Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: valen_tin   
Дата:   05-04-12 16:59

еми ... не може да прави кафе, защото "на кой му е притрябвало да си прави кафе" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   05-04-12 17:14

Хахахаххахаахха [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: dephil   
Дата:   05-04-12 18:41

Мхъм.
Вие още ли се джвакате по темата? :)

Междувременно - новият дисплей ме кефи все повече и всеки oценявам каква благина е. Особено четенето на списания е огромно удоволствие, разглеждането на снимки - също.
Работи осезателно по-добре/бързо от предишния ми,
гледането на HD-филми и телевизия е супер.

И така.

[beer] на всички

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: otvorenia   
Дата:   05-04-12 18:55

Миналото лято, не ми донесоха Айпад 2, защото бяха затрупани с поръчки. Е сега ще си взема 3-ка ...
Иначе ползвам Mac Book Air 13"

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   05-04-12 21:03

Интересно каква... благина е да се взираш в 10" екран на който се върти видео пък било то и 1080р [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: yan   
Дата:   05-04-12 21:54

Защото 10 инчовия екран е максимално допустимия за гледане на HD. За какво ти е повече?!

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   05-04-12 22:16

Ами имам само един чифт очи за цял живот и ако тръгна да гледам филм по-дълъг от 10 минути предпочитам да е на минимум 24" дисплей, в който не ми се налага да се взирам като сляпа къртица. Преди време се опитвах да гледам видео на 10" дисплей - ми изморително е, пък ако ще дисплея да е oled ultra mega hyper + който предоставя неземна картина. 10" освен да го ползваш за фотобанка и да си подпираш хладилника с него, за друго не става... лошото е, че iPad-а е куц дори и за фотобанка, така че само за подпиране на хладилника става [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   05-04-12 23:41

vinse написа:
Дата:   05-04-12 22:16

Ами имам само един чифт очи за цял живот и ако тръгна да гледам филм по-дълъг от 10 минути предпочитам да е на минимум 24" дисплей, в който не ми се налага да се взирам като сляпа къртица. Преди време се опитвах да гледам видео на 10" дисплей - ми изморително е, пък ако ще дисплея да е oled ultra mega hyper + който предоставя неземна картина. 10" освен да го ползваш за фотобанка и да си подпираш хладилника с него, за друго не става... лошото е, че iPad-а е куц дори и за фотобанка, така че само за подпиране на хладилника става.

---

За подпиране на хладилника мога да ти предложа и по-евтинко решение, но понеже те гледам, че си тарикатче ... давай ... и с айпад става. Кой за каквото му стига акъла да го ползва [smilie5]



Публикацията е редактирана (05-04-12 23:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   06-04-12 02:59

В другата тема споменах че $499 за айпад 3 го прави най- евтиния, след ментетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   06-04-12 10:10

dephil: Infinity Blade II върви ли на новата резолюция? Плавно ли е?


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: georgivelev   
Дата:   06-04-12 13:27

Да оближеш iPad – технологичен възход за приматите Орангутани сърфират в нета с устройството

iPад е предназначен за орангутаните. Следователно, всеки, който притежава iPad, е орангутан.

Търся си млада и чаровна орангутанка за съвместни нощни чат сесии.


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: dephil   
Дата:   06-04-12 16:42

Иво, признавам - не го ползвам за игри и не знак как е с Infinity Blade. Обаче - The Economist & The New Yorker (например) вървят великолепно на новата резолюция.

vinse,
Филми гледам на 65инча плазма, на която 3ката стриймва и плейва 1080р също толкова добре, колкото и Вайо-то ми. Без шум от охлаждания, дискове и пр. гмеж (които колкото и да са слаби ме дразнят).
Също толкова добре се справя и закачен към голям проектор за екипни неща и презентации.

Отново - това е просто сезонен техникически консуматив. За някои неща става добре, за други - не толкова, за трети - хич.

За писане на по-дълги документи не е удобен, както и за паралелна работа върху различни файлове и пр., и пр.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   12-04-12 17:24

Apple вече струва над $600 млрд.


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 20:24

Струва, защото са балон.

И са мошеници, това им е в кръвта.
Сега правителството ги съди за картел. Дано да ги одрусат здраво, обирджии нещастни!

Цената на епъл и акциите им са гнили, те са основани на други, още неразкрити измами.
Епъл са балон, и като се сгромолясат ще стане голяма афера.

Помни ми думата!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.