Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  12  13  14 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 18:55

Krassy ако един продукт покаже бъг в рамките на 10-15 през които съм се заиграл с него не бих имал никакво желание да го експлоатирам редовно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 19:08

Това според мен не е двузначно определение...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   19-04-12 19:32

Иванко - убиецът на Айфоня...


[smilie18]



Гледал ли си филма?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 19:46

Диане, съвсем ясно е, че си бил 4 години /как го нарече/: ...хора с кмплекси, за които ДА ИЗГЛЕЖДАТ е по- важно от това ДА СА.
А именно - пубертети, обратни, снобари, и така нататък.
като собственик на айфон!

След като си обратен, това е за цял живот, нали знаеш?
Дори и да си се отървал от айфона...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 19:49

Ама като се отървеш от ифоня поне не си личи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   19-04-12 19:51

Виж са, аз го взех защото беше нещо ново тогава, беше много евтино, 99 кинта, и ми беше интересно.

Махнах го защото разбрах че това е глупост.

Става дума за айфона.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 20:00

Защо се опитваш да се оправдаваш, след като това не ме касае?

[smilie8]

Аз нямам твоите пробеми...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-04-12 20:25

Дайте снимки де... по новините видях един да снима с некъф бял канон колкото варел за нафта [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-04-12 20:30

diandimov написа:
> Иванко - убиецът на Айфоня...
[smilie18]

Не е ли Дианко? [smilie5]



Публикацията е редактирана (19-04-12 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   19-04-12 21:25

Vinse, верно ли така ставало - като загасиш дисплея, и Уи-Фито зачезвало...

Как ще ми обясниш тогава факта, че преди 15 минути пуснах Том-Том програмата да се ъпдейтва (даунлоуда е 2 гигабайта), загасих екрана и оставих айпада, а сега включвам айпада, и що да видя - програмата е вече свалена наполовина.

Много ви знаят устите понякога - чули-недочули, разбрали-недоразбрали, но важното е да покажем какъв боклук е играчката на другите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chipsy   
Дата:   19-04-12 21:35

Той Винс е пълната противоположност на Епъл фен - зомбиран анти-Епъл фен. Всичките крайност са толкова смешни, че стават жалки вече.
Онзи пък другия безмозъчен индивид от Вегас определял сексуалната принадлежност на човек по това какъв телефон ползвал... Баси, като си купиш Айфон или Гнусмас/НТС да не би да са ти доживот? Или ако си гей/стрейт един телефон ли ще те промени [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Колко мъка само има ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

А пък Айпада алтернатива все още няма за готино браузване в нета, слушане на музика и гледане на филми. Трансформери, Галаксита и Иконии вечно имат едно насичане/назъбване/мислене при браузване и работа, все се замисля за секунда, не знам от Андроид ли или разработчиците на софтуер нещо се дънят, но които и андроид досега да съм хванал - винаги го е имало това замисляне за секунда. Дори Айпад единицата е по-гладка и изчистена, пробвал съм десетки таблети вече, както мои лични, така и на приятели и познати. Имал съм лично Асус трансформер, Самсунг Галакси, китайски двуядрен таблет, Ейсър Икония все с Теграи подобни уж бързи хардуери - ами не стават. Айпада най-гадния недостатък е липсата на достъп до истинска файлова система и СД карти, иначе за ежедневно браузване, гледане на снимки и видео е нанадминат.



Публикацията е редактирана (19-04-12 21:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   19-04-12 21:47

Аз не определям нищо. Просто виждам феновете на Епъл ежедневно - миризливи ученички, азиатци с меки китки, и тук-таме някой плешив ерген.

Гледам как се надува балона, и чакам да се спука.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 21:49

Djogata ще си го обясним с това, че iOS се бъгва, когато си поиска [smilie18]
отдавна ви говоря, че съвършенни неща няма, отбор ябълка обаче едно си знае и едно си бае "продуктите на епъл са върхъ" [smilie7] всъщност са боклук като всяка друга техника, но по-скъпи и по-ограничени от другата техника [smilie21] туй си го знам и поради тази причина не говоря колко супер-дупер ми е самсунга, защото утре ако се строши, ще трябва да лъжа както всеки притежател на ифон как телефона ми няма никакви проблеми [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 23:59

ВИНС, всъщност ти имаш един сериозен личностен проблем...

