Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: djogata   
Дата:   10-04-12 13:54

... Скоро май общото ще е, че и двете са доживот [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Забраняват отказа от топлофикациите

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: atrifonov   
Дата:   10-04-12 13:58

наскоро четох едно определение за брака, което много ми хареса

" Какво е бракът- двама души се събират да решават проблеми, които никога не биха имали, ако бяха по отделно"[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: 1vo   
Дата:   10-04-12 14:39

Що в Америка ако си купиш апартамент в газифицирана кооперация мое ли да си спреш газта и да минеш на кюмюр? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 14:50

Между другото аз лично смятам, че ако блока е на ТЕЦ е правилно да няма опция да се откажеш. Ако на някой не му изнася да си продава апартамента и да си купува друг без ТЕЦ.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: pif   
Дата:   10-04-12 15:02

Абе концепцията за парно е хубава, ама защо да плащам нещо което не ползвам. Искат ми 30 лева за сградна инсталация. Ей така, за добър ден. Лятото пада на 12 лева. След това ми искат по 8 стотинки на киловатчас. Е да, ама как ще се измери тоя киловатчас? Ами не може. Та аз отоплявайки се на ток съм плащал най много 50-60 лева а тея за добър ден ми искат 30. И то без да ползвам нищо.
Системата е стара и неефективна. Отначало е започнала с идеята отпадната енергия от електроцентралите да се ползва за отопление. Сега се гори газ с единственната цел да се доставя топлоенергия. Обаче разстоянието е голямо, загуите са огромни, кражбите са много. И в крайна сметка се сформира една неефективна компания която става задължителна само и единственно защото е изгодно на някой. Нека топлофикация да си затворят тецовете. Да си изградят локални пещи, да си подгряват вода и да си я доставят до хората. Вече всичко е газифицирано. Не се отделят толкога гадости колкото от мазута и въглищата. Нищо не пречи да се сложат и малки газови турбини за производство на ток. Така всички ще са доволни. Но да ме задължът да плащам по 10 лева за сирене щото го продават в магазина до нас а не да отида в отсрещния щото там е по-качественно и по 5 лева - няма да им мине номера.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ninikolov   
Дата:   10-04-12 15:09

На никой нямаше и през ум да му мине да си спира парното, ако в общия случай не е изнудван зверски и принуден да плаща куп малоумни такси, без да има елементарна защита на правата си като потребител. Нормално ли е да плащаш за парно колкото за наем?
На запад никой няма да му хрумне да си откача радиаторите, не защото има законова забрана, а защото може просто да врътне кранчето и после да плати символична такса. Така ли е тук обаче?
Както обикновено при нас всичко е нагоре с краката.
Алиса в Огледалния свят [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 15:10

И при брака, и при купуването на жилище хуууубаво трябва да се гледа.....предварително......
А не да се реве след случката ....

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: TheBossBG   
Дата:   10-04-12 15:23

Ако някой може да ми обясни как за сградна инсталация плащам повече от колкото за 110 м2 апартамент!!! И ще им плащам ли? Да ме съдят. Аз пък съм измислил как да не успеят. [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/ifei8829.JPG
http://img864.imageshack.us/img864/9060/toplo.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   10-04-12 15:36


.. като се прибера довечера ще пусна снимка на мойта фактура да видиш за кво иде реч ..... [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 15:37

IvoZafirov:

Между другото аз лично смятам, че ако блока е на ТЕЦ е правилно да няма опция да се откажеш. Ако на някой не му изнася да си продава апартамента и да си купува друг без ТЕЦ.


[smilie24] Абсолютно, тука съм съгласен едно към едно.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 15:40

пиф:

Абе концепцията за парно е хубава, ама защо да плащам нещо което не ползвам


Щом си в такава сграда, ползваш, искаш или не искаш - факт. Няма как да се спре част от топлината да прониква при тебе, дори да си напълно изключил или свалил радиаторите.

Ако не ти харесва, трябва да се преместиш в блок без парно, или в къща и т.н.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 15:43

Точно така, като и при проблеми с жената... я сменяш с друга ...

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-04-12 15:48

Защо да няма как? да си прекарат тръбите от някъде другаде, а не през моя апартамент. Аз не им искам железата в имота си!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 15:53

Като го купува там ли бяха .... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-04-12 15:54

Нещо да пише в договора за покупко продажба?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 15:56

harvester_vn: Глупости на търкалета. Утре ако решиш, че не ти трябва вода и щранговете за водата ли требе да изкарат навънка комшиите?


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 15:58

Е аз решавам, че не им ща и ВиК тръбите, ко прайм ....

