Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Jim__Beam   
Дата:   25-04-12 00:15


.. с 50 кубика по-лесно се пада , със 600 - по-лошо ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


.. Мотор се купува за кеф , скутер - за придвижване ........ и за разкарване на авточасти по Симеон ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: kote   
Дата:   25-04-12 00:17

неска една ява '92 ремонтираха пред мен и тръгна
без преден фар
бях забравил колко яко изглеждаха
и звука

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: turntablism   
Дата:   25-04-12 00:50

Не прочетох предните постове, че са много...По темата, земи си Хорнет 600кубика :) Як е..!Към 3200 лв.. се намира..

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Jim__Beam   
Дата:   25-04-12 10:28


... на три гуми по-трудно се пада .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]




... https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/sxrz3841.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-8hGu6-Q29JU/T5enKAoBD-I/AAAAAAAANEY/kWnASEtqUmg/s640/427604_39526



Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Todd   
Дата:   25-04-12 10:35

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/hnzn2625.JPG
http://photo-zona.net/images/user7792/album22800/large/1335339264_eava6765_iz350.jpg


И далече се стига ...[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: TODD   
Дата:   27-04-12 21:29

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/ajvw9918.JPG

За първи мотор трябват сухи тренировки ...

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Rosencho   
Дата:   27-04-12 21:48

Трябва да се усвои терминологията за инцидент с мотор:
до 80 км/ч се води слизане, а над 80 си е вече падане [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: TODD   
Дата:   27-04-12 21:57

Язе съм падал със 120 км/ч ... на асфалта !!! Само якето ми стана на парцали !!!Никакви други последствия .

Пред нас паднах с 2 км/ч ... утрепах се !!! Един месец ходих с превръзки и мехлеми !!!


Така че ...

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-04-12 22:58

Имал си късмет. Едно момче падна пак горе долу със 120 и бая се сурка по гръб.... прешлените му се изпилиха до гръбначния мозък. Никога повече не проходи....

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-04-12 23:26


.. със 120-130 некъде..... ми излиза глутница 7-8 кучета ..... в Дружба .....
... Не знам до колко съм успял да намаля , това не е кола да набиеш спирачките , но единия пес направо гръмна ......

... оттам следва яко влачене по асфалта ..... около 50 м , може би ..... докато не се изплющехме със Сузи у бордюра ..... и се разделихме ..... Сузи пръсна картера и продължи още толкова ...... аз - още десетина метра се повъргалях и виждах само - асфалт , небе , блокове .... няколко пъти ....

.. Като спрех да се въртим и всичко свърши ..... мислех , че съм умрел деба ....
.. знам , че требва да има нещо счупено и не смеем да мръднем ..... лежим си кротко ...... нищо не те боли ..... само ти търни цялото тяло ....
.. Некви хора от спирката ме извлекаха на тротоара ..... Как си момче ..... и аз докато се ошуперя ..... и станах на крака .... Къде ми е мотора ... и се оглеждам ....

.. както и да е ....... почти нищо ми нямаше .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... само козметични забележки ........

.. анцуга долу - на парцали .... коженото яке /едно готино Дизел/ - от черно станало светло сиво от шлайфане ....... шлема - почти без драскотина .....

... Моите поражения - цялата ми лява страна - яко изшлайфана на едра шкурка ..... като се почне - глезен , коляно , хълбок , рамо ..... още ми седят белези , ем немаше толко кръв и рани .... [smilie8] [smilie8]

.. Абе , всичко е КЪСМЕТ ....... хората от десетия етаж падат и нищо им нема .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: 1vo   
Дата:   28-04-12 00:02

.. знам , че требва да има нещо счупено и не смеем да мръднем ..... лежим си кротко ...... нищо не те боли ..... само ти търни цялото тяло ....


Така се чуствах след едно падане със ски, 20-тина метра летеж и фраас в клека с главата надолу [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: 2nYo   
Дата:   28-04-12 00:29

Па моя инструктор по сноуборд вика 4е по страшно изглеждащи падания от мойте никога не бил виждал, първите няколко пъти ти4а с изваден телефон към мене и набира ! И тва било щот аз инат и като тръгна да губя, не падам а се държа до последно ! А с мотор веднъж разпрах една 4истак нова Да4ия Логан, веднъж един ловешки мангал на Семинарията ми отне предимство, и калника на Мускала му се отпори, и спука гумата му, а пък аз го бих, заклю4их го в багажника и дигнах си мотора и бръм да ме нема (немах "А"), третия сериозен инц, подхида за Троян-Кърнаре, некви села, на ляв завой планински път, и гледам в мойто платно джиБ ама излезна много близо иззад скалата, и аз нема кво, и изправих, ама веднъж изправи не мож се върнеш в завоя... Джиба ибегнах, ама и завоя избегнах, опотах да поднеса със задната ама от зимното опесъ4аване не по4истилиии , и от там подминах 2 дървета, вла4ейки се по няква дъга още, по4ти върхи мотора, и дълбоока (към 1,50 м.)канавка !!! Оба4е Оня отгоре гледал, и тоо4но където падам в канавкАта, бая купа с плевели и търнаци ! И пак ни драскотина, и трите пъти !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-04-12 00:46


