Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: boni   
Дата:   23-04-12 17:50

Абе Джога, аз до сега на колите на които съм сменял крушка съм го правил за 1 мин - бъркам - щрак скобата, вадя крушката, слагам нова. На това животно въобще не мога да бръкна там....

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: Todd   
Дата:   23-04-12 17:55

Ела смени крушката на габарита на моята кочина .... 1 година свети на таблото ламба че е изгоряла крушка някъде но трябва да свалям бронята за да я сменя ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: CyberGene   
Дата:   23-04-12 18:13

Това да ходя на сервиз, за да ми сменят крушка [smilie10] Плюс това по закон трябва да имаш резервни крушки, за да смениш в момента, в който изгори, не да се разхождаш из целия град с изгоряла крушка, за да отидеш до сервиза. Производителите на доста коли в последно време правят тая простотия, само и само да приберат още някой лев... [smilie23] Хубаво, че моята кошница няма тия проблеми, всичко се сменя лесно и достъпно.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: piskunin   
Дата:   23-04-12 18:42

Tode аз съм те виждал веднъж в Пловдив караше зад мен с Алфата и кака, викам да слезна те поздравя ама мн бърз светофара излезна! Аз като се сетя, това беше преди година даже, иначе с теб лично не се познаваме само те знам от снимки във форума! [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: Djogata   
Дата:   23-04-12 18:47

Никой не ме кара да ходя на сервиз, просто ми е по-удобно, щото май трябва да се отваря фара, за да се смени крушка. Спирам в сервиза на път за работа, давам им колата, аз сядам и пия едно кафе при тях (без пари), след 20 минути колата е готова, без да се занимавам.

В Дания не е задължително нито да носиш резервни крушки, нито аптечка, нито пожарогасител.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: victory13   
Дата:   23-04-12 19:00

това със смяната на крушките е всеобша болест вече [smilie18]
на бмв е90 да смениш крушка на мигача, махаш гума, подкалник [smilie18] [smilie18]
всичко е завряно на кучето в г**а... и на собственика де [smilie18]
ех... а беше време когато на реното 8 си регулирах релето за зареждане на акумулатора [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: Grandpa   
Дата:   23-04-12 19:41

Абе с тия крушки...в неделя сменявах на жената късите на минивана. Айде хубаво - трябва да извадя целия фар, ама после рекох да ги регулирам, че много високо биеха (и преди бяха така). Е има врътки и за хоризонтално и за вертикално регулиране, ама няма как да бръкнеш да ги стигнеш - направено за бъркане с някаква джаджа отгоре (като много дълга и тънка отвертка със звезда предполагам), дето само в сервиза на дилъра я имат. Та трябваше малко с проби и грешки - вадя фара, връткам, монтирам го обратно и така докато ми хареса.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: ejko   
Дата:   23-04-12 19:52

на габаритите съм сменял на тойотата и се маха фара, но нормалните крушки не знам как се сменят..., надявам се да са го направили по-лесно... Това, фарове, брони..., ужас...
Не че нещо ама на бул. Стамболийски, пред банката да клеча, да махам брони и да ми гледа половин София цепката на задника от трамвая, някак не ме влече...[smilie18]
Верно че е класика, ама няма нужда:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: krist   
Дата:   23-04-12 19:52

Евгени, а представяш ли си к'во е например да не ти бачкат мигачите и да требе да отидеш от единия край на София до другия, за да ти ги оправят? На мен като ми разбиха неотдавна колата, ми строшиха лостчето за мигачите и беше много забавно докато стигна от Младост до Надежда при човека, който ми го смени..[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: ejko   
Дата:   23-04-12 19:55

krist, е то половин София мигачи не дават, въпреки, че им работят, а ти чак си се мъчил...
Между другото такси да дава мигач да сте виждали скоро...?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: krist   
Дата:   23-04-12 19:57

абе не знам за половин София, ама за мен си беше тръпка - на аварийки и на всяко кръстовище разни ми сочат да си ги изключа[smilie18] Иначе, ако мислиш, че в София не ползват мигачи, оди у Видин да видиш к'во чудо е[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: CyberGene   
Дата:   23-04-12 20:20

Еми действаш по правилник както беше - вадиш ръката и изпъната хоризонтално завиваш наляво, сгъната под прав ъгъл нагоре - завиваш надясно, а изпъната диагонално май беше, че спираш ли, кво беше [smilie8] То изобщо това за какво се ползваше... Сега ако държа теретичния, са ме скъсали като стой, та гледй [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: ejko   
Дата:   23-04-12 20:21

CyberGene... и мен...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: krist   
Дата:   23-04-12 20:40

еми аз само за наляво си спомнях и само тоя сигнал подавах[smilie5] а, и като гледам как дотук трима не помним останалите сигнали, дори и да ги бях подавал правилно всичките, едва ли много хора щяха да ме разберат[smilie18] то, за т'ва и регулировчиците доста често правят приканващ дърпащ жест към тия дет' трябва да минат, вместо да подават съответния сигнал по правилник (кой ли беше[smilie8])


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   23-04-12 20:44

Аз се чудя... Пънете се, та купувате коли, дето са еди какво си и накрая дадете на някой прехваленмайстор, та изс..е едно голямо л...но, дето и Бубка с пръта за овчарски сок не мож го прескочи, наречено газова уредба, назавиимо, че била инжекцион... Та после карате нещо.което е купе Мерцедес в случая, ама емджин мениджмънта, като се нарича, е нещо, дето няма нищо общо с марката, дет си мислите, че карате. Пък после що имало аномалии...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: TODD   
Дата:   23-04-12 20:44

Автор: piskunin
Дата: 23-04-12 18:42

Tode аз съм те виждал веднъж в Пловдив караше зад мен с Алфата и кака, викам да слезна те поздравя ама мн бърз светофара излезна! Аз като се сетя, това беше преди година даже, иначе с теб лично не се познаваме само те знам от снимки във форума!


[smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 21:37

Тоде мерсаж ама тука дават производство до 2004 само, а те до 2007 ги правеха.[smilie8]


Иначе съм 74 кВ. Последно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: boni   
Дата:   23-04-12 21:51

Недялко, по-леко бе, не се пънем, стари кошници на 15+ караме, пък и в случая с колебанието на оборотите, не е газовата уредба виновна.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: imitev   
Дата:   23-04-12 21:53


Зафиров - после се води Astra Classic. Ти с кой точно мотор си - напиши първите 6 символа от номера на двигателя от талона...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 21:56

Z16XE e мотора. И отзад си пише класик.

74 кВ е, спор няма.

на баща ми купшихме пак астра Г, Z16SE, но не с 16, а с 8 клапана. Ми разхода му е с 1,5 по-малко на газ, а на бензин я докара като по книжка - 5,5...



Публикацията е редактирана (23-04-12 22:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: TODD   
Дата:   23-04-12 22:00

Ами Z16XE го има там де ..74


Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: imitev   
Дата:   23-04-12 22:00

Автомонтьорът ти да се понижи веднага в чин - от майстор, в старши разбирач [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-12 22:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: imitev   
Дата:   23-04-12 23:02

Баси и дъртите возила карате в канадско [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде сега авторазбирачите една загадка:)
Автор: Cristinel   
Дата:   23-04-12 23:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.