Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ivanov.10   
Дата:   07-04-12 04:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: georgi969   
Дата:   07-04-12 07:13

Това е голяма трагедия.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: the_shooter   
Дата:   07-04-12 09:15

Точно там им е мястото! Даже могат да ги излъчват от 00:00! На бТВ им липсва само предаването на Валя Ахчиева!

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: fff   
Дата:   07-04-12 10:29

Сигурно имат електронна поща или телефон на които можеш да изразиш мнение и препоръки.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: asahi   
Дата:   07-04-12 10:37

(си търси чорапа за разплитане)

От Стандарт:
"София. бТВ спря излъчването на предаванията "Господари на ефира" и "Пълна лудница". "До това се стигна, след като бТВ официално изиска от "Глобал вижън" дължимата по договорите прецизност в отношенията между двете страни, а от своя страна продуцентската компания пожела да прекрати предсрочно тези взаимоотношения", се казва в официалното изявление на медията.

Шефът на "Глобъл вижън" Джуди Халваджиян обаче контрира: "Неизпълненията са от страна на бТВ". Продуцентът не пожела да коментира по-подробно причините за развода на предаванията с медията, защото ще направи това на пресконференция идната седмица. "Има много канали, които ни искат, особено "Господарите". Няма да спрем да излъчваме, имаме и много заснет материал", допълни единствено Джуди.

бТВ обаче твърдят, че са били коректни. "Независимо от факта, че рейтинговите резултати на „Господари на ефира” за изминалото шестмесечие са с близо 28% по-ниски спрямо периода октомври 2009 -март 2010, когато предаването стартира в ефира на бТВ (Източник: GARB, TG18-49) и независимо от увеличаващите се финансови ангажименти на медията по отношение на предаванията, бТВ продължи да изпълнява коректно своите задължения.

Въпреки огромните инвестиции, които бТВ Media Group направи в предаванията „Господари на ефира” и „Пълна лудница” през последните няколко години, колегите от „Глобал вижън” предпочетоха да прекратят взаимоотношенията си с медията. бТВ Media Group приема този факт за даденост и им пожелава успех", се казва още в изявлението на медийната група."

"Господарите" не за първи път се местят. Сега ще идат в друга телевизия да поомръзнат на друга публика. Това е съвсем нормално за този бизнес.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ivanov.10   
Дата:   07-04-12 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: wanioj   
Дата:   07-04-12 11:00

Според мен "Господарите" одавна се изтъркаха . Бяха чудесно комедиино предаване , но откакто започнаха да се занимават със "социални" теми и да "помагат" на този-онзи + повече реклами отколкото предаване направо се самозатиха . Където и да отидат с този стил едва ли ще изкарат дълго .

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: apollo   
Дата:   07-04-12 11:43

Поредните предавания тип - докато се смеем ни умират мозъчни клетки [smilie23] Аман от безсмислена сеирджийщина [smilie8]

Но пък така се поддържа глупав народа за да е слаба държавата...


Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: fff   
Дата:   07-04-12 13:13

Целта на темата е?

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: Mori13   
Дата:   07-04-12 13:16

Ууу, хич няма да ми липсват. То не че изобщо гледам ТВ, но за беда като реша да гледам току попадна на тези и отново ме отказват от ТВ-то за няколко месеца. Ама най са ми дразнещи Рачков и Мария. Рачков така се напъва да играе, че направо ще се пръсне, а Мария кудкудяка като някоя клявка. Отделно цялата шумотевица, която вдигат и бездарните танци на адреналинките. Винаги съм се чудел, как това може да харесва на някого.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ivanov.10   
Дата:   07-04-12 13:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: Plamss   
Дата:   07-04-12 13:32

ivanov.10, ти сериозно ли "за Шоуто на канала"!?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ценослав   
Дата:   07-04-12 13:33

Значи покрай тия неразбории между еди кой си и БТВ проличава, че всичко се прави не заради зрителите, а заради парите.[smilie2] [smilie2] [smilie2]
Е ли е възможно примерно, да заведа дело срещу БТВ и "външната продукция" за пропуснати ползи за здравето ми /такива предавания ми действат разтоварващо/???
Пък те да се разбират, кой ще ми плати обезщетението.[beer] [beer] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: asahi   
Дата:   07-04-12 14:58

Ми за пари ма, дрта жено, за какво друго?

http://garb.bg


Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ivanov.10   
Дата:   07-04-12 15:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: exo99   
Дата:   07-04-12 15:39

То от учиндолския велосипедист всички са по-добри.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: orlindraganov   
Дата:   07-04-12 15:45

Кой кол`ездач?


Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: asahi   
Дата:   07-04-12 15:46

Оня с пироните в шенкелите.

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: orlindraganov   
Дата:   07-04-12 15:52

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: C41   
Дата:   07-04-12 16:45

Оня бе, лошия герой.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ARGO   
Дата:   07-04-12 18:29

Автор: wanioj
Дата: 07-04-12 11:00

Според мен "Господарите" одавна се изтъркаха . Бяха чудесно комедиино предаване , но откакто започнаха да се занимават със "социални" теми и да "помагат" на този-онзи + повече реклами отколкото предаване направо се самозатиха . Където и да отидат с този стил едва ли ще изкарат дълго .


ейй не разбрахте че рекламите ги пуска телевизията а не предаването [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: orlindraganov   
Дата:   07-04-12 18:42

Ма кво кол`ло кара?

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: the_shooter   
Дата:   07-04-12 19:18

Друг е въпроса какви са тези "огромни инвестиции", който е направила бТВ по предаването? И изобщо какви инвестиции прави напоследък бТВ? От както я взе Гергов май никакви!

Отговори на това съобщение
 Re: "Господарите" си вдигат гемията от Босфора
Автор: ivanov.10   
Дата:   07-04-12 19:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.