Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   29-05-12 13:01

На мен не ми е обвързващ и проблемен. Сигурно защото не ползвам телефона за неща, за които не е предвиден. Телефона и пада са на един акаунт, но с различни приложения и музика. Синхронизират се идеално и безпроблемно. Единственият ми зор беше, че пада караше на 4.3.3, а много от програмите искаха ОС 5.0 поне, но с този джейл нещата се наредиха.



Публикацията е редактирана (29-05-12 13:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 14:12

Всичко, което ползвам си е предвидено и програмирано [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 14:13

Краси, ти не си реален потребител, а виртуален, основният ти смисъл на притежаването на айфоня е да го сложиш на масата като обядвате. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   29-05-12 14:21

Хахахахахахаахахахахаххаа [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 14:36

Щом това ще ти донесе душевен мир - добре [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 15:24

Все пак не разбрах, айФона може ли да създава дървовидна структура от директории?! [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 15:30

Разбира се [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   29-05-12 15:33

... ама друг път. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   29-05-12 15:35

Каква дървовидна структура от директории чакаш, ти без джейлбрейк нямаш файлова система и директории хептен не можеш да създаваш, камо ли дървовидни структури [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 15:47

Винаги имаш, друг е въпроса дали ги виждаш.
Въпреки това има много софтуери, които си подреждат информацията именно в дървовидна структура... дори без джейлбрейк.

И какво ви бърка в гз. тоя джейлбрейк, след като се прави много по лесно, отколкото да смениш фирмуеър на Андроид [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 15:53

Krassy написа:

> Винаги имаш, друг е въпроса дали ги
> виждаш.
> ...

Много полезни директории, които не се виждат... [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 15:57

Krassy, не се сърди, ама горното го установявам с неудоволствие. Не можеш да имаш ефективно обслужване на информацията, без нейната иерархична систематизация. Впрочем това е недостатък на повечето телефони (с изключение на няколко).


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 16:06

Няма как да се сърдя, досега никой не е успял в този форум да ме вкара в такова състояние [beer]

Каква ефективност имаш да се ровиш из системните файлове?
Всеки един софтуер в зависимост от нивото му на възможности ти позволява определена йерархия...

Аз като бях преди айфона и имах достъп до всички файлове и файлчета, каква работа ми вършеше това?
Единствено влизах за да доизчиствам след инсталация, да указвам къде да се инсталира или да търся къде аджеба се е инсталирало нещото... както и да слагам хакове, плъгини и други обслужващи неща.
Никога не ми се е налагало да се ровя из директориите, когато е идело реч за работа.

Работните файлове си стоят на определено място и програмите, които работят с тях си ги пипат, аз поддържаща функция нямам и не искам да имам [smilie7]

Кефя се, че и на макбука нещата се ориентират подобно на айфона [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 16:30

Krassy написа:

> ...
> Каква ефективност имаш да се ровиш
> из системните файлове?
> Всеки един софтуер в зависимост от
> нивото му на възможности ти
> позволява определена йерархия...
>
> ....
>
> Кефя се, че и на макбука нещата се
> ориентират подобно на айфона
> [smilie24]

Първо: въобще нямам предвид системните файлове, а твоята собствена информация, която можеш да държиш там. Това са най-различни бележки, отметки, може цели книги, филми, снимки, клипове, музика, различни твои приложения и т.н. и т.н.

Второ: Слава Богу че макбука не е организиран като телефон, тогава НИКОГА нямаше да се опитам дори да ползвам такъв компютър, та камо ли да ми стане основна машина, както е сега. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 16:32

Да добавя. Вероятно догодина ще си взема айФон, тогава аз ще си реша проблема за систематизиране на информацията. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 16:35

Новата Мак ОС щяла да бъде още по близка до айфонската [smilie18]

Просто престани да мисли по уиндоуски...
Преодолееш ли бариерата и такъв товар ще падне от раменете ти [smilie18]

Но как човек се отърсва от толкова години уинбозене... не знам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   29-05-12 16:41

Що е това Уин юзер? Такъв, който не е достатъчно мъж, за да ползва Линукс и не достатъчно педераст, да ползва иОС[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   29-05-12 16:47

Организацията на данните при iOS е толкова малоумна, че всяко прилагателно, описващо я, е твърде слабо да изрази в достатъчна степен деменцията на дизайнера и.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   29-05-12 16:48

Навухо, това не е нормална система, и не може да е, която не позволява нормално опериране с файлове, систематизиране, прехвърляне най-вече. Какво ти подрежда тъпата иОС и какво и как можеш сериозно примерно да работиш със снимки, като изрудското нещо във фото албумите дори не показва имената на снимките, за какво управление да говорим!?!?

Тая играчка айпадът става само за четене на книги, за бързо браузване в нета и за игри от сорта на Инфинити блейд, макар че тройката вече сече на блейда.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-12 17:00

chill написа:

> Организацията на данните при iOS е
> толкова малоумна, че всяко
> прилагателно, описващо я, е твърде
> слабо да изрази в достатъчна
> степен деменцията на дизайнера и.

Това не е само при iOS. Опитай се това да го правиш с Нокия смартфоните, ще се хванеш за главата (изключения правят само няколкото комуникатора). Но за Нокия поне се въртят на пазара няколко експлорера, които почти вършат работа.

Първия телефон, който ми хареса откъм такива възможности беше Сони-Ериксон P990.


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 17:02

Никой не ви кара насила [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: neuromancer   
Дата:   29-05-12 17:28

и за айфон има няколко файндъра, ама е по-лесно да се надсмиваме как нещото уж не работи, пък хората го харесват...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 19:45

На гнусмаса можете ли да направите така, че за ... 5 човека например телефона ви да дава постоянно заето, да не получавате СМС-и и дори съобщения от фейсбука [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: valen_tin   
Дата:   29-05-12 20:46

по-лесно е да ги изтриеш от фейсбука и да им се обадиш веднъж да им кажеш "Пич не ме търси повече" ... не да се криеш ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 20:50

Иди го кажи на оня лумпен, дето като се напие и в 4 сутринта ми звъни да търси Васко [smilie18]

Днес като ми звънна и през деня, но усетих, че е кирка... Влязох в Сидия, търсене, след 3 минути имах най-якия софтуер ибаси и възможностите дето има...

Мога да реша следното - жената, децата и още 2 гаджета са в Белия лист... И всички други 500 лумпена - заето [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.