Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  5  6  7 ..  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   04-04-12 15:22

yan:

Също така сподели, че неговия телефон може всичко и ние нещо не разбираме и затова...



Колко симптоматично! Вие защо не му обяснихте на човека, че щом Апъл така са преценили, значи той ВСЪЩНОСТ няма нужда да прехвърля снимки, да си ги гледа на ретина екранчето и да се възбужда от това.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: yan   
Дата:   04-04-12 15:25

Дори нямаше и интернет на телефона...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   04-04-12 15:36

yan: Ми Негово Величество Апъл юзера вероятно очаква навсякъде, където отива, за него специално моментално да се пуска уи-фи.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: yan   
Дата:   04-04-12 15:48

Предложихме Wi-Fi, ама...
Абе, образована работа! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   04-04-12 16:45

Еха, забавлявате се тука виждам [smilie5]

Я да налея малко масло в огъня. Миналата седмица гостувах на един познат професор в Осло.
Човекът е старши учен в един научен отдел на една фирма. Календарът му е пълен за месеци напред, и получава маса мейли всеки ден.

Та, същият този човек в последните няколко години ползваше някакъв бизнес модел на Нокиа. Нокиа-та му се скапа най-после, и от фирмата му дали АйФон. Е, пичът връзва Айфоня към компютъра, пробва да синхронизира през АйТюнс, при което нещото решава да действа на своя глава, и изтрива ВСИЧКО от компютъра - контакти, мейли и календар. Представете си само моят човек колко беше щастлив [smilie18] Колко удобно - само няколко минути, и телефонът и компютърът му бяха напълно синхронизирани - на телефона - нищо, и на компютъра - също нищо [smilie18]

В последствие успяха да му възстановят мейла от сървъра, както и повечето от контактите, които ги имаше на старият му телефон, но календарът си остана (полу) празен. Той като ме видя, че и аз съм с Айфон, ме пита - как го позваш това нещо, харесва ли ти, и аз му викам - човек, на мен това ми е само за да си говоря по него и за играчка, за което е перфектен. [smilie21] [cool]

За работа не съм си и помислял да го ползвам, защото е прекалено ограничен и зависим от прищявките на Епъл и в частност на Айтюнс. Да не говорим, че в нашата фирма е забранено да се ползва фирмен мейл на какъвто и да било телефон с изключение на Блекбери. [smilie21]





Едит: брех, какви ги плещя, първо писах, че съм щял да налея ВОДА в огъня [smilie18]



Публикацията е редактирана (04-04-12 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: promis   
Дата:   04-04-12 16:51

Джога, ти направо с голямата кофа наля вода [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   04-04-12 16:52

RTFM!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: krist   
Дата:   04-04-12 16:57

"само няколко минути, и телефонът и компютърът му бяха напълно синхронизирани - на телефона - нищо, и на компютъра - също нищо"

[smilie18] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   04-04-12 16:58

Айтюнс е едно от най-великите творения на Сатаната, признавам му го!!! [smilie9]


[smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: promis   
Дата:   04-04-12 16:59

Заради айтюнс не си взех айфон. Сега където и да ръгна смартфона винаги се връзва без каквито и да е програми. If you know what I mean [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: matataupa   
Дата:   04-04-12 17:14

Още ли се ползват Айфони?

2012?


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   04-04-12 17:18

promis: We happen to know exactly what you mean! [smilie18]


[beer]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   04-04-12 19:50

И аз така - преди няколко години намерих един айпод с много музика на него.

Викам чакай да го ръгна в айтунс да видя какво има, и... всичко замина на секундата.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: yan   
Дата:   04-04-12 20:59

Да,ама ся като пуснат новия HTML (еди какво си), дето няма нужда от флаш... а?! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   04-04-12 21:45

Те тоя хтмл го пускат от 100 години [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   05-04-12 14:35

Аз като ви казвам, че еЙпълските работи не стават за интелигентни хора, вие: "НЪЦ, СТАВАТ!". Абе те са за идиоти бе. Ето професора си изтъркал целия комп. Ако беше под средното ниво сигурно щеше да прочете упътването преди да синхронизира, ама той нали си е учено и то от световна величина всичко си знае. То на еЙпъл продуктите не са за хора дето знаят, те са за необразовани. Иска се само да могат да четат, за да си прочетат упътването. Това ми напомни един виц, в който един програмист казал, че предпочита 3 дни да прекара в опити и грешки, отколкото 1 час да чете тъпото упътване.
Плюс това айфоните са за глупаци. Та кой нормален човек би дал 1200-1500 лв. за да вика "ало-ало" или да се цъкли на 3-4 инчов екран, за да браузва и да гледа снимки и видео. Ако пък и предварително е знаел, че не може да си тегли снимките през блутута и въпреки това си е взел айфон, ми то ебаси това си е мазохизъм.

Между впрочем ето това изказване ми допадна най-много:

Автор: diandimov
Дата: 03-04-12 10:31

Преди малко ходих до магазина да гледам за нещо като пад.

