Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: На пътеката
Автор: asahi   
Дата:   03-04-12 12:19

Защо ще я снимаш за Мара? Снимай я за общината.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 12:23

аслъ...мене ко ми е? и аз исках да снимам тая пред стъкленото днеска. ма не заради тва, че я няма, щото то е ясно защо я няма. амо щото таман с/у нея няма пътечка за влизане с градинката и стълбички. има огазен калищак, а стълби - 100 метра нагоре. надявам се кат оправят булеварда да оправят и тва.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: ivodam   
Дата:   03-04-12 12:27

Ми мара ми твърди, че по принцип имало повече пряснобоядисани маркировки спрямо прeди три години, което ми е трудно да приема, малко нещо на апологетика ми замириса...[smilie8]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (03-04-12 12:48)

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: asahi   
Дата:   03-04-12 12:52

Като тръгна от нас към Дружба всички пешеходни пътеки са ясно обозначени и ги знам. Ти също минаваш по този път. Новото Ломско, през което минаваш, също е така. Там до вас, из уличките, не знам как е.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 13:04

иво, мноо ясно, че е по-добре. земи и гледай наред. по всички големи булеварди има нова маркировка. пред спартак, пред ццс на арсеналски и на пешеходния светофар в съседство май 2 пъти вече ги подновяват. в иван вазов - също. ся, ако стаа дума за политика - да те разбера, ама обективността е хубаво нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: asahi   
Дата:   03-04-12 16:02

На Черни връх му извадиха трамвайните релси. Къде ще си пробват мотрисите спирачките сега?

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: ivodam   
Дата:   03-04-12 16:13

АлАсах: Не знам къде е това от вас, аз за Дружба минавам през Подуене и после отстрани през Слатина, та по улица "Слатинска река" ела да видиш какво е...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: ivodam   
Дата:   03-04-12 16:14

Мара: Обикновено сме съмишленици, повече или по-малко, но в случая не ти приемам "обективната" гледна точка.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 17:07

е, то аз знам и защо ;)

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: Todd   
Дата:   03-04-12 17:10

И тук при нас всички пътеки до една са боядисани .. даже още ги боядисват на места !!!

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: asahi   
Дата:   03-04-12 17:22

Иво, ми то това до нас бе. На Слатинска река са май 2 пешеходните пътеки - до двете мостчета. Не помня дали са означени, щото минавам все по Слатинска. До едното мостче има автобусна спирка - няма как да не намалиш. Видимост има до хоризонта. Не е проблемно.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: ivodam   
Дата:   03-04-12 17:30

Е как си я представяш тази видимост до хоризонта сутрин, когато сме кола до кола... така си приказваме, на приказка да се намираме...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: asahi   
Дата:   03-04-12 17:44

Що бе, нещо ти пречиш да виждаш тротоара ли? Ако беше некоя дълго(косместа)бедреста мадама щеше да видиш и през автобуса.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 17:46

там мое и да няма, а да трябва да има. не знам. не съм минавала. там, дет минавам повечето са налични и добре обозначени. мое да е в моя чест, щото квато съм си руса...

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: promis   
Дата:   03-04-12 17:54

Дай Боже всички да са добре обозначени и да сте прави, та да не стават такива инциденти повече!!!

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: canonio   
Дата:   03-04-12 18:00

абе,тези дето сте ходили по света, в кои държави видяхте пешеходни пътеки по големите булеварди? По околовръстните, по тангентите?

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: shama   
Дата:   03-04-12 18:15

Какви пешеходни пътеки , какви 5 лева. Вчера пред мен на 15 метра от патрулна кола един тарикат с джип мина на червено , намали мина 2-ра лента и бавно,бавно си мина . Същия този на следващия светофар се качи на тротоара и аре пак на червено... ти ми говориш за пешеходна пътека.

Ако застанеш на които и да е по-натоварен сфетофар за 30мин съм сигурен че ще станаш свидетел на 10-ки нарушения, ами "мигалките" по главните булеварди. После нямала пари държавата , ами ако се замислиш колко пари не се взимат от такива очевидни неща.

Иначе простаци има и по света и там нарушават правилата, обаче имат и закони и хванат ли те в нарушение няма прошка. А, за кретена минал на червено и убил момичето гаранцията мисля беше 1 000 000 $ , тука колко би била?

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 18:21

а, тарикатите аз ги докладвам на секундата на 112.
факт е, че до този момент НИТО ВЕДНЪЖ не са ме викнали да свидетелствам! НИКОГА!

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: chill   
Дата:   03-04-12 18:22

Всеки ден виждам поне 3-4 пешеходци да минават на червено на светофара+пешеходната пътека пред CCS. Бройката е толкова малка, защото правя наблюденията само в краткия интервал от време, докато чакам на същия светофар.

Отговори на това съобщение
 Re: На пътеката
Автор: мара   
Дата:   03-04-12 18:24

чил, и аз наблюдавам същото, ама нямат номер, за да ги упомена в сводката. обикновено седя около тях и им викам: "ррррррррр"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.