Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Ало Батков.
Автор: HP   
Дата:   03-04-12 11:52

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Adno   
Дата:   03-04-12 12:02

attempt, не е само това. Пак се видя разликата между сините и червените фенове - първите, като истински цивилизовани хора от белия свят аплодираха победителите след края на мача, въпреки, че това беше противниковия отбор, а вторите за пореден път показаха какви тролове са и бързат да се присмеят на Левски, без да си дават сметка, че и техният отбор е затънал в същия батак.

Цесекари, радвайте се, сега е вашия момент, но знайте, че няма да сме все така и пак ще ви мачкаме, а тогава ние ще се радваме [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Todd   
Дата:   03-04-12 12:07

Аз пък мога да се радвам и без да мачкам никой !!!! И понеше съм от Левски въобе не ми пука за никакви ритнитопковци !!!!

Ако от мен зависи ще ги изгоня всички на борсата !!!!

И мач - само самодейни колектриви . Най голямата награда едно агне за отбора и една дамаджана вино .След това всички кой от къде е ...

[cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: HP   
Дата:   03-04-12 12:19

Adno, разбирам фенските ти пристрастия и ти съчувствам, защото и ние не сме по-добре.
Само не забравяй, че твоят отбор излезе на терена с фланелки "Аз мразя ЦСКА"-повече няма да коментирам, ти си прави изводите...

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: georgivelev   
Дата:   03-04-12 13:39

Само Манчестър Юнайтед! Сега ще вземеме купата и тия гейове от Сити да го духат. За Ливърпул - калъфките, има реален шанс да не додрапат до евротурнирите догодина.

Гледайте европейски (англиски, френски, испански, италиянски...) футбол, а нашите тука ритнитопковци, ритнитопковци още кючеклии, кючеклии - зер чалгаджии - манете ги тея. Вчера в титулярния състав на Левски 7 чужденци и само 4 българи, после искате силен футбол да имаме. Разни самозвани бразилци, холандци, печки и други солдати. Не става така.


Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Adno   
Дата:   03-04-12 13:54

HP, аз не нося отговорност за действията на фуболистите на Левски, не подкрепям това тяхно деяние, не споделям и това тяхно чувство. Не ме интересува как играят съперниците, нито как и къде са се изложили и т.н., а искам моят отбор да играе по-добре от тях и да ги побеждава. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Todd   
Дата:   03-04-12 14:12

Аааа, той бил твой отбор ...аз мислех че Батков или Чьорни са шефовете ????

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Adno   
Дата:   03-04-12 14:15

Не казвай на никой... само ти да си знаеш [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: realnoncho   
Дата:   03-04-12 14:47

Автор: HP
Дата: 03-04-12 12:19

Adno, разбирам фенските ти пристрастия и ти съчувствам, защото и ние не сме по-добре.
Само не забравяй, че твоят отбор излезе на терена с фланелки "Аз мразя ЦСКА"-повече няма да коментирам, ти си прави изводите...


Това не е вярно - имаше такъв случай при получаването на една от титлите - Иванков си хвърли шампионската фланелка в публиката и те му хвърлиха обратно тази на гърба на която беше този надпис. След това някои медии изкараха от мухата слон.

Обаче аз друг случай си спомням преди няколко години Левски-Ливърпул на националния празник 3-ти март - няколкостотин от червените умни глави влизат на националния стадион и започват да викат срещу българския отбор, съответно полицията ги спасява от линч като ги натиква къв гостуващите фенове, които пък се отдръпват невидели такова чудо.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: didesignbg   
Дата:   03-04-12 14:59

Като казахте английски футбол, видяхте ли Нова премиер лийг ХД. Засега само по кабеларките, по нататък дано да я видим и на сателит.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: ценослав   
Дата:   04-04-12 20:15

Значи пуснах тая тема, щото след няколко поредни "изненадващи" резултата в нашия футбол, нещо се заговори за уредени мачове и черно тото. Дори последваха предупреждения от вън. Днешното убийство, като че ли доказва предчуствията ми. Ма знам ли. Иначе вие ЦСКА-ри и Левскари си се дърляйте. [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: chipsy   
Дата:   04-04-12 20:27

Борат няма ли да го махат вече?
Тоз имам чувство, че вътре в главата има само един канап, дето му държи ушите да не паднат.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Adno   
Дата:   04-04-12 20:33

Кой да го махне? Длъжността собственик не е нито назначаема, нито изборна длъжност, така че единственият начин да се махне, е да се махне сам.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-04-12 20:36


.. 22 call махна доста , вече бивши , собственици на футболни клубове ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: victory13   
Дата:   04-04-12 21:29

най-хубавото нещо за левски е костов, и то вече е минало... нищо хубаво не ги чака... и така ще е докато играчите сменят треньора,а не обратното [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: Adno   
Дата:   05-04-12 20:58

Я, ЦСКА са паднали с 0:3 от третодивизионен отбор! luboar, та кои казваш, че били голям срам? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Батков.
Автор: promis   
Дата:   06-04-12 16:42

Не че го знам кой е, ама Илиан Илиев щял да бъде новият треньор на Левски. Мислех, че ще ви е интересно да научите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.