.. "А" категория никога не съм имал ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]
.. С , Д , Е - да ! ...... ама А - тц ..... [smilie7]

... категория мотор не кара .... [smilie7] [smilie7] [smilie7] .... важното е да не се спира на куките ..... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


... Вече не карам мотор ...... но - Господ да пази каращите !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: 2nYo   
Дата:   28-04-12 00:48

Ако има как, пак ще яхна Коня !

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-04-12 00:52


.. и аз не съм се отрекъл ..... но сега нема левове .... [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Абе , кой не се е качвал - той не знае за кво иде реч ...... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: 2nYo   
Дата:   28-04-12 00:55

Мндааа, и при мене са левовете ...

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: TODD   
Дата:   28-04-12 07:20

Брачеда се изпраска в една Шкода 120 на морето в един завой ... а под якето едно кило ракия !!!

Познай на кво миришеше кога го изкарваха от канавката [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


И целият стъкла ... ама едно не го беше порязало .

После си счупи черепа на 17 парчета ... а сега се вее с една барака 1100 кубика [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: totomoto77   
Дата:   28-04-12 10:18

На някого ако му се кара такова да свирка

<script src='http://img856.imageshack.us/shareable/?i=dsc0022xy.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc0022xy.jpg/]http://img856.imageshack.us/img856/5652/dsc0022xy.jpg
[/URL]</noscript>


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: 2nYo   
Дата:   28-04-12 15:37

Колко ?

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-04-12 15:47

650 кубика

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: TODD   
Дата:   28-04-12 15:56

Това е Днепър 650 !!!!

[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: totomoto77   
Дата:   28-04-12 18:41

2000 + още един двигател.

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Rebellious   
Дата:   28-04-12 19:58

scarecrow,
Първо колко си висок, второ какво телосложение имаш? Това е първото за избора! Иначе ако не можеш да съдиш на мотора, той ще ти го върне тъпкано! Като седнеш на седалката, тряба да ти стигат и двата крака земята, за да го държиш стабилно. Наклони ли се в повече и става белята!

Отделно са уменията, които си идват с времето. Кротко и внимателно, стъпка по стъпка! И не е вярно, че с по-малките кубици/к.с. е по-сигурно! Има ситуации, когато точно липсата им може да те вкара в инцидент. Имай впредвид, че автомобилистите у нас не се съобразяват особено с моторджиите на пътя! Все едно ги няма! И това е често явление, за жалост! Тъй че, подсигурявай се в повечко при ситуации с коли около теб!

За паданията, ами случват се... Ама ако се внимава, не са задължителни! Или поне не са толкова травмиращи. Последното ни беше преди три години на събора в Ямбол. Трябваше да се придвижим от купона, до "хотела"/пълна скръб и кочина/ през една гора... Уж за 200 м. Тъмно, наклони, ровове. Последния не видяхме и мотора кльопна. А го тикахме, щото бирите бяха в повече.[smilie25] Та, такива неща.


ПП. Ааа и паданията с малка скорост са си много по-опасни от тия с по-висока. А тия, с по-високата са често смъртоносни! Не случайно ни наричат "донорите"... Разбрах го , след като се търкалях с Хайабуса почти 200 м. Имах огромен късмет и невероятно стечение на обстоятелства, щото само бях на сини петна после. Нищо друго. Екипа , каската и шанса ме спаси! Оттогава не си търся адреналина, вдигайки 170 и ускорявайки на задна гума... Щото малко разсипан пясък по шосето, макар и право по конец и празно, няма как да се види на време. А пистарката те зове, предизвиква. Комфортното й усещане е над 150 км/ч. Едва тогава лягаш на струята и се получава перфектния баланс. Пистов - за писта! Не за шосе, да не говорим, че има и други участници там наоколо. Тъй, че умната!


Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-04-12 20:03

Много го разбирате моторизъмо...

Отговори на това съобщение
 Re: Купуване на първи мотор
Автор: Rebellious   
Дата:   28-04-12 20:10

Хич даже, но не се отказваме! А ти?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.