Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: snoopoff   
Дата:   12-04-12 17:25

Сега съм с Галакси С 1, и съм доволен. Няма грешка телефона... Ако продължават така Самсунг, в близките години няма да си купя друг телефон [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 17:32

Аз пък със с блекбъри, "curve" някаквo [smilie18] , ама е ... мале-мале. Пари за телефони не съм давал от 10 години, нямам и намерение и да давам. Така и така им плащам бесни сметки на глобулци, ама се и отчитат хората де. Всяка година подменям телефоните на половината офис. Та тая година ще хвърля "curve"-то и ще захапя истинският смартфон Iphone 5 [cool]



Публикацията е редактирана (12-04-12 17:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: snoopoff   
Дата:   12-04-12 17:37

При мен работата и следната. Договора на жена ми изтича ноември и ще и дам моя телефон. А аз ще си взема някакъв нов. За нея галаксито е супер, даже няма да го ползва на сто процента. Та ще се възползвам от възможността да се обзаведа с нещо ново.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 18:01

А стига бе вече и андроид зомбита ли има [smilie5]
Не съм ги видел да висят пред магазините на опашки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 18:39

Тц! Няма и да ги видиш. Те киснат по форумите и плюят по еЙпъл [smilie5]



Публикацията е редактирана (12-04-12 18:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chipsy   
Дата:   12-04-12 19:11

И трескаво търсят нов РОМ който да работи на 100% [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: CyberGene   
Дата:   12-04-12 19:17

При епъл-феновете водещото е любовта към марката, ако ще да го наричате зомбиране [smilie3]

Докато пичовете с Андроид не са фенове на Андроид, те просто мразят Apple и нямат голям избор, така че при тях водещото е омразата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   12-04-12 19:25

мразим еп... [smilie5], като онова клипче с перничаните - мразим софия

http://vbox7.com/play:2f4a202613

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 19:58

Опашки за айфони има защото епъл имат само 2 магазина в града, докато другите телефони се продават навсякъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   16-04-12 21:18

Вчера го видях този Самсунг Note.

Твърде голяма, пластмасова, лагава пръчка [smilie7]

Тия от Гугъл няма ли най-после да си направят операционната система така, че да върви гладко?

Всъщност Галакси S2 и Галакси Нексус, въпреки, че и те насичат при работа, са осезаемо по-добре от Note.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   16-04-12 21:22

Ноут не е лагав. Не засича.

Пробвал съм ги на WiFi заедно с айфона - на една и съща мрежа, и прочее. Ноут е 4 пъти по- бърз!

За разликата между 3G и 4G няма да говорим.

Айфона сега като го фана е абсолютна пръчка.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   16-04-12 21:34

Отдавна не бях изваждал iPod-а. Имам там около 1000 часа музика, но го използвам само в колата. С някакво допълнително устройство се вързва към Pioneer - а. Та, днес го заредих отново и гледам - там съм съхранил няколко стотин снимки, сейфани от бившия ми фотоапарат по различни времена. Малко и на слушалки послушах... Абе кефи! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: dikimee   
Дата:   16-04-12 21:59

Гугъл хубаво си правят операционната система, ама после другите (LG, Samsung, HTC и т.н. ) им я прецакват. Който не вярва да си сложи CyanogenMod [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   16-04-12 22:15

Никой не може да ме убеди, че айпадът не е странна и бъгава история. Нови изпълнения:

- в майл.бг се оказа, че на айпада не мога да копирам нищо от пощата ми. Влизам в някое съобщение, селектирам нещо, дава ми копи и уж копирам, но когато се опитам да пейстна след това някъде, се оказва, че реално нищо не е копирано;

- пак в мейл.бг при задаване на отговор на някое получено съобщение айпадът цитира получения текст, като го "обогатява" с един куп служебни символи. Вижте на линка по-долу какво се получава [smilie2]

http://db.tt/1774If6C

[smilie7]



Публикацията е редактирана (16-04-12 22:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   16-04-12 22:22

iOS че е бъгав, бъгав е, ама си мисля, че и мейл.бг не остават по-назад.

Пробвай с друг браусър.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   16-04-12 22:29

Е, Джога, мейл.бг ги ползвам от не знам колко вече години, може и към 10 да са. Защо на друга платформа не са ми правили никога тия неща? Или ще кажеш, не са се оптимизирали за айфон/айпад. [smilie18] Айде молим.

[smilie7]

ПП: Бях взел едно Галакси Нексус като излязоха миналата година, не ми сечеше, доста гладко вървеше. Ама то зависи какво и как се товари, предполагам - мога да ти покажа как на моменти провлача и засича на няки кътсцени айпад 2 на играта Infinity Blade например. Освен това ми прави впечатление, че с времето айпадът все по-бавно ми отваря например книгите, не знам с какво е свързано, доста го чакам в последно време.



Публикацията е редактирана (16-04-12 22:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   16-04-12 22:36

Иво, аз ги ползвах едно време, и правеха много мизерии на Уиндоус. Даже май не вървяха правилно на някои браузъри. Но не съм ги ползвал от 5 години, може междувременно да са загладили бъговете.. Ти все пак пробвай с друг браузър за всеки случай, може и да уцелиш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: todorov   
Дата:   17-04-12 15:39

Е, Иводам как можа да си посмислиш, че мейл.бг не е оптимизирам за iOS. Такава великолепна и прекрасна, перфектно работеща и незаменима поща няма как да не бъде оптимизирана за която и да е ОС на тоя свят. То мейл.бг по презумпция е оптимизиран. Проблема е в тъпия iOS. Той не става и за дръжка даже. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: todorov   
Дата:   17-04-12 15:41

Между впрочем (или междувпрочем, както по му харесва на Диандимов) по-калпава поща от мейл.бг не съм ползвал. Не знам как е под iOS обаче под уиъндоус и линукс беше така жмел че [smilie23]
С кеф си оставих пощата да ми я пълнят със спам...[smilie5]



Публикацията е редактирана (17-04-12 16:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   17-04-12 15:42

Скачайте, скачайте, вече има официална дата за обявяването на Галакси 3 - ще бъде обявено на 3-ти май в Лондон, пукайте от яд сега.


[smile] [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: kudra   
Дата:   17-04-12 15:44

Пук, пук, пук.....[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: todorov   
Дата:   17-04-12 15:52

Иводам, бая отдавна я знам новината и чакам с нетърпение да видим как ще реагира пазара (ама май вяло ще е, поне индикациите са такива). От известно време акциите им са пълна мъка. Ха дано се раздвижат малко да видим пИчелим ли, губим ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   17-04-12 16:09

Е ако над 10 млн бройки продадени преди пускането още е вяла работа, не знам какви са ти критериите за невяла... високо е форумното ниво, спор няма.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: todorov   
Дата:   17-04-12 16:27

Абе както и да е...дано с галакси 3 успеят да стимулират някои други компании да се поразмърдат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: dikimee   
Дата:   18-04-12 23:04

А така... да вземат да надуят тая пощенска марка, дето е екран уж и iПънчето ще заспи. От 4 месеца го ползвам и вече ми се вдигна диоптъра [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.