Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 18:25

сори, ама аз съм тук много преди Нейви. а преди да има "тук" бях "там" ;)
и за разлика от него не съм сноб :) и не държа моето да е най-най. Но държа троловете които са виждали айпад само през плет да си траят

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   08-03-12 18:26

Психо, ама недей да злобееш толкова.

Защото това, което правиш, е че възприемаш скромните ми усилия да попълня зеещите празнини в твоята информираност, като атака срещу Епъл, продуктите им или срещу теб.

Ето продукт с Tegra 3: TF 201


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: HP   
Дата:   08-03-12 18:26

Аз пък днес си взех iKozunak- много харен. Много по-добър е от миналата година!МАлко е рано за Великден, ама iFurnata реши да изненада клиентите си.[beer] [beer] [beer] [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   08-03-12 18:33

добре че е чил. Депресирах се че на айпада камерата е без светкавица. няма да ъпгрейдвам пък.

чак пък да злобея.... :) ползвам ваште напъни да сравнявате най-добрите продукти на пазара с разни самоделки за забавление.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vizov   
Дата:   08-03-12 19:47

Абе не харесвам секти,ама на това дисплея ми се вижда готин. Ще го видим как е на живо. Иначе освен дисплея другото нищо особено. Ама то от таблет не може да се очаква друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: juslen   
Дата:   08-03-12 19:52

Ipad3 е леко подобрен Ipad2 с некоя друга екстричка обаче важното е пари да се правят. Ситуацията е същата както и при Iphone 4 и 4s-дребни подобрения колкото да има какво да пуснат и да си поосвежат банковите сметки. И като се знае какви особи са iфеновете със сигурност ще има доста продажби.

Щото подобрението може да не е голямо, обаче ако останеш с двойката вече си демоде и изостанал от обществото и последните тенденции [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vizov   
Дата:   08-03-12 19:59

Новия дисплей си е голяма разлика. Това е основното в таблета. За другите неща какво ти пука, ти го взимаш за да гледаш снимки.

Иначе за модата си прав. То е все едно да караш Голф 3, при условие, че цял Перник кара Голф 4. Е не стаа!

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: juslen   
Дата:   08-03-12 20:07

И камерата гледам вече е на много добро ниво, снима почти като 4s. Става за снимки за спомен, пък и с новия дисплей кадрирането ще е истинско удоволствие [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/nohw5681.JPG
http://s1.ipicture.ru/uploads/20120308/JWxfG1p6.jpg




Публикацията е редактирана (08-03-12 20:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: tbby   
Дата:   08-03-12 20:15

Тия дни някъде четох, че Texas Instruments имат и те конкуренция на Тегра 3, само че реално не им е никаква конкуренция, щото на тестовете го размазват с обидно високи разлики...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: charger   
Дата:   08-03-12 20:16

Няма нищо по удобно от струваща поне 600$ дъска А4 на плажа,за да си снимаш за спомен.То и оптиката му оптика,контролите,паметта,абе сичко е по перфектно от една сапунера за 150леа.
А да бе...Все пак най важното е,какъв е дисплея.
Друго си е да кажеш:
"Бе тя снимката верно е кофти,ма на къв дипслей я кадрираааах..."

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   08-03-12 20:48

Ако от Епъл смятат 264 ppi за ретина дисплей, значи и Samsung Note е с ретина дисплей, предлага повече ppi!


Екрана нито зеленее, ното има други тинти.
На айфона малко синееше.
Освен това има софтуер за контраст и цвят, мога да направя корекции ако е нужно.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Deltalink   
Дата:   08-03-12 20:53

С iPad 3 живота отново има смисъл !

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: kudra   
Дата:   08-03-12 20:56

Баси аз като нямам айпадче, как ще живея?

Направо не знам, мъка мъка. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: juslen   
Дата:   08-03-12 21:06

E това е-от Apple налагат нов вид alternative фотография-а именно фотография с Ipad [smilie5] Представете си кадрирането с помощта на брилянтния 10' Retina дисплей, най-бруталното live view [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/hyke9673.JPG
http://cityphile.com/photo/wp-content/uploads/yapb_cache/ipad_photography_62541.120nndfy1k3k0g408wsk

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 21:13

Кудра, да се метнем отнякъде триумфално?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: imitev   
Дата:   08-03-12 21:19


Викнете ме да снимам!

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: kudra   
Дата:   08-03-12 21:21

Само, ако снимките са с айпадче. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   08-03-12 21:22




Ей го!

1280 х 800 резолюция, 285 ppi.

Значи е ретина дисплей, според критериите на Епъл.

[smilie18]

Долу в коментарите имаше хора които казват че го предпочитат пред iPad3. Не съм аз го казал.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Han_Solo   
Дата:   08-03-12 22:28

Днес ходихме малко да избираме на жената таблет - тя си има много прагматични критерии - да и е удобен и първо да не си вади очите с прекалено дребен шрифт и второ да не е като дъска за гладене - да е удобно и за носене.... интересно че се заглеждаше по 7-8 инчови устройства със стандартни входове и изходи и възможност да си проверява бързо пощата като и се наложи по спешност... и въпреки че има ipod touch нещо подминаваше епъл устройствата - прагматичен човек е и гледа функционалност удобство и цена [smilie3] да изкарат мини пада и да видим дкави цифри ще искат за него.... защото аз предпочитам да похарча хилядарка за нещо смислено

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   08-03-12 22:42

Ако изкарат iPad mini значи ще е копирано от моя самсунг.

[smilie18]





Вчера четох новини за това че Аплето искали да прекратяват патентната война и да цакат с някакъв процент всички компании които ползват техни патенти, вместо да се съдят насам-натам.

Обаче от Самсунг изобщо не били съгласни - дори завели още 3 дела за нарушаване на натенти на Самсунг от страна на Епъл.

[cool]

Нали беше казано, че който нож вади, от нож умира...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 22:46

... сам пада в него [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Charger   
Дата:   08-03-12 22:47

Мечтая да видя папарак с i3.За стрийт също се е утепало,както и за скрита камера.Друго си е да дигнеш дъската и да се скриеш зад нея :)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   08-03-12 23:02

Аз като обяснявам че Епъл са недоразумение...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Deltalink   
Дата:   08-03-12 23:05

... и сега като почнат едни селфове ф огледалото с иПъна, направо ни'нам ;)

http://iseeahappyface.com/upload/funny-morning-awesomeness-1.jpg




Публикацията е редактирана (09-03-12 10:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: psychoiho   
Дата:   09-03-12 10:35

ех, колко мило и родно. да мразиш една фирма защото прави пари и е успешна :)

Димов, дай ти някоя снимчица как говориш по бележничето. Не е толкова смешно като каката горе ама си е доста забавно. Аз така една колежка я видях да го вади бележника от чантата и се заговорих с нея и после като си го сложи до главата да говори...уби ми ентусиазма. Ама аз и друг колега имах преди година който веднъж "дигна" 7 инчовия самсунг да говори по него и в стаята паднахме от смях. Та така :) аз не злобея, просто се забавлявам

п.п. евала щом му е ретина дисплейчето, уважения.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.