Във всеки договор има едни думи "в състоянието в което е"

Имам близки, на които живеят в наследствено жилише, родителите им над 20г. са ползвали парното, и те допреди 3-4 години, и сега изведъж ... ония да си махат тръбите, ами не става ...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 15:59

Ивоооо.... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 16:14

Славов: Интересна българска народопсихология, хем дошъл в града да живее, където му е ясно, че трябва да живее съвместно с други хора на кооперативни начала и да се съобразява с тях, хем му се ще да е самостоятелен като зад каменния дувар на село...

Ми не стаа...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: pif   
Дата:   10-04-12 16:14

И сега какво? Сградата е електрифицирана - ами да плащам 70 лева месечно, щото електромагнитното поле прониква в моя апартамент през кабелите. Ами и ВиК има. Сега да плащам още 50 лева, щото тръбите преминават през моя имот и от тях има изпарения и хоп - ползвам вода.
Има си лесно. Топлоизолацията не струва много. Изолира си топлофикация тръбите и аз не ползвам от нейното топло.
Много хора на общо събрание се отказаха от парното поради неизгодната услуга която предлагат. Те ме карат да плащам за неща които не мога да контролирам и отчитам. Те не отчитат колко енергия съм потребил реално. Както и централния топломер на блока се надхитря за по големи сметки. В закона е записано с каква температура може да идва входящата пара и с каква температура трябва да е топлата вода подавана към абонатите. Като сложат едни 5-10 градуса от горе и реално сметките скачат с едни 30% нагоре без реално абонатите да са видяли келепир от тая ситуация.
В крайна сметка се получава, че от 20 апартамента във входа, в 8 от тях живеят хора и само 2-3 семейства ползват парно. Но за сметка на това всичките 20 апартамента са длъжни да плащат по 70 лева месечно за сградна инсталация.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: neuromancer   
Дата:   10-04-12 16:22

При сегашното заварено положение - да, правилно е да не можеш да се откажеш. Или целия блок има, или целия няма.
Най-добре е на локално котле, за да не се губи топлина от километрите пренос, обаче това при нашите условия няма как да стане, при положение, че не могат да се съберат пари за чистачка и спешни ремонти...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 16:29

Кат са топлихте евтино не ривахте, ся ривете ааа...
тогава на никой не пречеха тръбите....

Пак повтарям, като не ти харесва жената, колата или къщата.... има лесно, другото е мъки до безкрай ....

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 16:54

Много ми е интересно, когато някой живее в общежитие не желае да се съобразява с реда в това общежитие и претендира със собственост само. [smilie8]

Като тия от 2и 3 етаж дето не искат да плащат такса за асансьор щото видиш ли не го ползват. Сори. Да си беха седели на село.

Това са пълни глупости типично по български - аз искам апартамент тука ама ще си правя каквото си искам щото си е мой.

Е да ама нещата не седят точно така и е крайно време народа да го вдене. Има пазар голям и на който не му изнася си сменя жилището с такова дето няма ток, няма асансьор или най-добре с къша пък там каквото намери за добре. тези, които остават трябва да се съобразят с всички останали и с реда в блока.
Вярно, че топлофЕкация ни клеца мощно, но пък и ние се правиме на улави.

Винаги ми е било чùдно на хора, които си мразят съседите и обстоятелствата при които живеят, но продължават, а на всичкото отгоре имат и претенции.

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 17:00

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: boni   
Дата:   10-04-12 17:08

На мен не ми харесваше общежитието и затова се махнах.
Не ми харесваше, че до нас гледаха 10 котки в апартамента
Не ми харесваше, че бабата под нас беше глуха и в 5 сутринта в спалнята ми кънтеше "Дързост и красота" от нейния телевизор
Не ми харесваше, че настроиха плътно нови кооперации около нас, без да е предвидена инфраструктура и вечер нямаше къде да си паркирам колата
Не ми харесваше, че над половината съкооператори крадяха безочливо парно и аз трябваше да плащам и техните сметки.
И много други неща не ми харесваха.
В момента за 200кв къща на климатици ми е по-евтино от 70кв апартамент на парно.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: vizov   
Дата:   10-04-12 17:11

Дали ще пускаш радиатора или не тръбите греят цялата сграда. И на моите комшии им минават подобни мисли - да се отказват от парно. Греят се с едни смешни духалки и псуват топлофикация. Обаче и през ум не им минава, че ако парното наистина спре тези духалки трябва да ги направят 3-4 пъти повече, защото самите стени, под и таван ще са студени.

А за сградната инсталация - колкото повече хора се отказват от парното и колкото повече се краде толкова по-малко се отчита от индивидуалните топломери и толкова повече общи части се отчитат, защото загубите се увеличават.
Ей го на, в офиса нямаме топломери, всичко се дели по равно. Никой не спира радиаторите ако му е топло, просто отваря прозореца. Обаче понеже няма индивидуално отчитане, съответно кражби, сметките са доста по-ниски от тези в къщи при еднаква квадратура.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: imitev   
Дата:   10-04-12 17:20


Спирате парното централно и сте готови.

