Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23  24     всички  напред  последна
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   30-05-12 17:23

Уау, как обожестви айфоня...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   30-05-12 17:23

Да бе, нема начин.

[smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   30-05-12 17:33

Иводам, Айпънът ми падна от един метър височина без калъфче на камъни, и не се счупи. Ти сега ако искаш вярвай, ти си от този тип хора, които вярват единствено на неща, които им изнася.

Като спомен от падането телефонът ми има драскотина/вдлъбнатина върху металната си част, там, където удари камъка, върху който падна.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   30-05-12 17:41

Е Джога, по-горе написа, че нищо му нямало. Сега вече разбираме, че все пак има вдлъбнатина, и че всъщност не е паднал върху стъклото, а явно странично. Би ли пробвал да го пуснеш със стъклото към камъните? Едва ли...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: analgina   
Дата:   30-05-12 17:53

Ти би ли си пуснал телефона със стъклото върху камъните? Колко телефона ше издържат подобен тест според теб? Този тип тестове са та*ак работа. Всичко е късмет. Произволен телефон може да падне от метър на асфалт и да му няма нищо, освен драскотина, а може и да падне от ношното шкафче на пода и да се строши. Божа работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: s_l   
Дата:   30-05-12 18:13

Я да питам аз тука..гледам доста сте информирани по телефонията..
Трябва ми нов телефон, но не смартфон. Имам iPad, навсякъде е с мен и не искам още едно устройство, което да го дублира. Освен това, някак не ми се дават пари за телефон. Последния които си купих беше една нокия доста читава, само телефон и камера. За нещастие се наводни и спря да работи. От тогава взимам стари телефони от приятели. Една от причините да не искам да купувам скъп телефон е, че ми се изплъзват някак си от ръцете.. Ето, пред-пред последния ми се изплъзна и падна в тоалетната, точно бях се засилил да пускам водата. Поразбърках малко лайната, но не можах да го стигна. Друг един разбих падайки от байк. Като спрях да се влача по надолнището, станах и открих, че на джинсите имам отпечатан телефон. Намират ми се доста истории с чупене на телефони, но като цяло извода е, че ми трябва семпъл здрав телефон. Карам колело и сноуборд вид екстремно и падам доста. Някой може ли да препоръча нещо в този стил, но съвременно?

И за да не съм тотално офтопик, ще кажа че не съм епъл фрий. Всичко освен един сървър ми е епъл и си върша работата доста спокойно. Концепцията ми харесва, реализацията също, подкрепям ги като си купувам продуктите. Ако нещо ми стане неудобно обаче, моментално ще се огледам за алтернатива, разбира се ако сметна, че е тенденция а не временно недуразумение.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: analgina   
Дата:   30-05-12 18:23

За теб Нокиа с фенерче (не знам модела). Виждал съм и един Самсунг у приятел. Подсилен против удари, влага и прах. Носи на бой.

Те този: Samsung B2710

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: djogata   
Дата:   30-05-12 18:49

Като падаш как носиш Айпада с тебе? [smilie5] [cool]

Майтапа настрана, аз едно време си купих два самсунга тип "мида" за по 1 крона всеки (срещу 6-месечен договор).

Баща ми има такава работа, че потрошва куп телефони. Дадох му единият Самсунг, и той го ползва вече 5-6 години без да мръдне. Накрая батерията му се скапа, той си купи някакъв нов Самсунг за 20 лева, взе му батерията (същата!) и още си джитка със същият телефон.

А другата "мида" пък аз си я ползвам докато съм в България, с българската ми карта.

Та тези Гнусмаси са явно много здрави - и понеже главният дисплей е скрит, се изисква много упоритост, за да го строшиш

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: s_l   
Дата:   30-05-12 19:25

До сега мида не съм имал, само слайдъри.. И на тях им намирам цаката. Мидата е добра, но какво ще я спаси от вода..Аз не споменах, но имам и един дето го удавих в пот..от каране на колело. Голяма жега беше.
Благодаря за мненията! Нокията и Самсунга са ок, предпочитам нокията, не знам защо. Само има едно нещо дето ме прави луд и това е забавянето между натискането на бутон и действието. Екшън респонс тайм май му викат. Ако има забавяне полудявам, не давам пари за такова нещо, колкото ималко да са..За съжаление повечето евтинки имат забавяне..
Някой има ли опит с такова нещо?
http://www.ixibo.com/toughest-gsm-cell-phone-sonim-xp1/

Иначе идеалният вариянт би бил - ударо/водо защитен, с милитъри дизайн, черен, гумиран, шокабсорбери по ъглите, светещи елементи по корпуса при повикване (ако не светят, не се различават от общия материал), мощен светодиод с нива за икономия, лек, голям добър дисплей, уолки-толки съвместим, прилична камера с прилично(60-120fps) видео, GPS, компас.
За такова ще дам пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   30-05-12 21:25

Бе не ви ли дразни ликът горе в дясно на екрана? Мен ме дразни. Поне да се сменяше с неющо друго през интервал от време.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   30-05-12 21:31

Какъв лик?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   30-05-12 21:36

Ядски ме дразни тази нагла физиономия, мислех да пускам тема, ама си рекох пак ще ме обявят да комунист и анти-Епъл та си затраях. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   30-05-12 21:38

Нищо не виждам аз...

