Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   06-04-12 10:59

И аз това казвам: Ябълката КЕ падне. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: CyberGene   
Дата:   06-04-12 11:04

Автор: vinse
Дата: 06-04-12 10:55

Ми тя ще падне, въпрос на време е, само зомбитата да осъзнаят, че епъл им продава продукти в които има технология от 2002 година, на цена която отговаря на продукт с технология от 2012 година
----------------------------------

Дълг на всеки истински комунист е да отвори очите на зомбитата! Нека да направим масова пропаганда и идеологическа политагитация срещу врага!

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   06-04-12 12:12

Аз тунса го ползвам - слушам радио, музика пазарувам.

Но е много куца програма, много бъгава.

Филма го имаше в тунса и реших да го гледам, и чак като запече го намрих в Амазон.
Следващия път няма да гледам на айтунс, и готово.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   06-04-12 12:32

Djogata, да ти разкажа аз обратната ситуация. Отвинаги ползвам и по една Нокиа, колкото и да не ми харесват телефоните им. Синхронизацията ми е мъка, докато я подкарам. Инсталирай сюита. Това лесно. Голямата мъка ми е докато подкарам акаунт в Аутлук, но без да ползвам пощата. Както и да е. Успявам да се преборя, въпреки, че не е лесно за прост потребител като мен.
Преди близо три години си купих айТилифона. Бях се настроил, че ще се въвеждат ръчно контактите. Не помня подробности, но като пуснах Тюнса, ме попита дали да ползва Аутлук профила, след което синхронизирах и в рамките на 5 мин. си имах напълно функционален телефон с всички контакти. Прав е CyberGene. Поне диалоговите прозорци трябва да се четат.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   06-04-12 12:35


Четат се от тези които могат да четат. А професорите не са читатели, те са писатели [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   06-04-12 13:09

Аналгина, явно си ползваш телефона за лични нужди. При бизнес употребата няма такива прегледи - Outlook без мейл. Синхронизираш контакти, календар и мейл. Все тая де, изборът за това кое да синхронизираш става с по една отметка.

Тодоров, ти очевидно си вманиачен, или поне платен поддръжник на Епъл - иначе не виждам защо си губиш времето в такива дълги, емоционални писания в омаловажаването на очевидни недостатъци, които много хора споделят. Имам и Айфон, и Айпад, но не виждам защо трябва да съм сляп за нещата, които не са добре при тях.

Всъщност, причината да ползвам ай-устройства е, защото вървят най-бързо и гладко, без да насичат. Идеални са за интернет и гледане на филмчета и игрички. Ако ми трябваше нещо такова за истинска работа - ябълките в кофата, и бих си взел нещо, което не е толкова ограничено, и което има истинска файлова система, и при което можеш да кажеш "копче" без да си пуснал Айтюнс [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: asahi   
Дата:   06-04-12 13:10

Чухте ли за новата ай-дъска?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   06-04-12 13:15

За служебни нужди го ползвам, но в моята фирма параноята явно е по-сериозна и поща не ползваме на телефон. Отделно не ползваме Аутлук на кАмпютрите а друга поща. Въобще служебните компютри са като черни дупки. Вкарваш информация, без да можеш да изкарваш. Не че не съм намерил начин де [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   06-04-12 13:27

чух, че за iПанела на епъл ще може да се купи (на цена 199.95 $$$ разбира се) и аксесоар - iTuhla - ако си недоволен [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: asahi   
Дата:   06-04-12 13:54

И един ай-вибратор - да си го начукаш ако си още недоволен. Ще ти трябва и ай-начуквател, за който можеш да намериш разнообразни приложения в "ай да ти го начукам сторе".