Преди тъщата и тъста имаха парно в Търново. След това останаха от входа 5-6 апартамента да го ползват (около 1/3). Имаха по 400-500 лв. сметки за 2-3 радиатора.

Накрая спряха централно парното и баста.

Ако имаш апартамент (твой!) в блок с парно според мен трябва да използваш парно задължително.

Иначе парното си е благинка, но у дома няма, и няма да има нивгаш. Даже и газ не са прекарали още...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: canonio   
Дата:   10-04-12 17:25

като Бони...
къща му е майката.. музиката и топлото на макс, съседите - нонфактор, лятото живееш без пари (щото живееш на двора), децата си играят, паркирането осигурено...
Дразнят ме някои дреболии при комуникациите, но е прежалимо в името на свободата.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Славов   
Дата:   10-04-12 17:33

А аз минах през 4 апартамента, ама си е заслужавало, сега съм в свестен блок, на тихо място, с нормални комшии, има място за паркиране бол...
Следващата покупка живот и здраве ще е къща...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 17:40

canonio: Аз съм израсъл в къща, с двора, гаража, и т.н., има си и плюсове, и минуси... такива неща като отопление навремето не бяха проблем, топлехме се на нафтови печки. Сега с възможностите за газификация също много неща се решават, но ето Бони пише, че се топлят на климатици. Хубаво, ама за топлата вода значи са на бойлер. Което значи, че забравяме за вана, за игрички с каката и слушалката на душа, и т.н. [smilie3] Въпросът и с охраната и безопасността на живота в отделна, изолирана къща стои много по-сериозно в нашето откачено време...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: canonio   
Дата:   10-04-12 17:46

Соларни панели, котел и климатици - обща инвестиция за около 15 бона, но си готов за всички сезони. Хубава изолация и дограма, и си перфектен - 140 квадрата ги топлиш и оклаждаш като 40...

Отделно, парно има само в София. В другите градове парното е имитация на такова и никога не е било рентабилно. нали не си мислите, че хората които нямат парно не се къпят?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: TODD   
Дата:   10-04-12 17:48

Автор: ivodam
Дата: 10-04-12 17:40

... Хубаво, ама за топлата вода значи са на бойлер. Което значи, че забравяме за вана, за игрички с каката и слушалката на душа, и т.н.


Всичко си е до човека !!!

Аз на село нямам даже много редовно вода но игрите с кака , душ слушалките и други градски глезотии са част от селският ни живот
[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

А даже и климатици нямам ... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

До човека си е ...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ivodam   
Дата:   10-04-12 17:50

canonio: Парно има не само в София. Но наистина едно от най-гадничките неща е когато ти свършва водата от бойлера. [smilie3] Котел на газ да, иначе...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: e-mil   
Дата:   10-04-12 17:55

Всъщност въобще не е ясно какво е казал зам. министърът.
"Разкрития" и "Медиапул" пишат, че се обсъжда такава забрана в поправките на Закона за енергетиката.
"Дневник", "Труд", "Днес.бг", "Дир.бг", "News.bg" и доста други пишат следното: "Самият Николов каза, че лично подкрепя идеята за забрана за отказ от топлофикация, но тази тема сега не била обсъждана, тъй като и в момента в закона я има."
То наистина я има и сега - според чл. 153 отделни собственици не могат да се откажат. Само 2/3 от етажната собственост може да реши отказ за целия блок.

А след като дори "Блиц" пише същото, не съм сигурен дали трябва сляпо да вярваме на "Разкрития" и "Медиапул". Хич не ми се вярва Николов, който е пресен-пресен министър да се изцепи така на кръгла маса.


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: asahi   
Дата:   10-04-12 18:36

Много важно кой какво казал. Важното е да се изрепчиш у темата, да те видяъ какъв мъж си и как ги разбираш нещата.

Аз лично нямам раздиатори, плащам си сградната инсталация и съм доволен, че сградата е топла. За топлоизолацията съм ви казал. Понеже нямам радиатори нямам дертове и с топлоразпределителните уреди, съответно тяхното отчитане. Блокът е голям - топло винаги ще има.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 19:33

Еми ти си се уредил ама да му мислят тия дето ползват и плащат.

Пак някой е преебан и то защото системата е такава - позволява шикалкавене.


А че в къща си е най-добре хич няма какво да ме убеждавате. Следващата ми цел е точно такава, за да няма всякакви малоумници с които се налага да съжителствам и да се разправям.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: diandimov   
Дата:   10-04-12 20:09

Парното е абсолютно малоумно във варианта в който е сега. Да загряваш вода и да я транспортираш на десетки километри.

