Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: CyberGene   
Дата:   28-02-12 23:11

Абе кво става наистина с нейви, някой знае ли? Що така зачезна тоя човек, темата просто не върви плавно само с Димов [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   29-02-12 09:45

Отишъл е да промотира iPad 3 [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: dikimee   
Дата:   29-02-12 20:55

мм, да 7ми март ш го обяват. Тъкмо навреме за 8ми за подарък на половинката [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   29-02-12 21:03

Щели 4G евентуално да му слагат.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Доста време след като конкуренцията има 4G.

Напълно в стила на ябълките.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: universum   
Дата:   29-02-12 21:10

Щом ще има 4G значи ще е a-a-awesome, amazing, unbelievable.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   29-02-12 22:59

забрави incredible [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-02-12 23:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   29-02-12 23:39

Ааааа, amazing, incredible, sensation и още няколко подобни превъзбудени възклицания, незаети от Епъл, са си запазена марка на дроидите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   29-02-12 23:40

http://androidphonenamegenerator.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Diandimov   
Дата:   01-03-12 06:44

Батерията на Samdung note държи колкото айфонската - един ден.

На доста по- голям екран и 4G.



Но пък цветопредаването на самсунга не е добре. Вероятно въпрос на браузер или нещо подобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   01-03-12 08:23

Не е въпрос на браузер, просто екранът е чалгаджийски - "луд на шарено се радва". Свиквай му [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   01-03-12 08:43

Е... по- добре така отколкото една бъгава кибритена кутийка.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   01-03-12 09:51

"луд на шарено се радва" интересно, че го казваш [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/hqpq5851.JPG
http://fc04.deviantart.net/fs13/i/2007/026/8/b/iPhone_icons_by_judge.jpg


дори и да се постарая не мога да направя някой самсунг такава чалгия
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: psychoiho   
Дата:   01-03-12 09:56

бъдете джентълмени, не ритайте падналия.
Оставете ги ябълките и айРобите, едвам си продават шарените кутийки, залязват вече. Ей след има-няма 1-2 петилетки самсуняците ще направят дисплей който не зеленее като жабунясала вода и Андроида ще има повече от 3 шрифта и направо ще отпорят гащите на ябълките. Глей как ги е напънала конкуренцията, 4-5 инча дисплей, 4г скоро и 5г...изостнахаааааа, безвъзвратено изостанаха ябълките.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   01-03-12 10:06

малката подробност е, че след 1-2 петилетки ябълките вече никой няма да ги знае [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: psychoiho   
Дата:   01-03-12 10:22

нали :) с мартинката ли си се консултирал.

голямата подробност е че в момента всички паникьосано тичат след apple и ги копират. на всички фронтове. Андроидчиите май не ви остава време да следите новините от чистене на вируси и опити за преинсталиране на хакерска версия на последния андроид, щото самсунг и другите пет пари не дават за потребителите си и ъпгрейд ще видите на кукуво лято :)

та така, димов е в USA и там ако телефона е бил бългив всичко което е трябвало да направи е да се извози до най близкия магазин на епъл и да си го смени. Обаче аз съм убеден че има подвобности които той удобно премълчава и набеждава телефона. Щом го кефи да е с телефон който му прави завет при вятър и му зеленее екрана...въпрос на вкус :) ама айде да не рационализира този си избор с легендите колко зле бил айфона. Или всъщност това е ок. Таман другите талибанчета дето са пипали айфон само в магазина на мтел ще си проличават веднага като започнат да повтарят тези глупости като папагали.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   01-03-12 10:44

Е епъл направиха устройство със заоблени ъгли и всичко що е със заоблени ъгли вече е копие на епъл [cool]
А като гледам как асус (примерно), са се затичали след епъл - и копират ли копират [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: psychoiho   
Дата:   01-03-12 11:12

айде, айде, да не вадя великите изказвания на шефа на асус от последната половин година че ще се посмеем всички заедно.

с удоволствие бих прочел впечатленията ти първа ръка от ползването на техния тарнсформър телефон-о-таблет-о-лаптоп :) идеята е супер, но не вярвам че изпълнението ще става за нещо.

и ако ти намираш разликата само в заоблените ъгли...лесно ти е, теб и един от старите смартфони на асус със windows mobile 6.0 ти върши работа. Един колега имаше такъв, ако искаш да го питам дали го продава...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   01-03-12 11:27

когато/ако докопам пад-фона може и да споделя впечатления, принципно и аз не смятам идеята за особено функционална, но определено е интересна [smilie21]
нема нужда да питаш колега ти дали си продава телефона, аз имам един хамелеон, който не губи мрежа, като някои устройства на епъл [cool] .

Между другото (тва напълно сериозно) епъл са осъдени, заради проблема с антената в iFail 4 - съдът е постановил, че всеки (в това число и родните фешъни) закупил си тази версия на телефона може да иска епъл да му върнат 15 долара... или китайско калъфче [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: jivkojj   
Дата:   01-03-12 11:36

Това с калъфите е голяма майтап! Гледам един приятел говори от някакъв непознат за мен телефон. Питам го аз - какъв е тоя телефон?! Той вика - иТелефон. Аз гледам - верно такъв [smilie10]. Питам го - що си го навраял в тоя грозен калъФ и прилича да не казвам на какво? Оня ми вика, че му го пратили калъфа безплатно(!!!) да можела да работи по-добре слушалката. [smilie11]

Мислех, че ме ебава де [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: psychoiho   
Дата:   01-03-12 11:37

и кво, сега след като епъл са осъдени самсуняка по-бърз ли стана ;) или дисплея вече не зеленее

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   01-03-12 11:58

Самсунга отдавна е по-бърз а дисплея му зеленее точно толкова колкото и дисплея на епъл бледнее [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   05-03-12 06:14

Сложих Мозила и вече всичко е наред с цветовете!

Знаех си че зависи от браузера.

Като цяло екрана на айфона зеленееше малко, този има една идея по- топло излъчване и особено за гледане на черно-бели снимки е невероятен.

За айфона няколко пъти съм ходил в магзина на Епъл но там са много недружелюбни и никога нищо не ми помогнаха. Казваха ми че това си е телефона, нищо му нямало.

Самсунга кефи - 30 мб на 4G, голям екран, сложих му 32 GB карта и всичко е наред.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   05-03-12 07:54

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/ufpy3917.JPG
http://chzmemebase.files.wordpress.com/2012/02/internet-memes-how-can-we-help-you-today.jpg



[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   06-03-12 15:43

ROFL.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: gorbi   
Дата:   06-03-12 23:00

тоя по средата ли е Димов?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.