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: tantris   
Дата:   30-05-12 21:39

Там е.



Публикацията е редактирана (30-05-12 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: diandimov   
Дата:   30-05-12 23:26

Малък пример от ежедневието:

Едни колеги, всичките с малоумните епълски айфони и айпади, искат да си купят билети за едно шоу. Обаче сайта на шоуто иска флаш, а те нямат.

Дадох им самсунга да букват през него. Поддържа флаш, и с 4G връзка нещата станаха за една минута.

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: bOzo   
Дата:   31-05-12 01:07

Djogata, "мерих" го днес с различни други бангии... голем е айфона, пък и фронт-офис сътрудниците или както им казват там... и те ме светнаха, че трябвало да му правя джейлбрейк заради незнам какво си... Лошото е, че и другите смартфони са тъпкани с ненужни неща и съответно са големи като шоколад... htc, samsung, мотороли, сонита, LG-та, сплескани нокии... искам некакъв по-дискретен телефон ебати. Самсунг ноут е връх на простотията, става за всичко ддруго, но не и за телефония... Тъч ент тайп не ме кефи като концепция. Везните леко накланят към нокия 700, някой да има директни впечатления?

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Стоев   
Дата:   31-05-12 01:30

"...за разлика от айфона мога да го ползвам и като телефон. Без изпуснати обаждания. Винаги хваща мрежа, не забива и не е нужно да се рестартира всеки ден по три пъти."
Яко това...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ejko   
Дата:   31-05-12 08:16

Нокия 700 размери: 110 x 50.7 x 9.7 mm
iphone 4s размери: 115.2 x 58.6 x 9.3 mm

разликата в размера някак хич не ми се вижда голяма. 5мм на височина и 7,9 мм на ширина, няма как да ги усетиш чак толкова. Дори е малко по-тънък Iphone, което евентуално за джоб по-има значение...
Не че нещо..., просто големината не ми се вижда решаващо. Виж разлика в цената от над 800 лв по би ме убедило:)))



Публикацията е редактирана (31-05-12 08:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   31-05-12 09:12

diandimov: Много добър пример!


[smilie24]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Djogata   
Дата:   31-05-12 10:06

Бозо, и кой те лъже, че трябвало да си джейлбрейкваш телефона? Нали сам казваш, че искаш да го ползваш за телефония най-вече, и алтернативите, които даваш, е някакъв телефон със Симбиан, който няма много възможности?
Джейлбрейкването е нужно на разни пичове дето искат да правят 1000 никому ненужни неща с телефона. Ако искаш да си говориш по телефона, да ползваш някое и друго интернет приложение, камера и т.н., не ти трябва джейлбрейк

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   31-05-12 10:06

Значи ако не ползвам смартфон, а една обикновенна нокия, защото това е стил на живот, аз никога няма да отида на този концерт?
Това са смешни оправдания [smilie5]

Винаги в даден момент някой не може да направи нещо по определен начин.
Но това не дава възможност за крайни мнения...

В съзнанието на Димов има една голяма рана нанесена от продукт на епъл поради невъзможността му да мисли логично и да се приспособява нормално както всеки нормален човек.
Той предпочита да се тормози две години, да блъска в стената и да плаче в чуждестранни форуми...

Това не е присъщо дори и за малоумните примати [smilie7]



Публикацията е редактирана (31-05-12 10:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: ivodam   
Дата:   31-05-12 11:04

Мда, и аз не съм приспособенческа натура, определено, сега разбрах къде бил ключът от бараката - в приспособяването.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   31-05-12 11:32

Абе, Krassy, защо не вземеш да пишеш когато станеш по-умен? Дори не можеш да разбереш какво ти пише Диандимов, камо ли да конструираш кохерентен отговор.

Не става дума за ходенето на концерт, става дума за произволните решения, които вземa Apple във вреда на потребителите, става дума за затварянето, за вкарването на потребителя в каналите и рамките, които Apple са решили, че са най-добри, забележи, не за потребителя, което само по себе си е достатъчно лошо, ама за дебелия портфейл на Apple.

Недей да си правиш илюзии, че се приспособяваш, Krassy, всъщност ти се оставяш да те води пастир като просто още една овца от стадото.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: Krassy   
Дата:   31-05-12 11:34

Тъй ли билоооо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Вече съм Apple - free!
Автор: chill   
Дата:   31-05-12 11:59

Истината боли понякога. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.