако си гледал внимателно ще знаеш, че драконите се родиха "заради" огъня а не "от" огъня. А що се отнася до това дали е възможно - щом е фентъзи значи е възмоно

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: HP   
Дата:   23-04-12 15:08

Ето ти отговор

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: asahi   
Дата:   23-04-12 15:21

Ако се реже еднородна тъкан - мускул примерно - може да се среже "прецизно". В останалите случаи тъканите се разместват, излизат черва. Кръвта не бликва веднага ако не е засегнат основен кръвоносен съд.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: HP   
Дата:   23-04-12 15:27

Тоя ще те обезкости във въздуха [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: lillia   
Дата:   23-04-12 16:10

Автор: vinse
Дата: 23-04-12 13:36

Важното е кръв и цици да има [cool]

Това ме подсеща за фолкпевица в месечен цикъл[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: HP   
Дата:   23-04-12 16:12

въххххххххххххх [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

това ли имаш в предвид [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/sbpt5672.JPG
http://skandalno.net/wp-content/uploads/2011/12/aneliq.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: vinse   
Дата:   23-04-12 16:16

а мани тая работа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: riddick   
Дата:   23-04-12 16:27

Днес няма да вечерям май[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: n1x0n   
Дата:   23-04-12 23:17

http://www.youtube.com/watch?v=f_p332ANnCI

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-04-12 23:51


... Мислех че темата е за Спартакус .... [smilie8] [smilie8]

... дълги лимузини - реплика на Линкълн , оскубани вежди ....... гъвкави китки , ризи в цвят орлови нокти .... ноктите пък - френски .... българският с френски акцент ...... дупето стегнато ....... от дънките ... [smilie3] [smilie3]


... А , то било за некви филми ...... ръзучъровън съм .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: мътно   
Дата:   24-04-12 00:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: Han_Solo   
Дата:   24-04-12 00:31

тия жълтите доколкото дочувам саундтрака към туй видео нещо много уважават Тарантино... или той тях [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 08:09

с хубаво острие не би трябвало да е проблем да резнеш ръка с един удър. Ама си трябва сила, а и ще нараниш острието все пак, с тея кокалдаци...
Специално с тези дебели мечове от Спартак няма как да стане, точно както го дават там...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ivanov.10   
Дата:   24-04-12 18:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: asahi   
Дата:   24-04-12 19:55

Изостанал си с 8 години от новините.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   24-04-12 20:44

ivanov.10, това го имаше някога и беше голямо. Май беше първата такава голяма гей дискотека на балканите и идваха от цяла европа... Този- Дим Дуков я беше открил...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: sirteo   
Дата:   24-04-12 20:45

На ме пък сериала ми араесва.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: asklep   
Дата:   24-04-12 22:20

n1x0n Твоя отговор обяснява нещата нагледно, е както казват някои колеги по горе мечовете в Спартакус не са толкова изящни , но все пак това са били(гладиаторите) перфектно обучени касапи ,месомелачки или там както щете ги наречете машини за убиване,ако може да се вярва на историята . Иначе филмчето опирайки се на историята за Спартак е направено доста динамично с много кръв интриги екшън сцени и т.н. Специално на мен ми допадна ей така за разсейване но всеки според вкусовете си. [smilie7]



Публикацията е редактирана (24-04-12 22:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: Jim__Beam   
Дата:   24-04-12 22:29


... метрОто прецака педалите ..... [smilie5] [smilie5] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: HP   
Дата:   24-04-12 22:37

по-добре, щото педалите могат да прецакат метрото и тогаз [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: svetal   
Дата:   25-04-12 10:22

този сезон на сериала определено е най реалистичен,в следващите два се унесоха в използването на червената боя .
RIP Andy Whitfield.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 11:01

ами аз само миналите 2 съм гледал, на този гледах 2 епизода, ама нещо не ме грабна..., ама ще го догледам де...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: svetal   
Дата:   25-04-12 11:37

за информация първият сезон е Spartacus: Blood and Sand с Andy Whitfield в ролята на Спартак,след приключването на този сезон на Анди откриват лимфом.Докато се очаква оздравяването на Анди се снима втори сезон в който Спартак не участва и събитията са преди той да дойде в школата-Spartacus: Gods of the Arena.
За съжаление на 11.09.2011 Анди почива [smilie2].
Следващият сезон е Spartacus: Vengeance в ролята на Спартак е Лиъм Макинтайър.

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 11:49

ами да, така се получи... Кофти за човека, млад, здрав..., ама то не пита май...

Отговори на това съобщение
 Re: Spartacus
Автор: Myth   
Дата:   05-05-12 12:45

Първи сезон ми хареса, общо взето, конкретно на въпроса незнам дали с гладиуси, могат да се направят прецизни срезове, като във филма, но защо не, видеото което е пуснал n1x0n показва, че с голям меч може що да не може и с гладиус, а за отсичането на глави, ръце и крака... хм вероятно също може, макар, че в клипчето с демонстрацията тоя огромен мече има и доста по-голяма маса, което предполагам също е от значение. Тия огромни мечове са били създадени точно за СЪСИЧАНЕ, докато гладиусите са по-скоро за мушкане, такъв е бил и стила на бой на римските легиони да мушкат скрити зад големите си щитове с копие или меч (в ранните епохи, точно като щитовете от филма големи и правоъгълни, впоследсвие заменени от овални) и вече по късно май към 3-ти веек гладиусите са заменени с по дългите спати които са си били сериозни от 75 до 100см.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.