Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: chavdarpg   
Дата:   01-04-12 12:14

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/micu2324.JPG

София, България
Лидерът на ДПС даде парите на работниците в ОЦК- Кърджали.
Рано-рано днес лидерът на ДПС лично занесе в Кърджали прословутия 1 милион лева хонорар, който взе за хидроложките си трудове. Впечатлен от безпаричието на работниците от Оловно-цинковия комбинат, философът-подводничар кацна с личния си вертолет на площада в южния град и охраната веднага свали чувала с парите. Раздаването започна по списък, като членовете и симпатизантите на ДПС бяха с предимство.След щедрия жест високият нисък гост благодари за доверието и хвръкна обратно за Боянските сараи, където вече чакаха жадни за коментара му репортери от страната, Долните Балкани, Горна Волта, Средна Америка, Южна Каледония, Западно Фиджи и Сейшелските острови.

Доган бе кратък: "Очаквам днес примера ми да последват БСП-колегите от Тройната коалиция. Нека и те зарадват своя електорат. Нужен е морал в политиката, за да отнемем инициативата на оня нахалник Бойко Борисов!"

 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: krist   
Дата:   01-04-12 12:30

мдам, дайте ми и на мен пет милиона хонорар за консултация в областта на........самолетостроенето например, и с удоволствие ще направя як популистки жест, и ще ги дам не на един, а на пет завода[smilie21]
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: agop4o   
Дата:   01-04-12 12:36

сняг ли вали или яко пече слънцето[smilie18] [smilie18]
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: ценослав   
Дата:   01-04-12 12:37

Некакъв танкер е заседнал в окото ми! [smilie21] [smilie21] [smilie21]
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   01-04-12 12:56


... Не ми се вярва да е истина .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: TODD   
Дата:   01-04-12 13:01

В края на краищата ... първи април е !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: elrisha   
Дата:   01-04-12 13:03

И да е дал 1 милион - бълха го охапала! Дано работниците обаче не приемат "жеста" без да помислят защо ,какво и как!
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: мара   
Дата:   01-04-12 13:13

мдааам. 1-ви април.
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: steeens   
Дата:   01-04-12 14:20

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: da.fo   
Дата:   01-04-12 16:02

И аз го искам тоз един милион и защо да не го втърна след 3/4 години [smilie3]. Ще ми бъде достатъчно ако не ги вкарам в бизнес то поне на влог да ги държа - пак едни 90/100 000 лв. ще ми останат [smilie21]

 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: chavdarpg   
Дата:   01-04-12 18:10

Не се кОси, ще ти го осигурим милиончето. Сега след като вече официално обявиха, че САЩ ще финансират на 100% строежа на АЕЦ Белене, ще има милиончета за всички [smilie5]

 Re: ДОГАН ВЪРНА МИЛИОНА!
Автор: мара   
Дата:   01-04-12 19:14

е, все пак цял ден е първи април [smilie21]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.