Би имало смисъл единствено локалното парно, по една станцийка на всеки 2 - 3 блока.

Да не говорим че и блоковете са абсолютна глупост...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: agop4o   
Дата:   10-04-12 20:10

тая ще стане ама друг път[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: vizov   
Дата:   10-04-12 20:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Добре бе, Димов. Без ти да ни светнеш няма как да стане [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 20:48

Ние за това сме толкова прости и България тъпе в мрак щото Димов ни е напуснал. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: diandimov   
Дата:   10-04-12 21:05

Което си е верно, верно си е.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: n1x0n   
Дата:   10-04-12 21:46

... ако блока е на ТЕЦ е правилно да няма опция да се откажеш. Ако на някой не му изнася да си продава апартамента и да си купува друг без ТЕЦ.

Това би било едно абсолютно правилно изказване... ако не бяхме в България и не ставаше въпрос за родната Топлофикация.

Ти нали не си въобразяваш, че като се преместиш в квартира без ТЕЦ - няма индиректно да им даваш пари?! [smilie3]

Това е Топлофикация, мой човек - държавен монопол създаден и управляван от протежета на властта, с основната идея да бъде партийна касичка. Това е една тотално прогнила система, която се крепи само на абсурдни закони, създадени с единствената цел да я поддържат жива.

Неефективни ТЕЦ-ове, преносна система на 40+ годишна възраст, която се подменя "на парче" и то само когато избие някъде, лъжи, написване и т.н. за които ни е бедна фантазията... направо да се чудиш откъде да ги подхванеш.

Те за тръбите в апартамента ти не могат да решат дали са техни или твои! Ако трябва ремонт - са си лично твои, обаче ако кажеш "щом са мои, ще ги махна и няма да ползам ТЕЦ" - изведнъж са техни и държавата ти казва "нямаш право!".

Звъниш и питаш "защо радиаторът ми е с температура 22 градуса и защо се налага да точа по 20 литра вода, преди да стане с температура за къпане?" - "ами тя господине абонатната станция и системата ви е такава,не е по наша вина!".
Нищо, че същите изроди са сменяли абонатната станция преди 3 години и при тестовете беше с показатели на ефективност "над средното".

Когато Топлофикация изгради топлопреносна мрежа в рамките европейските стандарти
- когато започне да им се прави редовен одит от външна независима организация и данните за топлинни загуби, постъпления и разходи се правят обществено достояние
- когато бъдат задължени да доставят услуга с точни параметри и бъдат наказвани адекватно при установени нарушения
- когато се даде право на потребителя да въздейства ефикасно върху тях в случай на некачествена услуга

тогава да, бих казал "на който не му изнася ТЕЦ-а - да си ходи!"

Дотогава обаче, този паразит Топлофикация не заслужава никакво снизхождение и никакви права.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: belbo   
Дата:   10-04-12 21:50

.. ако блока е на ТЕЦ е правилно да няма опция да се откажеш. Ако на някой не му изнася да си продава апартамента и да си купува друг без ТЕЦ.


на който не му изнася, да си грабва тръбите [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: diandimov   
Дата:   10-04-12 21:54

Нали никой не си въобразява че за следващите 20+ години нещо в България ще се оправи?

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-04-12 22:00

Никсъне хич не го оспорвам това. Ако някой ден това нещо фалира аз лично ще почерпя..
Да ама не, щото всяка партийка на власт си я крепи ТоплофЕкацията..

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: PeterPAN   
Дата:   12-04-12 20:18

Крайно време е, да гласуват и задължителен използван минимум който се плаща за 5г. напред всяка година.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-04-12 21:03

Стига се дърляхте, ами дайте да съставим списък на потенциални "освободители", при които администрацията бачка, органите бачкат, топлофикацията е един път и като цяло могат да направят двукилометрова пътна отсечка, която да издържи повече от един сезон. Все си мисля, че от третия път ще случим на "братушки". Понеже така или иначе сами не можем да се оправим.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 21:45

Ще цитирам другаря Живков: Народ откъде ще си внесем, другари?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: jingov   
Дата:   12-04-12 22:15

"" asahi
Дата: 12-04-12 21:45

Ще цитирам другаря Живков: Народ откъде ще си внесем, другари?"""
От Чайна майна,то нашенското избега ...гу-син началник [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 22:17

Пробвахме с виетнамци веднъж.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: ценослав   
Дата:   12-04-12 22:18

-......... ма за кво ни е това училище, като нямаме деца за него?
-Ако трябва и деца ще ви направим!
Ха,ха,ха....

Отговори на това съобщение
 Re: Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Автор: belbo   
Дата:   12-04-12 22:18

китайците са работливи [smilie24]
китайките са добри домакини казват, някои готвят китайско [smilie24]
ще търся някоя малка китайка [smitten]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.