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: CyberGene   
Дата:   06-04-12 14:05

Без нейви темата не върви [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   06-04-12 14:51

Е то Тодоров се опитА да заеме освободената от Нави ниша, ама е доста по-възпитан от него, та не става. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   06-04-12 14:53

Метамизола: То няма проблем, казах вече, да ти синхронизира и прехвърли, когато си купиш ново устройство и го сложиш да се закачи за пръви път към айтюнс, и т.н. Проблемът идва когато си ъпгрейднеш компа или купиш нов комп.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   06-04-12 15:00

Амчи моят си беше нов комп. С нова инсталация на всичко - бозата, аутлук, сюити, тюнси и талафони. С еЙпъл ми беше първа среща.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   06-04-12 15:14

Аналгина, ОК, аз те разбрах погрешно, помислих си, че ти и на компютъра ползваш Outlook без мейл, и затова реших, че го ползваш за лични нужди.

Иначе да, и в нашата фирма нямаме право да синхронизираме мейла с каквито и да е телефони, освен Blackberry, щото при тях системата е по-друга и физически май не се свалят никакви съобщения на телефона. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   06-04-12 15:23

Ползвам аз аутлук без мейл. Само за архив на контактите, че колко му е на един телефон да се скапе. Иначе го пускам еднократно. Да си направя акаунт без мейл и толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 00:39

Новият флагман на Самсунг - Galaxy S III ще е с по-малко ppi от Iphone 4s


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 00:46

Защото повече не са нужни, както биха ти обяснили от Аплето.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 00:49

Ей много си бърз бе Димов.
Не се коси, сигурен съм че и така ще е един хубав телефон [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   12-04-12 00:50

"Подчертава се, че Galaxy S III е първият смартфон с HD дисплей с плътност 316 пиксела на инч, произведен от OLED подразделението на Samsung, който не използва технология PenTile."

"... this isn't quite at the same level as the iPhone 4's 960x640 326ppi but Apple's Phil Schiller said today in San Francisco that 264ppi is enough to call it a retina display."

И е AMOLED, което е далеч, далеч по-добрa технология от TFT.








Брей, какво бил написал бат ви Чил миналия месец:


Автор: chill
Дата: 15-03-12 13:01

Накъде гледах един до друг iPad2 и "The new iPad" дисплеи, ше потърся и ше пусна снимката, разликата е драстична.

http://cdn0.soyacincau.com/wp-content/uploads/2012/03/120308-iPadDisplaysCompared.jpg


Браво на Самсунг!!!

Страшен дисплей, дано го видим скоро и в други продукти. Или пък в AMOLED вариант. [smilie21]



[thankyou] [thankyou] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 00:53

Ей и ти си бърз, браво! мислех, че като не съм няколко дена във форума сте се успали!
Бравос на таквиз юнаци!!! Бдят!
[smilie5]



Публикацията е редактирана (12-04-12 00:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: criminal_class   
Дата:   12-04-12 01:51

diandimov:

Не ми забива, не е нужно да му казвам дали има или няма мрежа и каква е тя, нито да търся Wi Fi.

Направо се родих.
Навсякъде в града е 4G LTE или 4G, сам си тръгва на мрежата която е в момента. Като се прибера у нас хваща само 2G, но пак сам си го прави. Което позволява воденето на телефонен разговор и съответно нямам пропуснати обаждания. На айфона непрекъснато трябваше да влизам в менюто и да му сетвам каква мрежа има наоколо.
Помни Wi Fi - моето, а и където и да ида. За сравнение - айфона не беше способен на такова нещо. Самсунга с лекота и веднага се логва в мрежата на всяко кафе или магазин където вляза...




хахахах ама четете ги тия менюъли [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 02:34

Четеме ги.
Сетингите са както трябва, просто изделието е кофти.

Откакто дадох айдона на жена ми почти не можем да проведем разговор. Технически невъзможно.
Докато беще с един 5 годишен изтърбущен самсунг нячаше никакви проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: valen_tin   
Дата:   12-04-12 09:43

димов, продайте го, балами всякакви, а и разправят, че епълските щуротии "държат цена" и купи и на жената Самсунг или ХТЦ ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 10:27

За стотина долара няма да се разправям да го продавам, пък и жена ми си го харесва щото пуска музика на него... само разговори не могат да се водят, но...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.