Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Как е в България?
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 04:50

Понеже напоследък куцо и сакато взе да проглежда, и да се ориентира питайки как е в Патагония, Калдахар, и прочее, да попитам и аз: как е в България?

Все пак това е майка ми.
Буквално и в преносен смисъл.

Някой да каже нещо извън новините?

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: dobriman   
Дата:   20-04-12 06:51

Изчистиха снега най-накрая и лично аз нямам повече поводи за оплакване.

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: MiTaka   
Дата:   20-04-12 07:06

Гавриш се, а !

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ejko   
Дата:   20-04-12 07:10

Е..., как сняг..., те измиха улиците миналата седмица, ти за сняг говориш...
Иначе не е толкова зле, колкото изглежда от устата на живеещите тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: TODD   
Дата:   20-04-12 07:13

Аааа добре е бе .Пичките са евтини още !!! [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: dobriman   
Дата:   20-04-12 07:14

Честно казано напоследък доста често мият улиците: с онези камиончета с четките ги виждам през вечер, а и цистерните с маркучите се появиха напоследък (като малък си мечтаех да работя това...уви - не го правя)

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 07:19

Добре, щом мият...

Щом пичките са евтини... но те са такива навсякъде...

Значи мога да се пенсионирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ivodam   
Дата:   20-04-12 07:25

 Re: Как е в България?
Автор: TODD 
Дата:   20-04-12 07:13

Аааа добре е бе .Пичките са евтини още !!!


Тодде, точно Димов нема да те разбере, иначе [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

[smilie7] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ejko   
Дата:   20-04-12 07:31

то и аз не го разбирам..., нищо евтино не виждам...[smilie8]
Ама сигурно не гледам където трябва...

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: mladenov   
Дата:   20-04-12 08:42

В България си е много добре, ама все пак моите впечатления са на базачта на двуседмичен престой,сам без жена,деца и ангажименти. Изкарах си супер! Определено мога да кажа че София беше много по-чиста отколкото преди две години. Цигани и циганки всекидневно чистеха и метяха улиците и тревните площи. Много добро впечатление ми направи и Софийското летище. Тревата беше подстригана както на Виенското. Преди две години като кацнахме имаше бурени до кръста покрай пистите, а сега всичко беше много прилично. Много приятно впечатление оставиха и паспортните служители на влизане. Само млади хора, любезни и учтиви, даже бяха усмихнати. Въпреки че бях с изтекъл срок на българския паспорт не ми направиха никакви проблеми, подпечатаха ми само американския и въпреки това ми пожелаха "Добре дошли у дома" Стана ми много приятно. За митничарите не мога да кажа нищо защото такива въобще не видях, и слава богу защото се бях натоварил с техника за над $8000 и не ми се щеше да обяснявам кое какво е и за кого е.[smilie18]


Заведения много,някои скъпи други евтини, кой каквото му душа иска. Побиколих малко по Родопите и останах много доволен. Малки хотелчета навсякъде, за мен бяха евтини но пък бяха повече от прилични.. Абе с една дума беше страхотна почивка!

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: burnmaster   
Дата:   20-04-12 08:51

Все така успешно укриваме данъци, но това е в сферата на новините и теб на дали те бърка[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: gorbi   
Дата:   20-04-12 08:52

от пичите има и евтини и не толкоз, зависи къде мърсуваш... :)

На въпроса - в България Димов е чудесно ! Малко сме в по-продължил преход все още, но се развиват нещата. Прекрасна природа - в почивните дни обиколих южна България - е няма толкова красота на едно място събрана, честно ти казвам... Макар да съм обикалял само по Европа и малко Турция в азиатската част - България е потресаващо красива територия. За съжаление - нещата в исторически план са много пообъркани и по инфраструктурата има много още какво да се направи. Затова пък е интересно всеки път като минеш през някое място колко е различно и колко много напредък има.

Като работа и възможности - възможности има, работа - колкото искаш. Народът обаче се е изпедерастил, в трудовия смисъл на думата, от гледане на телевизия и не му се работи, ами иска да има поне две хубави коли, вила на морето и на планината и четиристаен апартамент с красив изглед и бъкан с глезотии, да почива три месеца от дванайсе и децата му да учат най-малко в Англия. Обаче не иска да работи за това. Иска да краде, да мами, да трупа бързо, лесно и неморално. Ама и това навярно е преходен проблем... Предполагам във всички държави го е имало, има го и ще го има.
Ще минат години, нашите деца ще бъдат много по-добре възпитани от нас самите, ще им оставим трудови навици и капитал с който да продължат да работят и те така.

Знаеш ли Димов - в Америка е много хубаво, в Австралия също, аз лично съм фен на Канада.... Обаче аз живея на брега на варненското езеро, имам потресаващ изглед от втория етаж на четириетажната си нова къща, пия си кафето на терасата сутрин и си мисля че по-хубаво от това просто няма как да се чувствам където и да съм по света. Родителите ми са наблизо, децата са ми с мен всеки ден, не се убивам от работа, макар че в сравнение с наетите от мен хора работя повечко. Обикалям си из стара Европа, Турция, Украйна, мисля за експедиция с джип до Хималаите след 5-6 години и умирам да поснимам поне седмица в Ню Йорк.

Синът ми иска да замине още на 18 в щатите - ще го пусна, ще му дам пари, ще преживявам всеки ден как се чувства и дали успява, но ще го пусна, защото всеки сам трябва да гради съдбата си по начин по който намери за добре и се чувства щастлив. Аз за сега се чувствам щастлив тук, макар докато си пия кафето на терасата да кацат мухи от кокошарника на комшиите...

Ай, че много се разписах а трябва да започвам работа... [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: asahi   
Дата:   20-04-12 09:02

А сега да влезнат мрънкачите.

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ejko   
Дата:   20-04-12 09:06

gorbi твоето убаво, по убаво от моето убаво...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ценослав   
Дата:   20-04-12 09:06

Тук си ми е гот. Добре сме. [cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 09:28

Младенов добре го описва - циганите бачкат, българите са с чалгата пред телевизора.

Значи е добре...

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ejko   
Дата:   20-04-12 09:31

Всеки може да бачка в почистване принципно, в озеленяването има повече българи. Просто българите обикновено или са учили за друго или както казваш са с чалгата и пред телевизора [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: мара   
Дата:   20-04-12 09:44

димов, мини да ти покажа[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: Krassy   
Дата:   20-04-12 09:47

Горби, не така...

Кажи му, че тук е зле, за да се почувства по добре...

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 09:47

Ще мина. Казахме че ще пием мохито, не помниш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 09:50

Почват се варненските сценки...

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: boni   
Дата:   20-04-12 10:01

Екстра си е. В момента си пия кафето и зяпам щъркела как се разхожда из двора и нещо търси в тревата.
Мисля да мръдна това лято пак до Швейцария малко по работа и забавление и 2-3 пъти до Австрия. На две крачки е дет' се вика:) Може и една Венеция да направим.
Ангажирал съм си 20 дни края на юли до средата на август и на нашето море, във варненския район, харесва ми там....

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: мара   
Дата:   20-04-12 10:02

помня, ма не минА [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: ejko   
Дата:   20-04-12 10:03

Има и неприятни неща, например на мен ми гепи един строител около 30 хиляди евро и по нашите закони няма как да бъда обезщетен или възмезден...
Общо взето "имАл-дал"...
Дребни неща, ама дразнят...[smilie8]



Публикацията е редактирана (20-04-12 10:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Как е в България?
Автор: alsash   
Дата:   20-04-12 10:04

....грух.................

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.