Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17  18  19  20     всички  напред  последна
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ejko   
Дата:   26-03-12 14:48

Иначе програма има, срещу 1300 лева си взимаш АйТелефон, влизаш в угъл, пишеш "Apple wiki" и първото, което излиза го цъкаш и на първия ред пише: "Apple Inc. ([æp(ə)lˌɪŋk]"
Малко по-кофти е началната инвестиция, но си струва всеки лев. Пъл и получаваш бонус, хора, натрапващи се да ти показват глупавите си телефони, когато ти имаш "оригинала". И после не разбираш, защо тези хора въобще говорят с теб и как си го позволяват, при положение, че ти ги държиш на страна с поведение, възпитание и класа[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ejko   
Дата:   26-03-12 14:56

ivodam, навремето като отидох в щатите и в един магазин щях да бачкам и шефа му беше писнало от акцентите на чужденците и ми разправяше, цифрата 3 винаги да я произнасям с отчетливо "Т" и нито помен от последващо "h", защото стандартно американецът ще си помисли, че струващото $3, ще му бъде дадено безплатно [smilie18]

май не обясних много добре..., както и да е...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   26-03-12 15:09

ежко: разбрах те какво имаш предвид, макар че не ми стана ясно, ако произнесеш отчетливо т-то, защо хамериканското добиче няма да разбере "дърво", а ще разбере free??


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ejko   
Дата:   26-03-12 15:19

Е ти пък..., контекст, ала-бала...:))) Дърво не се връзва! Не че това е гаранция де, защото веднъж ме помолиха да донеса "...а box of...", което произнесоха "...ей бокс оф...", но аз нали съм интелигент от английската гимназия и не знаех този пиниз, а на филмите от видеотеката скоро бяха махнали жената дето ги превежда всичките и им донесох 8 кашона с картофи...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   26-03-12 15:27

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

ту ти тy ту-ту-ту



Публикацията е редактирана (26-03-12 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-03-12 15:38

Няма страшно, скоро на едно заведение на пистите в Пирин на един англичанин вместо пържола му донесоха горещ шоколад pork chop/hot choco. После се облизваше докато ние си хапвахме сладко, сладко кюфтенцата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: todorov   
Дата:   26-03-12 15:42

написа:

> Тодоров, упрекваш другите за
> некоректност, но ти самият
> коректен ли си? Като потребител на
> айпад и напълно запознат с
> карпизите му, аз самият съм писал
> неведнъж какво му харесвам, но и
> какви просто невероятни безумия и
> идиотщини има. И назовавам
> конкретни неща. Само че ти се
> правиш на разсеян и не щеш да ги
> коментираш. Пък после се сърдите,
> защо хората ви наричат зомбита и
> ви нападат. Айде, докажи, че не си
> зомби, ето ти няколко реални неща,
> които за мен са безумия, и очаквам
> твоя отговор, като държиш на
> коректност:
>
> - защо няма тетъринг на нета на 3Г
> моделите на айпад? Просто е махнат
> като опция от менюто.
>
> - защо втора година не могат да
> накарат скайп, или да седнат
> съвместно да видят къде е
> проблемът, че скайпът под иОС не
> поддържа за разговори блутут
> слушалки?
>
> - защо няма опция за
> включване/изключване на GPS модула?
>
> Айде отговори на тия неща, пък ако
> искаш, още работи ще те питам, дал
> Господ простотийки на килограм.
>
>
> [smilie7]

Иводам, абе човек, искаш да отговарям на въпроси, чиито отговори не зависят от мен. [smilie5] Подбери друг адресат за подобни въпроси. Иначе само ще си говорим в името на спора. Защо Ейпъл, Майкрософт, Самсунг, Сони или който и да било са решили да направят това или онова със своите продукти е тяхно решение. Ако не ти харесва нещо - има достатъчно конкуренция. Но ти визираш случая с Димов, когато му казах че прави некоректни сравнения, то аз се обосновах с конкретни характеристики на телефони и таблети, а не на базата на предположения и плямпаници. В случая с Димов опита за манипулация е повече от явен, но не намирам някаква некоректност или опит за заблуда в моите твърдения относно ейпъл. Нещо повече аз предлагам примери, и то не само в случая с Димов, но и относно пазарната стойност на компанията е т.н. И пак ти казвам - питай Ейпъл защо са решили така, не ме питай мен, та чак докара въпроса до "ако държиш на коректност" като че ли аз ги проектирам тези решения.
[smilie11]



Публикацията е редактирана (26-03-12 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: dePhil   
Дата:   26-03-12 15:49

Да добавя и аз няколко лични коментара - дисплеят кефи много!.