Кажи ми колко интелект и колко мозъчни клетки трябват на човек да разбере едно елементарно нещо!

Десетки пъти го казахме, че епъл НЕ са съвършенни, имат си своите кусури, лично аз днес май казах, че няма идеални продукти... но ти някак си чрез вътрешна изкривена психологическа призма си пееш едно и също!

Виж какво пишеш:

Автор: vinse
Дата: 19-04-12 21:49

Djogata ще си го обясним с това, че iOS се бъгва, когато си поиска
отдавна ви говоря, че съвършенни неща няма, отбор ябълка обаче едно си знае и едно си бае "продуктите на епъл са върхъ"


Кажи ми моля ти се, наред ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 05:26

Няма да блокирам никой.
Аз не съм Никсъна.

Уважавам и Навиту, и всички други.
Имам акъл...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   20-04-12 07:56

Малко да имаш, на място да е ...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   20-04-12 09:22

Автор: vinse
Дата: 19-04-12 21:49

..Djogata ще си го обясним с това, че iOS се бъгва, когато си поиска
отдавна ви говоря, че съвършенни неща няма, отбор ябълка обаче едно си знае и едно си бае "продуктите на епъл са върхъ"...

Параметри, за които няма измервателна единица могат да бъдат оценявани само сравнително.

Дълги години работя с ПС компютри. В последно време се наложи да взема и МАК.

Имам лаптоп с Windows 7 и РС архитектура и съответно МАС с Lion с относително еднакви параметри – процесор, честота, РАМ и т.н.
Мога да сравня - МАК-а и в пъти по-удобен и приятен за работа.

Подредения и регулиран софтуерен Ейпъл пазар е много по-добър от развърляния и хаотичен Уиндоус такъв.

Далеч съм от някакви пристрастия, това не ми е присъщо. Но все пак не мога да забравя 80-те години, когато програмирахме и извършвахме изчисленията си в IBM базирани центрове, разположени в голями двуетажни сгради с 30-50 души персонал.
Тога успяхме да се преборим и доставим една 8-битова Ейпъл конфигурация, която разположихме в една неголяма стая и се обслужваше от 1 човек.
А имаше възможностите на онези сгради с многоброен персонал и 3-ма директора. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   20-04-12 09:27

Да не забравя да спомена стария ми 80 гигабайтов iPod, който вече години ми върши чудесна работа - 1000 часа музика с мен, изпразване на картата на фотоапарата, когато си в движение и др. [cool]

Та затова Ейпъл са върха, защото олицетворяват полезността доста преди други да са се сетили. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 09:36

Добре са епъл, аз нищо не казвам.

Само ако айфона ставаше за разговори, цена нямаше са има. И с по- голям екран, че си развалих очите...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   20-04-12 09:41

Преди време, когато беше анонсиран първия iPad, някой пусна тук критична тема.
Много хора се включиха с мнения.
Тогава моят постинг беше горе-долу следния: Не подценявайте Ейпъл и маркетинговата им политика!

Оказах се прав, сега фирмите се надпреварват да предлагат таблети. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   20-04-12 09:41

Моя айфон не говори...

Чудя се защо очакваш с твоя разговори да провеждаш [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 09:46

Защото общувам с хора, и ми е важно да разговарям чрез телефон. Жена ми де.

Затова.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   20-04-12 09:48

Е да де, ами общувай с хора... защо се опитваш да общуваш с айфона?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   20-04-12 09:58


Автор: Krassy
Дата: 19-04-12 23:59
Кажи ми моля ти се, наред ли си?

нормалните не оцеляват а лудите сме на привършване [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   20-04-12 19:26

Сега отварям новините... нов вирус за макове, а също тска Епъл и китайската компания дето им произвежда боклуците са в списъка на най- вредните компании в света...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  12  13  14 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.