Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12  13 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-04-12 10:04

Димов, ти 90% от хората ли си? Четеш ли какво пишат хората, или просто е важно и ти да напишеш нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   19-04-12 10:06

Защо пък да не съм 90% от хората??

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   19-04-12 10:13

Мда, и за секунда не съм се съмнявал, че щом ай-уй не може нещо, по най-бърз начин ще ми бъде обяснено, че това е нещо старо, ненужно и което никой вече не използва.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 10:20

Виж, ще ти кажа едно нещо...

АйДжаджата не е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН фискален апарат с връзка с НАП и никой не те задължава да го ползваш...

АКО няма по добър таблет на този етап, то тогава си го ползвай ВЪПРЕКИ недостатъците.

Ако ти се споделят - споделяй ги, но не подскачай като мома [beer]
Няма перфектни неща...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   19-04-12 10:26

Krassy: Точно това правя, ако нямаш нищо против - ползвам го, даже планирам да си взема скоро една тройка, но не чакай да изпадна в телешки възторг и състояние на прелест от този факт. Устройството има тежки недостатъци и считам, че е мой дълг като реален потребител с нормални, ежедневни нужди, да информирам честно обществеността за тези недъзи.

А кой не скача, е червен!!

[smilie7]



Публикацията е редактирана (19-04-12 10:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-04-12 10:51

Вижте, аз говорех само за СМСите. Нямам никакво отношение към айПада. Не ползвам таблет, вероятно няма и да ползвам скоро.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   19-04-12 13:58

Екранът на тройката как ли се държи на слънце?

В момента съм в един парк в центъра на Копенхаген, малката спи, а аз си пия кафенце на слънце и ровя в нета с айпада (номер 2). [smilie7]

Общо взето, чете се добре на слънце, но същевременно си виждам ясно и прическата [smilie18]


П.П Г-н Красимир Варненски определено подхожда традиционно в избора си на псевдоними [smilie5] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: harvester_vn   
Дата:   19-04-12 14:00

Djogata, на далавера си- плащаш едно, вземаш две. Таблет и огледало в едно [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 14:04

Джога, виж датата на регистрация!
За какъв избор говориш...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   19-04-12 14:16

Джогата: И тройката на слънце като двойката, миналата година ми се такова таковата на плажа... [smilie2] [smilie23] Хем на плажа винаги стоя на сянка. За ярко слънце само Киндъл.

Иначе разцъках една тройка тия дни в Технополис, много меко и благо изображение, допадна ми. Ама като му набримча Инфинити Блейд, където вече съм над 60-то ниво, ше го видиме дали нема да изпуши...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   19-04-12 15:21


Автор: Krassy
Дата: 19-04-12 14:04

Джога, виж датата на регистрация!
За какъв избор говориш...


Аха, значи ти си си регистрирал няколко ника, и като се изтърка единият (като им писне на хората да четат какво си писал) и пускаш другият в употреба, а?

Щеше да е по-оригинално, ако си сменяше и стила на писане (само дето леко избива на шизофрения, ама е по-интересно) [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   19-04-12 15:34

Djogata, ти за матови протективни екрани не си ли чувал?

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/lmja1259.JPG
http://images.bidorbuy.co.za/user_images/168/469168/469168_120223110410_With_Cover.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 15:39

Джога, не разбирам за какво говориш, а и не ме интересува, ако може да си го вземеш и като забележка [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   19-04-12 15:45

Krassy, като не разбираш за какво се говори, как изобщо разбра, че се говори за тебе? Някъде да съм споменавал твоят псевдоним?
[smilie18]


Нещо много взехте да ставате варненските аудиофили, фенове на Епъл, казващи се Красимир, и имащи един специфичен стил на изказване. Да няма епидемия от Красимировци във Варна? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 15:48

[smilie8]
Твоя си работа

Прави каквото искаш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Vinsent   
Дата:   19-04-12 16:12

диандимовизмът [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 16:15

Фолирането на дисплея е опция, когато той е огледало, ама и качеството на изображението се намалява, което за АМОЛЕД дисплейте не е от особено значение, защото те от супер-дупер-мега-яки стават супер-дупер-яки ама за дисплейте на iFail-а е фатално ако се сложи подобно фолио [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   19-04-12 16:21

Точно на ипхонята съм си сложил. Перфе си е.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: fizo   
Дата:   19-04-12 16:30

Може по някакви показатели да се водят по-бързи с повече рам и тн., но нито един от софтуерите на тези дървета (samsung и HTC) не може да се стъпи и на малкия пръст на IOS...Точно там е основната разлика с другите.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 18:06

о да, да ти спре wifi-то в момента в който угасне дисплея без значение дали сваляш нещо от нета в момента е едно от предимствата на софтуера на епъл [cool] пести батерия разбир'ш ли [smilie18]
Иначе и аз до някъде съм съгласен, че софтуера, който добавят производителите на телефони (самсунг HTC и т.н.) към ондроид OS спъва телефона, но с един къстъм ром, който е изчистил всички боклуци положението става 6 [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 18:14

Защо предполагаш, че УиФи-то спира, като угасне дисплея?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: vinse   
Дата:   19-04-12 18:35

не предполагам - с очите си съм го виждал на 3gs-а на един колега - пуснах да се сваля един клип и загасих дисплея, след малко запалих дисплея - свалянето беше стигнало то там където беше и преди гасенето

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 18:42

Знаеш ли колко неточни впечатления съм получавал от вещи, които НЕ са мои, но съм ги пипал за кратко...
За да те възприемат сериозно е добре да говориш за неща, които имаш и експлоатираш редовно [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   19-04-12 18:45

Софтуера и iOS са най- куците страни на всеки епълски продукт.

Най- силната страна е дизайна, именно затова го предпочитат хора с кмплекси, за които ДА ИЗГЛЕЖДАТ е по- важно от това ДА СА.
А именно - пубертети, обратни, снобари, и така нататък.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   19-04-12 18:46

Тоя па само цапа темите с безсмислени общи приказки [smilie18]

Но не мисля, че му е много лесно де...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12  13 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.