Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 10:19

хахахаа, ти можеш и iFurna да чакаш ама това не значи че от епъл виждат смисъл да се занимават :)

мда, най после смислен ъпгрейд за мен, обаче така като гледам ще си търкалям моя айпад единичка още дълги години, перфектен ми е все още

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   08-03-12 10:39

Са ми дойде меил да си купя пад 3.

Имал 4G и 5 мегапиксела камера.

Пък самсунга ми има 8 мп камера и 4G, тия от епъл трябва да са мръднали нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   08-03-12 10:50

не са мръднали, правят революция с (пре)откриването на стари технологии [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: mihail_radkov   
Дата:   08-03-12 10:51

Цитат от сайта на Епъл:

The larger f/2.4 aperture lets in more light, so photos look brighter and better.

[smilie21] [smilie10] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: attempt   
Дата:   08-03-12 11:13

Още едно прекрасно устройство... без което мога спокойно да мина [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   08-03-12 11:21

Е то без таблет могат да минат и 90% от хората, които притежават таблет. Това е устройство, което прави 5 неща на кръст и нито едно от тях не го прави както трябва [smilie5] Ама западняците нали трябва да са модерни... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: georgivelev   
Дата:   08-03-12 11:24

Хейтър. За мен таблетът прави точно тези 5 неща, за които би ми трябвало лаптоп, но формата и начинът на употреба на таблета ми е много по-удобна.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   08-03-12 11:28

Е хубуу де, ти може да си от ония 10% [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 11:37

Хейтър с хейтър такъв... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: valen_tin   
Дата:   08-03-12 11:52

да сложат такъв екран на новия Еър или новото Про и току виж съм си купил

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   08-03-12 12:30

Чилл: За първи път чувам, че някой бил разочарован (леко) от 5Д3. От кое си разочарован, че не е 100 милиона мегапиксела ли? Според мен е добре откъдето и да го погледнеш, просто не се сещам какъв кусур мога да му измисля.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 12:36

ivodam написа:

> Чилл: За първи път чувам, че някой
> бил разочарован (леко) от 5Д3. От кое
> си разочарован, че не е 100 милиона
> мегапиксела ли? Според мен е добре
> откъдето и да го погледнеш, просто
> не се сещам какъв кусур мога да му
> измисля.

Да, бе, супер си е, просто нещо като:


*Nikon обявява D800/X*

"- Я, да видим как Canon ще затапят конкуренциятя с гръм и трясък." *потрива ръчички*

*5DmarkIII обявен*

"- Ми ... хубууу ..."

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/jzes4875.JPG
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lxmdr2YNS31qcwxiwo2_400.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: didesignbg   
Дата:   08-03-12 13:40

ми те по твоята логика Нокиа ги убиха всичките [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 15:23

хаха, чил май сега му е криво щото на по биричка са го затапили как любимата фирма има прекалено малко мегапиксели :)

винсе, ТИ пък кой си че да казваш какви били 90% от хората с таблети?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 15:28

Психо, преувеличаваш.

Криво ми е точно толкова, колкото ми е криво, че iPad3 се различава незначително от iPad2.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: tbby   
Дата:   08-03-12 15:43

На мен ми е е интересно тия фурнаджийски лопати от engadget откъде си вадят статистиките, че 40+ процента от притежателите на ipad и ipad 2 щели да си вземат "новия"?!
Аз имам 2 и нивга няма да го сменя. Ако нямах никакъв и съм тръгнал да си купувам ще си взема новия, то е ясно, ама...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: georgivelev   
Дата:   08-03-12 15:47

Вадят си ги от щатите, там обществото е силно консуматорско. Аз няма да изпитам по-голямо удобство да си чета имейлите на ретина дисплея, е, книгите текста ще се чете по-лесно, но и така става. Кво сега, да давам 300+ лева заради единия дисплей само, айде няма нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   08-03-12 15:49

psychoiho
че аз къде съм казвал какви са хората, които притежават таблети [smilie8] Те може да са всякакви - комбайнери, президенти, данъчни, педали (това последното е според димов, не е моя мисъл [smilie5])
Аз само казвам какви са скромните ми наблюдения върху хора, които притежават таблети. Забелязал съм, че в голям процент от случаите след първия месец машините събират прах на секцията или се използват колкото да не е без хич, някои дори ги продават след 3-4 седмици. В голям процент от случаите с нея само си чешеш крастата и реално никаква сериозна работа не вършиш [smilie21]
И аз преди бях така, после си казах - еб@л съм я и техниката - и вече не ми пука дали телефона ми е за 200 или 1200 лева и колко са му наточени функциите, стига да има някакви, които ми вършат работа [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 15:57

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

"The display is 2048x1536, which translates to 3.1 million pixels or 264ppi. Though this isn't quite at the same level as the iPhone 4's 960x640 326ppi but Apple's Phil Schiller said today in San Francisco that 264ppi is enough to call it a retina display."

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/jzes4875.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 18:06

е аз пък си се кефя много, защото знам че когато дойде момента да си сменям айпада, следващия ще е със двойно по-добра резолюция и текста и графиките ще се рендва още по-мазно. Още по ме кефи че сега мога да се гъбаркам със самсуняците че не само са им блатно зелени дисплеите, но и са с едър пиксел ;)

между другото никой не се обажда че А5 процесора има 2 ядра за програми, но 4 за графика. Тотално - 6 ! размаза конкуренцията от всякъде :)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 18:09

Коя конкуренция? На Tegra 3, която има 4 ядра за програми, 5-тo за ниска консумация и 12 за графика? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   08-03-12 18:10

chill стига се заяждА, остави хората да се порадват днеска [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 18:14

Аз просто коригирам фактологични грешки. И то много деликатно, да не обидя някого. Дори не споменах, че това е A5X, а не А5. [smilie21]

ПП. Действително, от Епъл твърдят, че А5X надвива Tegra3 в графиката. Според слуховете, nVidia не се зарадвали много, още повече, че не били споменати конкретни бенчмарки и резултати, и решили да направят измервания собственоръчно. Ще чакаме и ще видим.



Публикацията е редактирана (08-03-12 18:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 18:17

дреме ми за теграта. особено като гледам че май още няма какво да се купи с тегра [smilie21]
пък андроид ще ползвам, ама друг път. по-скоро на новуя виндоус мобайл който май са го уцелили в десятката ще мина отколкото на това програмистко недоразумение наречено андроид.

така че аз съм си лалалаа. имам си айфон в джоба през който съм си тетърнал макбука в момента, айпад на масичката до дивана и мак мини под телевизора за филмите и флак-овете. днес вифи-то не лови в офиса, ама админите ще оправят проблемния хотспот. пък удома за рутера съм забравил паролата защото просто си работи :) дори когато не е епълски.

та така, докато някои хора чакат да им ъпгрейднат телефона със следващия андроид и се тръшкат че айпада нямал миниюесби аз си човъркам каквото ми е интересно защото устройствата ми просто работят (тм). затова и ми е смешен димов с неговия самсунг и лекичко му съчувствам :)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: promis   
Дата:   08-03-12 18:20

Един изчезне, появи се друг [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.