Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Един невероятен ден...
Автор: 2nYo   
Дата:   05-04-12 19:36

Доци, втора ръка автомобил, само от "бели" страни се купува, и само от бели хора ! А пък това дето го купи от мен, ти пожелавам само за украса да ти стои !

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 20:09

Дано пожарогасителя не ми влиза в употреба по предназначение, но го бях сложил в раницата... и ми идваше да го ударя по главата с него.

Оня ден със съпругата и детето гледаме един VW Sharan дърпам седалката напред със доста зор за да може и жена ми да я пробва съответно така я оставихме... последва следния коментар: -Ако нема да купуваш не чупи?!?!?!?!?! Щом настоява няма да купя от него, но досега не съм попадал на нормален джамбазин НИКОГА. Даже с един "пич" от Опел форума щяхме да си менкаме колите с доплащане и вика дай да се срещнем (той в Ловеч) аз викам да е по средата в Ябланица и в 11ч вечерта ми праща СМС да микаже, че жена му не искала да разменяме колите... Малоумна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Deltalink   
Дата:   05-04-12 20:16

Търгашки номера! Миналата година докато си търсих апартамент се нагледах на апартаменти по 130-170 кв.м. а в последствие се оказаха макс чисто около 70-75. На въпроса 'що така бе брокерчето каза "...заради конкуренцията е, пък и всички клиенти си идват рулетка.".

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 20:38

Да не отваряме темата с апартаментите... Мусагеница, НЕпреходен, лоджии (не тераси), ремонт... оказа се точно обратното, единственото вярно нещо беше квартала. На въпроса що така? Ми казаха, че не знаели... а после ще искат комисионна...тяхната...

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: diandimov   
Дата:   05-04-12 21:55

Значи наистина повсеместна цигания е настанала в БГ...

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: TODD   
Дата:   05-04-12 22:05

Аз никога не купвам кола за повече от 30 мин ....

Но за никоя не съм минал повече от 100км - всъщност само за джипката че тук ги нямаше .
Влезнах в автокъщата , видях я , запалих я и я платих .Качихме я на една платформа и чак кога я закараха у нас тогава се качих да я карам ....

Другите всичките ... от околните автоджамбази - на 2-3км макс...

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: tan4o   
Дата:   05-04-12 22:43

Бяхме си харесали една 120 годишна къща в моето село,с едни прекрасни греди, дебели и здрави, и може би с най-здравия сайван в селото.
Много хубав двор, граничещ с гора, от едната страна и от другата с парцел на същия собственик.Като цяло, къщата беше голяма съборетина, покрив си плачеше за нов, на първия етаж трябваше да се копае, защото беше много ниско, прозорци нямаше никакви.Водопровода стигаше до улицата, без да влиза в къщата... Въобще много работа се искаше. Ние с мъжа обаче си харесахме много мястото, хем закътано, хем в улицата имаш съседи.
Намерих телефона на собственика, обадих се, оказа се, че живеел в Стара Загора, питах го за цената, каза ми 5000лв. Разбрахме се, да се срещнем на село, за да я огледаме от вътре, да видим в какво състояние е. Отиваме в уречения ден на село, посреща ни една личност, която първо кашляше като коза на всяка втора дума. Второ беше се напил в кръчмата, и трето- не се беше къпал явно от доста дълго време. Отвори ни стаите, разгледахме, видяхме недостатъците и когато стигнахме до цената оня каза 15 000лв. Аз хлъцнах, мъжът ми му припомни разговора ни по телефона,странната личност отрече да е казвал такава цена и започна да ни псува и да ни гони. После отишъл при съседите по имот, които ги познавам от години, и те познават нас, и им казал, че сме му заприличали на цигани и затова ни изгонил.
Оприличавали са ме на рускиня, на англичанка, на полякиня, но на циганка до сега не бяха![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-04-12 22:55


.. Аз никога не купвам кола за повече от 30 мин

.. Бе , Тоде ...... да не ни е един муй правил .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

... най-често съм купувал кола на маса ..... чак след ден два я видим ....

.. по телефона също ... без да съм я виждал ... [smilie5] [smilie5]

.. Бартери - всякакви .... три за една .... една за три .... важно да сме в играта ... кой кой преебал , нема значение .... въпроса е да участваш в секса .... [cool] [cool] [cool]

.. Който много избира , обикновено яде дървото .... [smilie7] [smilie7]

.. Досега нямам сериозни издънки , да чукнем на дърво ... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: ценослав   
Дата:   05-04-12 23:05

Та понеже темата беше за "камионе" да споделя. 2008 г решавам да купя некво "Ауди". На един паркинг гледам обява на едно такова, че струва 16000 лв. Ма под стъклото курдисана и табела "Ауди" А6 2.5 ТДИ 1997 - 8000 лв., /тогава колите и апартаментите бяха с високи цени/ и телефон ..... "Мимо". Звънкам аз на "Мимо" и той казва, ча тази кола е в едно село в гараж. Зимам един приятел дето има такова "Ауди", "Мимо" идва и ни взима и ни кара в някакъв двор с много коли за "пудрене". Посреща ни някакъв майстор и ни повежда гордо към един затворен гараж. Вратите плавно се отварят и аз очаквам че мажоретки с къси роклички и балони в ръце ще изкарат колата. Кога от вътре избутват "Аудито" - без врати, без седалки, изшкурено и подготвено за боядисване. Аз порекох плааавно да се изнеса, ма приятеля вика. "Виж какво, всичко кво влезне втора ръка е такова. Погледни, имало е лек удар от пред -ляв фар. Никъде няма изчуквано и кита е съвсем малко. Щи ареса като го стегнат". Рискувах. Разбрахме се след две седмици да видя колата. Звъня аз значи в понеделника, на по уговорката, ма "Мимо" ме отбива. Капаро не бях му дал, ма ме доядя, що ще ме прави на балък. Отивам пак с приятеля в това село и пред двора виждам некво "Ауди" с боя "Бяла перла" /цвета на 2006 г. за Европа/. Питам майстора къде ми е колата и що "Мимо" ме гъбосва. Той кротко ми рече: "Значи "Мимо" като земе да пие, не го търси една седмица, ма от понеделник до неделя"!!!. Аз порекох, че след седмица ще го търся щом е така. "Бе човек, колата е готова, ей я от вън пред двора качвай се и я зимай"! "Ма как така без "Мимо"??? "Бе качвай се и ми я махни от сервиза да не и бера грижите". И аз се укачих у колата и право у град. Карах си я една седмица, огледах я и зе че ми хареса. После "Мимо" се обади, че бил нещо "служебно" възпрепятстван и е готов да ме води да огледам колата. Увисна му ченето като я видя в моя гараж. После тръгнахме да я регистрираме, щото беше с транзитни/ и чак от кво беше на мое име му броих парите. Смех, смех. Немам никви пролеми.[smilie21] [smilie21] [smilie21] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един невероятен ден...
Автор: calmy   
Дата:   06-04-12 00:26

и както често се случва, ощетеният отново е упрекван....не ми се говори просто..
страхотно племе сме...за европейската култура, обноски, бизнес отношения може само да си...говорим...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.