Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: mildol   
Дата:   12-04-12 10:36

200
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 10:59

Димов е олицетворение на ограничения американски мозък. Всъщност всички би трябвало да сме толкова сити, че да успокоим мисловните процеси до американските такива - да поядем, да поспим, да поевем и да попишем глупости по форумите, колкото да дойде време за пенсия и да попътуваме из Европа...:)) За съжаление това скоро нас не ни чака, ще трябва да работим, мислим и съществуваме на максимума на възможностите си...
А по темата - айфона си е точно за диандимовци, просто той е случил на бройка която е правена от български гастърбайтер докато с едната ръка се е чесал по гъза, а с другата е махал на колежката с големите цици и е забравил да провери робота дали не е запоил накриво някой чарк... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 11:04

Къде ги тези големи цици из азиатско?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 11:08

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/skji8853.JPG
http://www.nakedgirlsnude.com/pics/asian-babe-natural-huge-tits-2870.jpg



[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 11:12

и погледа един такъв мил... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 11:20

То не е страшно това, че ифоня е правен от някое азиятче на 9 години в час по труд и техника - всички телефони без значение от марката се правят така, по-лошото е, че ония "капацитети" в калифорния, които правят дизайна на устройството нямат акъл за 2 ст'инки [smilie21]

П.С Е са чета за проблемите с GPS-а на новият таблет Трансформър на Асус - жълтите дизайнери не са се сетили, че металният корпус ще намалява чувствителността на GPS-а и предлагат (на вече закупилите таблета) да им дадът безплатно GPS устройство (външно), та да ми заема още място [smilie18]
Ама ще оправят положението де - новите партиди ще са с пластмаса в горната част на таблета, която няма да пречи на сигнала



Публикацията е редактирана (12-04-12 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 11:24

Щом Горби казва, значи съм олицетворение на американския ограничен мозък. Не може да се спори.

Вината ми за тези епитети е само това че 4 години нищо добро от айфона не съм видял, и го споделям. Обаче един варненец който е дал маса кинти за епълска играчка не може да понесе това...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 11:37

ем какво да понасям димов, ти съвсем оглупЕ...:) Аз съм с Галакси откак е излязло и съм доволен като слон... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: criminal_class   
Дата:   12-04-12 11:42

Може и да не можем но е прав - ако всички iPhone-и имаха такива проблеми нали се сещаш къде отиват епъл. Питай в този форум http://iphone-bulgaria.com/forum/. От доста време ползвам епълски джаджи и с телефон такъв проблем не съм имал.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: fizo   
Дата:   12-04-12 11:46

Истината за един е една за друг друга. Аз лично съм с Iphone-и от близо 4 години и никога не бих го сменил. Нито проблеми, нито бъгове нито нищо. И със синхронизиране и с контакти и WIFI и Itunes всичко си е измислено чудесно и работи безпроблемно. То ако с Епълски продукт не можеш да се оправиш е време да се замислиш дали случайно не си скаран с техниката като цяло. Хората са го направили толкова userfriendly, че няма на къде повече. Крато,ясно, просто и с прекрасен дизайн. И хората се зарибиха точно по това. И сега като си вземат новя iphone всичко си е там на мястото и не търсят и не се лутат като малоумни. Измилиха една прекрасна платформа, икони и менюта и само надграждат и подобряват. Затова и феновете ще са им верни.



п.с. Че не са безгрешни не са, но е наивно да се смята, че някой е.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 11:50

Е сега заглеждам посоченият по-горе сайт
http://iphone-bulgaria.com/forum/
в раздела "всичко за iphone" всяка втора тема започва с "проблем" [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 11:54

След Note като пипна айфона и все едно кибритена кутийка фащам. Екрана се плъзга и скролва много бавно и спечено, копчетата и контролите не са на място удобно за работа.

Не мога да сменя клавиатурата! А оригиналната клавиатура на айфона е в пъти по- зле от която и да е клавиатура за андроид.

Разговори се разбрахме че технически е невъзможно да се провеждат, нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: fizo   
Дата:   12-04-12 11:56

Ахахах естествено нали затова е форума. Там пишат хора или с проблеми или такива които продават. Ти какво очакваш всяка тема да е за хвалби по Епъл и колко им е велик телефона ? Влез във форума на БМВ или Ауди или МБ и там всяка втора тема ще е за проблем....

п.с. Защо като цяло очаквате от Iphone-ите да са без проблемни и безгрешни ? Защо на никой не му прави впечатление, че някой самсунг се е бъгнал прецакал или е върнат в магазина, а когато Iphone се развали и се вдига врява до небесата все едно е свършил света и край, анатема тези телефони вече са боклук и да се изхърлят в кофата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: fizo   
Дата:   12-04-12 11:59

Да бе прав си през тия Iphone-и никой не разговаря :)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   12-04-12 11:59

Ахахаххааха [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Цитирам:

iPhone Сервиз в София
Обективи за iPhone?
Проблем с Iphone 3g не го намира PC-то
Проблем с батерията на iPhone 4S
Неработеща част от дисплея?
Смяна на дисплей - 3G
Проблем с тъча след отключване !!!
iPhone 2 голям проблем...
Счупен дисплей - замяна с нов телефон в Мтел
Sleep бутона не работи
Проблем с заета памет в графа Others в iTunes !
Iphone 3g motherboard
Home button iPhone 4 естествено проблем!!!
Голям проблем! Чисто нов iPhone 4S от Мтел гасне
Iphone 3GS забива на всеки 10 минути.
Проблем с гаснене Iphone 2g

и т.н.


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 12:00

Ми нали епъл правят супер-допер телефони (това се опитват да ни убедят ползвателите на подобна техника), които не се трошат и са по-по-най [smilie8] аз очаквах на една страница да има само една тема с проблем, всички останали теми да възхваляват епъл, то пък било обратното [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 12:03

Самсунга ми бачка много по- бързо и по- добре от айфона. Айфоните са анахронизъм.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 12:07

няма никакво място за сравнение между който и е да iphone и SG Note - до излизането на SGS III, Note ще е най-добрия смартфон на пазара.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: fizo   
Дата:   12-04-12 13:48

Мда и хората се избиват за Note, а не за Iphone-и :)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: snoopoff   
Дата:   12-04-12 14:08

Щото да имаш айфон си е гъзарийка [smilie5]

Съквартирантите ми преди 2-3 дена и двамта си продадоха айфоните в и бей и си взеха галакси 2. Що ли? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   12-04-12 15:56

fizo: Самсунг Галакси 3 вече има продадени "на зелено" над 10 млн. бройки, още преди да е излязъл на пазара.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 17:09

Специален поздрав за diandimov, chill, vinse, ivodam и прочие незомбирани. [smilie18]

WELCOME TO THE ZOMBIES, FRIENDS !!!

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/sovh4155.JPG
http://i1178.photobucket.com/albums/x367/iztodorov/SAMSUNG_ZOMBIE.jpg



[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: snoopoff   
Дата:   12-04-12 17:15

Ноември ще се взима нов телефон... Галакси 3 или Нексус?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 17:21

И аз така - iphone 5 [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: gorbi   
Дата:   12-04-12 17:24

аз пък ще изкарам още един сезон с Галакси 1 и ще спестя едни 800 лева, и без това си работи както като го купих, не мога все още да намеря причина заради която да го разкарам... [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.