Ако не беше станало дума за греенето - нямаше да го обърна особено внимание, но да - при директно сравнение, отдава повече топлина от 1цата, дори и при нормална употреба. Това по никакъв начин не се забелязва иначе и не пречи. Предполагам, че ако 3ката ми бе 1ви таблет, просто би ми направило впечатление, че другите са по-студени :)))

За нов таблет и ъпгрейд от 1цата е супер, но ако имах 2ката едва ли бих се изкушил.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: todorov   
Дата:   26-03-12 16:08

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/pvwt6220.JPG
http://areyoubizzy.files.wordpress.com/2011/08/6e0a0ed83fcca91a53cbe0b4f1b77832-d39528e.jpg


[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   26-03-12 16:34

todorov: Нещо не те разбрах, признавам си, как така защищаваш една фирма, идентифицираш се с нея, обясняваш колко са велики, пък не щеш да отговаряш на въпроси. Няма май много логика. Какво значение има какви характеристики технически има даден потребителски продукт, след като в крайна сметка той трябва да удовлетворява потребителски потребности. Ето ти пак конкретен пример: отвори на айпада заглавната страница на дир.бг. В момента има някаква реклама, която излиза, и която на нормален компютър или андроид устройство, можеш просто да затвориш от съответното хиксче. На айпада ми изкарва една сива ивица през средата на екрана и до там - не можеш нито да прочетеш рекламата, нито да я махнеш, не можеш да ползваш сайта нормално... какво значение има при това положени с каква резолюция НЯМА да мога да ползвам този сайт? [smilie2] [smilie23]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-03-12 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vizov   
Дата:   26-03-12 16:39

Ский са, крайно време е дир.бг да се вразумят и направят иФон френдли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: deltalink   
Дата:   26-03-12 16:51

...абе то дира отдавна има мобилна версия и даже безлатно през 3Г.

А 3-ката има достатъчно мощ да отваря всякакви флашове, само трябва да се джейлне.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: fizo   
Дата:   26-03-12 16:59

Кой ще си играе да разкодира... От както съм с фабрично отключен не искам и да чуя за разкодирани телефони таблети и тн... Много е досадно да не можеш да си ъпдейтнеш нищо като хората. Иначе всичко необходимо си има безплатни версии.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: dephil   
Дата:   26-03-12 18:09

Брех! Стана ми интересно - я да го видим тоз дир.бг?.. Ми - не, всичко си е ОК! [smilie24]
https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/iuuz8112.JPG
http://mail.dir.bg/~dephil/ipad_dir_bg.jpg

Разлика няма, освен, че на таблета гледа по-приятно.

И въобще - защо са тези колкото разгорещени, толкова и безсмислени спорове? Избор има за всички, радвайте се на пролетта и приятелите си, не на някакви техно-джаджи.

Наздраве на всички! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ejko   
Дата:   26-03-12 18:12

Ей го dephil пак играе ролята на здравия разум[smilie24]
А за джаджите, важното е конкуренция да има, а какво пише на логото е най-малкото...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: todorov   
Дата:   26-03-12 18:21

Къде е тази сива лента?[smilie11] Ето бърза снимка с блекбърито ми.

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/zjpn2349.JPG
http://i1178.photobucket.com/albums/x367/iztodorov/IMG00529-20120326-1652.jpg


[smilie11]



Публикацията е редактирана (26-03-12 18:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Deltalink   
Дата:   26-03-12 18:31

Сивата линия се вижда само при т.н. Floating banner.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   26-03-12 20:55

Ей го на - аз съвсем честно споделям. Никаква манипулация.

Например случи се за месец Note на два пъти да се самоизключи както си браузвам. При пълна батерия. Казвам си го, не се правя.

Мисля да мина да го сменя, макар че това изобщо не може да се сравнява с рестартирането на айфона по няколко пъти на ден, само за да хване мрежа или wi fi.

Други забележки нямам засега, напротив - доволен съм. Голям екран, не се кьоравя в кибритена кутийка, много е бърз, и прочее.

Истината е че няма съвършени изделия.
Но ако трябва да сравямвам на базата на 4 години опит с айфон и 15 месеца с мак компютър, твърдо заставам зад мнението че са по- некадърните продукти. Просто са лъскави и са модерни.

Лесно се било работело с тях... Затова всяка тъпа кукувица е с айфон, а всеки обратен е с епълски лаптоп или таблет.
Мога да кажа - таргет група която не обича да мисли много...

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   26-03-12 21:00

diandimov написа:

> Затова всяка тъпа кукувица е с
> айфон

[cool] [cool] [cool]


Абе, забелязвам, че при нас iPhone имат разни търговци, маркетинг и прочее низши форми на живот. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   26-03-12 21:04

При нас пък на 100 процента всяко тъпо момиченце или дебела пачавричка е с айфон, и постоянно човърка нещо. То не са фейсбуци, то не е чудо.

Вече почвам да си мисля че айфоните ги продават в магазините за детски играчки. Или правят промоции в налачното училище - вместо за 199 долара им го дават за 99.

Абсолютно женски телефон!
Бъгва се, но жените са спокойни същества.
Друго предимство - като ти звънят от айфон и не чуваш нищо.
Идеално за разговор с жена.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   26-03-12 21:08

Това със самоизключването може да е проблем с версията на андроида. И при мен се е случвало няколко пъти - подмених версията от 2.3.5 на 2.3.6 и взе, че се оправи [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   26-03-12 21:12

А как се променя версията на андроида?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   26-03-12 21:19

Трябва да инсталираш на компютър самсунгската версия на iTune, казва се Kies.
Свързваш телефона към компа и стартираш Kies - в началния прозорец на програмата някъде пише "current firmware version" и ако телефона ти не е с последната ОФИЦИАЛНА версия на андроид (която при теб мисля трябва да е 2.3.7) трябва да ти даде възможност да свалиш по-нова версия после телефона автоматично си подменя версията на андроида като форматира паметта на телефона.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   26-03-12 21:20

Той сега е на 2.3.6

Ще пробвам, благодаря!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   26-03-12 21:42

Пише че съм с последната версия, но не пише коя е версията

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  16  17  18  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.