Това айпад 2 е голяма мъка!
Щракнах една снимка с него, и се получиха някакви импресионистични точки които не приличаха на нищо.

Айпад 3 е по- добре в това отношение, но като цяло не мога да вдена за какво може да ми е нужен.

Гледах някакъв трансформер... измислици премислици.

Хем ми трябва нещо портативно и за четене, хем нищо не ми харесва......


Не мога да скрия задоволството от напарвеното откритие, че айпада не става за снимки. Напълно съм съгласен. Такава фотографска жмел никога не е била произвеждана, нищо, че самият Джобс определя използването на айпада и за това:
https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/kggh2706.JPG
http://i1178.photobucket.com/albums/x367/iztodorov/ipad_for.jpg


Като естествено под Photos, би следвало да се разбира "заснемане" а не "разглеждане".

Мдаааа, предлагам еЙпъл да се забрани като компания, защото те:
1. Нищо не произвеждат.
2. Зомбират
3. Калкулират огромни печалби.
4. Щом са компания номер 1 трябва да се подкосят
5. Айтунса не става
6. и други, Вие си ги знаете...

Аз понеже съм с интелигентност под средната за сахара, предлагам някой, който не чете упътвания да направи една група "Да забраним еЙпъл" в онова нещо дето му викат фейсбук.
Аз съм с Вас и стискам палци [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-04-12 14:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   05-04-12 15:25

В какъв смисъл Апъл били компания номер 1? [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   05-04-12 16:03


По създаване на ненужни устройства, ъфкорззззз [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   05-04-12 16:08

Todorov: Айде като си толкова отворен на тема апълски истории - в сафарито на айпада си браузвам форума и има доста дълги теми. Как мога да отида направо накрая на страницата? [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   05-04-12 16:11

с необходимия замах, разбира се [smilie5] и стискане на палци: "давай, давай, а оше малко де ааа, ееее ..." [smilie18]



Публикацията е редактирана (05-04-12 16:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: yan   
Дата:   05-04-12 21:25

ivodam, кой те кара да ходиш накрая на страницата?!?!
Ще четеш!!!! Всичко от-до!!! (като епълски юзер-упътване)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   05-04-12 21:49

Тодоров, айфоните са по 100-200 долара, не струват хиляди.

Това е просто евтина тъпа играчка.

[smilie23]

Друго - наистина тествах айпад 2 на снимки... просто спобр от мозаечни точки, които ако ги гледаш от 1 метър може и да се асоциират със снимка.

Айпад 3 снима по- добре, колкото всеки телефон.

Наистина не мога да разбера за какво може да ми е, но търсехме просто екран ча четене на жена ми. И те го взехме, защото бяха свършили.

[smilie18]

Бог ме пази!

[smilie18]

Иначе за епъл - наистина мисля че са балон. За компания която нищо не прави цената и акциите и са прекалено високи.

Щом почнаха с пропагандни анализи че щели да струват 1 трилион и акциите им да са по 1000 долара, значи търсят още балами, като за последно, и скоро ще гръмне балона.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: CyberGene   
Дата:   05-04-12 22:02

Много се радвам, че съм тъп и айфонът ми, понеже е създаден за тъпи хора, явно е разпознал това и се е смилил над мен, за да не ми трие никога контактите при синхронизация.

А ако бях някой професор с натоварена програма в календара, със сигурност щеше да ме разпознае и от злоба да ми изтрие контактите при синхронизация.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   05-04-12 22:07

Истината е че като гледам какво се предлага в момента на пазара, мога да кажа че съвършени неща няма.

[smilie2]

Епъл го докарват откъм дизайн, други го докарват откъм функционалност, трети не знам си какво...

Но като се огледам - 99% от екраните са лакирани и отразяват зад теб, разни имитации на разни други имитации, и на практика ПОЧТИ НИЩО което мога да харесам и да си купя.

Вероятно съм напред във времето, та затова почти нищо не може да ме изкефи като изработка, дизаин и вътрешност дотолкова, че да кажа "е това е".

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   05-04-12 23:47

написа:

> Много се радвам, че съм тъп и
> айфонът ми, понеже е създаден за
> тъпи хора, явно е разпознал това и
> се е смилил над мен, за да не ми
> трие никога контактите при
> синхронизация.
>
> А ако бях някой професор с
> натоварена програма в календара,
> със сигурност щеше да ме разпознае
> и от злоба да ми изтрие контактите
> при синхронизация.
>
> [beer]

Ей умна работа, разпознава си хората значи [cool]

Абе Димов, ти докторска степен по "Всичкология" покри, а не можеш да вземеш решение какво да избереш. Айде като една интелигентка и надмозъчна личност прояви великолепно снисхождение и изобщо не ги заглеждай тия айпади, дето са определени за простолюдието. Бухни се направо у галакси таба, хаир да видиш...
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  5  6  7 ..  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.