Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: garry   
Дата:   21-04-12 20:07

Направи локална интернет търсачка и портал за БГ + интернет карта по региони, градове, села. Направи търсачката да търси регионално.
Продавай реклама и кликане. Работи на бартер с други известни сайтове относно кликането и рекламните банери.
Единия ти работник ще бъде почасова чистачка на офиса. Другия трябва да е програмист. Намери хора без работа - майки по майчинство, ученици в горните класове да ти търсят клиенти за рекламата.
Рекламата ще я продаваш на крайните клиенти - малки хотели, автомивки,магазини, салони за красота...
Схемата е доказано успешна, въпроса е дали Ти ще намериш подходящите хора за да я реализираш.... Ако ги намериш случайно, обади ми се. Аз мога да се включа със следващите 20к инвестиция които ЩЕ ти трябват.


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: TODD   
Дата:   21-04-12 20:09

Емо , не говоря за машини ..... говоря за фурна за хляб !!! Пещ !!!

Там дето ще се правят 200-300 хляба които да нямат нищо общо с хляба в хлебарницата !!!! Плюс още няколко вида гъдели собствено производство за хора дето могат да си ги позволят !!!

Аз например съм клиент за такъв производител - а като мен не са малко .[cool]

Има хляб ...

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: boZo   
Дата:   21-04-12 20:09

Виж, общо взето трябва да се насочиш към област, в която имаш някаква компетенция. Или към нещо, което те влече силно.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: emo99   
Дата:   21-04-12 20:22

Тод - На каква цена купуваш този хляб ?

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: TODD   
Дата:   21-04-12 20:29

Не го купувам тук ... тук такъв призводител около мен няма .
Купувал съм в Гърция ... не му правя сметката .Просто е уникален .

Това е хлебарница от сорта бутик сигурно .Не разбирам от бизнес терминология но ако няма с какво да се занимавам бих пробвал тоя занаят с удоволствие !!!

Но както ти казах упражненията със действието събиране ще са за в бъдеще .Първоначално ще е само действието изваждане !!!

Даваш 20000 лева + огромно количество мерак и труд ..... печалбите тепърва !!!!

Може и нищо да не излезе .... но точно там е гъдела !!! Да видиш колко пари струваш .

[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: emo99   
Дата:   21-04-12 20:45

Тод - 90-те години си правех експерименти ,които се оказаха успешни , но времето беше друго . Пари се правеха от нищо ,защото хората имаха пари ,но нямаше какво да купят . Сега е обратното .

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: ценослав   
Дата:   21-04-12 20:58

Ще почета още малко и после ще се Умешам У тематЪ. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Djogata   
Дата:   21-04-12 21:25

Тоде [smilie24]

Тук в Дания има такива микропекарни във всеки квартал. Сигурно правят по 500 хляба на ден, може и по-малко, но с голям асортимент - всяка пекарна продава едно десет вида хляб. Плюс разни сладкиши. Всичко е прясно, изпечено на деня, и със страхотен вкус.

Цената на такъв хляб е двойна на пакетираният от магазина - в магазина един хляб е 3-4 лева, а в пекарната е от 7 нагоре. Въпреки цената, аз винаги си вземам хляб от пекарната, просто защото си заслужава [smilie24]

Някои от тези пекарни са част от супермаркетите (като додатък, но по принцип с отделен вход), някои са си отделни магазничета, части от верига, а някои са си просто квартални семейни магазини.

Като добавка, в България за жалост голяма част от хляба е голям боклук, и ако имаше такива пекарни, с удоволствие бих си пазарувал от тях. Но аз живея в чужбина и може би навиците и вкуса ми са различни от средностатистическият българин, та затова не смея да давам препоръки за бизнес[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Cristinel   
Дата:   21-04-12 21:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   21-04-12 21:30

Djogata

В България също се появяват, но не и толкова масово както е при теб или във Франция. В смисъл нямаме я тая занаятчийската линия, като при вас. В София има една, поне за нея знам, и мисля че холандец или датчанин я е направил. Мога да ям само от там хляб нон стоп, но цената ме спира да го правя много редовно.

Колкото до темата.
Пичове, разбирам ви, но не всичко става по интернет.[smilie8]
Честно, ако нямаш представа какво ще правиш, от 100 кладенеца вода да носиш тепърва...

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Cristinel   
Дата:   21-04-12 21:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: TODD   
Дата:   21-04-12 21:37

Аз харесвам малки занаятчийски занимания ..... а и 20 000 са в тоя ресор !!!

Там дето е ценен човека не марката !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Cristinel   
Дата:   21-04-12 21:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: TODD   
Дата:   21-04-12 21:43

Не могат да те мръдне никой освен държавната администрация ... няма по-голяма кал !!!

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Cristinel   
Дата:   21-04-12 21:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Djogata   
Дата:   21-04-12 21:55

Мне, друга е далаверата с баниците и всякакви други продукти, дето се пускат в България - при стартиране на бизнеса се стараят и правят хубави неща, за минимална печалба или дори на загуба - докато се утвърдят пред клиентите. В момента, в който спечелят репутация и клиентско доверие, се почва с ла..ата - продукта се окалпавява прогресивно, с цел да се намалят разходите и да има повече "далавера" [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: shama   
Дата:   21-04-12 22:09

Такива пари наистина биха стигнали за нещо в сферата на услугите , но трябва да имаш уменията .

TODD, такава фурна би вървяла само на определени места в големите градове. Имам роднина който е хлебар цял живот и да ти кажа в момента в този сектор е голяма мъка . Вече завод за хляб има дет се вика във всяка община , а хората търсят евтиното, а не качеството. emo99 написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Cristinel   
Дата:   21-04-12 22:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: universum   
Дата:   21-04-12 22:20

Да това с влошаването на продукта е известно. Някои продължават да държат качество. Но е трудно, щото както се писа по-нагоре хората купуват боклуците, защото са евтини.
И таз фурна за хубав хляб на село няма как да стане. Само в голям град.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: exo99   
Дата:   21-04-12 22:24

ключарско ателие [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-12 22:54

Салон за масажи [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: emo99   
Дата:   21-04-12 22:55

ехо99- идеята е не само да се похарчат парите . Трябва проекта да е устойчив , за да носи печалба.

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: Miro__Slav   
Дата:   21-04-12 23:10

emo99 е колко по устойчив искаш да бъде ... Две тайландки работнички ти управител [smilie21] Инвестиция едно джакузи една сауна и кушетки...Клиентела от всички възрастови граници и пол [smilie7] [beer] Работничките ги слагаш на минимална работна заплата + % [smilie21] Един масаж 30 мин е 25>30 лв https://photo-forum.net/joro/emoticons/money09.gif Останалото е в ръцете на тайландките [beer]



Публикацията е редактирана (21-04-12 23:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: TODD   
Дата:   21-04-12 23:16

Много го смятате .... проточи ли се работата в сметки значи няма да я бъде .Особенно в смятане на печалбите ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Стартиране на нов бизнес с 20 000 лева ?
Автор: 2nYo   
Дата:   21-04-12 23:16

Ако те светна, и т и потръгне, (договор) искам месе4на рента за 2 год

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.