Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  17  18  19  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   24-04-12 14:32

Ако говориш за Виваком интернета... [smilie18] и торта всеки ден да ти носят - малко им е [smilie5]

Виваком - невър агейн [cool]

П.П.
Ами като са мърльовци защо не ги забравиш, ами не стига, че продуктите им те тормозят, но се оказва, че и цялата фирма Епъл ти е влязла под кожата, чак се обиждаш, че не получаваш честитки от тях за РД [smilie7]

Казах ти... това не е на хубаво... ама ти продължаваш да се оправдаваш.
АМИ СПРИ СЕ БЕ [smilie18]

Мен ако някой мацка не ме кефи... утре дори няма да се сещам коя е [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   24-04-12 14:44

Krassy: Аз съм борбена натура, не се отказвам лесно. [smilie3]

Ще ги ръчкаме и Апъл, докато се променят. С ръчкане нещата имат тенденция да се подобряват.

Я виж бате ти Бойко колко го критикувахме, и в последно време, в края на мандата си, определено почва да влиза в час. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Analgina   
Дата:   24-04-12 14:49

Аз не мога да разбера защо ръчкаш Епъл, а не скайп. Слушалките работят ли безжично с музика - работят. Значи проблема не е в хардуеъра и в ОС. Проблема е в софта. В случая Скайп.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   24-04-12 14:54

Иво, добре, но сигурен ли си, че Епъл четат Фото-Форума, та изливаш енергия тук?

П.П.
Скайпа е много смотано написан софтуер...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   24-04-12 14:57

C13H16N3NaO4S: Съгласен съм, че проблемът е в Скайп. Но в същото време няма такъв проблем със Скайп на аналогичните устройства под Андроид. Има нещо гнило. Апъл все пак трябва да си следят нещата и да ръчкат разработчиците на софт за тяхната платформа, ако нещо не е както трябва с оглед на клиентската удовлетвореност. Подозирам обаче, че по-скоро иде реч за поредната проява на долен сталинизъм и мракобесен жидо-масонски болшевизъм. Предполагам, че нарочно от Апъл не искат хората да използват айпада много-много за разговори по скайпа, както не щат и хората да пращат СМС от айпада. [smilie23] [smilie2]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (24-04-12 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   24-04-12 14:58

Krassy: Писал съм им където трябва, и много други хора са писали, сигурен съм, че на корпоративно ниво който трябва, знае за какво иде реч, споко.

Въпросът е има ли политическа воля да бъде решен проблемът!


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   24-04-12 15:04

Е а дано се направи нещо [beer]

Хубавите неща в техните устройства ме карат да ги използвам, ВЪПРЕКИ недостатъците, които имат [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   24-04-12 15:17

Убаво де, и аз ги използвам, което значи вероятно, че добрите страни са повече от лошите. Но хубаво е да се дялкат треските.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   24-04-12 15:23

Един айпадски аксесоар :)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   24-04-12 15:26

При мен калъфът е с вградено такова твърдо легло за айпада, ма му оставили дупка отзад, да мога да си гледам ябълката, ако ми домъчнее, да не свалям устройството. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: kvakioh   
Дата:   24-04-12 16:42

Не съм чел подробно темата, но мога от личен опит да кажа, че няма как да стане при мен, просто няма друг плеър като iPod classic, който да държи 20 часа свирене и приблизително 150Гб музикална колекция. Макар че имам и друг плеър, който възпроизвежда .flac.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   24-04-12 16:47

... и да свири толкова добре [smilie24]

Всъщност има едни добри плеари, ама са бая скъпички...

Cowon [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chipsy   
Дата:   24-04-12 18:24

написа:


> Ще ги ръчкаме и Апъл, докато се
> променят. С ръчкане нещата имат
> тенденция да се подобряват.
> [smilie7]

Ба, аз лично съм събмит-нал над 100 тикета до съпорта им, никакъв отговор досега. Дразни ме много невъзможността да работиш на втори монитор когато на първия има приложение на цял екран. Само ти показва някаква текстура на втория [smilie5] Дано ги оправят в Планинското Лъвче[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: valen_tin   
Дата:   24-04-12 18:52

това за двата екрана звучи ужасно ... ама те и майкрософт не са изпипали кой знае колко работата на два екрана...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chipsy   
Дата:   24-04-12 19:14

Гадно е. Например под Уин 7 мога да си цъкам ФИФА на главния монитор и да си гледам филмче на втория. Под Lion не мога, трябва ФИФА-та да ми е в прозорец, което е тъпо. Още по-тъпо е, че Win 7 не ми харесва за работа ме е яд да рестартирам само за едната ФИФА [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: yan   
Дата:   25-04-12 00:30

Като чета темата, май някой от активно пишещите стреля с лък, кара кия и използва често един емотикон [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   25-04-12 08:04

Да, и?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ejko   
Дата:   25-04-12 08:21

Cowon чувам че са готини, но никога не съм виждал. Въобще продават ли се в БГ??!??

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Todd   
Дата:   25-04-12 10:07

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/yrmq4081.JPG


[cool] [cool] [cool]


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-12 06:51

Между другото, жена ми вчера откри че ако не държи айфона и ако е със слушалки, разговора МОЖЕ да се осъществи.

Ако има други хора които по нещастно стечение на обстоятелсвата имат айфон, да знаят евентуално КАК може да се проведе телефонен разговор с ай тухлата.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   28-04-12 15:12

Galaxy донесе рекордна печалба на Samsung

Samsung отчете чиста печалба от $4.4 млрд. за тримесечието

Най-големият производител на потребителска електроника в Азия - южнокорейският Samsung - обяви днес, че чистата му печалба възлиза на 5,04 трилиона вона (4,44 милиарда долара) за първото тримесечие на годината, което е растеж с цели 81,3 процента спрямо същия период на миналата година, предаде ДПА, цитирана от БТА.
Приходите от продажби са се увеличили с 22,4 на сто до 45,27 трилиона вона, като търсенето на смартфони Galaxy S II е превишило очакванията, а продажбите на Galaxy Note също са били големи.

Оперативната печалба почти се е удвоила на годишна основа, повишавайки се с 98,4 процента до рекордните 5,85 трилиона вона.

Samsung вероятно е изпреварил през първото тримесечие финландската компания Nokia като най-голям производител на мобилни телефони в света, според агенция Блумбърг, цитирана от ДПА.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Cristinel   
Дата:   28-04-12 15:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-12 20:45

По- добрите успяват.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   28-04-12 21:31

[smilie18]

Защо не оставите хората да си купуват това, което искат!

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Rebellious   
Дата:   28-04-12 21:32

Че те и така, и така си го правят![smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  17  18  19  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.