Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Абе къде потъна онуй мити алкохоллно петно ?
Автор: 2nYo   
Дата:   22-04-12 01:06

До ГенЩаб на Първи КомИнтернОпрГотТипНа4ТяхОцелСъбГруп-относно г-н ХеПе. подозрения за отслабване на дейността по поддръжка на организацията. възможни опити за вербоване от страна на Врага. да се вземат необходимите мерки за установяване на тази възможност. да се докладва всяка подозрителна проява. 4акайте иструкции.

Отговори на това съобщение
 Re: Абе къде потъна онуй мити алкохоллно петно ?
Автор: 2nYo   
Дата:   25-04-12 13:04

Май след тая телеграма, HP мина в нелегалност !

Отговори на това съобщение
 Re: Абе къде потъна онуй мити алкохоллно петно ?
Автор: HP   
Дата:   25-04-12 14:09

Това са долни инсинуации, целящи да ме дескридитират умишлено, което от своя страна ще окаже влияние върху високо интелектуалната ми натура, предизвиквайки непоправими щети върху крехката ми и наранима психика на творец.
Едни думи, които дълбоко ме нараняват, които като остър нож разрязват моята душевна хармония...
С две думи-тука съм ве [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Абе къде потъна онуй мити алкохоллно петно ?
Автор: 2nYo   
Дата:   25-04-12 20:46

Ох олекна ми, помислих 4е сме те загубили заради махинациите на Организацията ! Но все още си под наблюдение до4ух ... Това май заради простъпките ти с Бастилиус !

Отговори на това съобщение
 Re: Абе къде потъна онуй мити алкохоллно петно ?
Автор: HP   
Дата:   25-04-12 20:59

Животът стана труден, редовно съм под строг мониторинг, вече се чувствам като държава във валутен борд [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.