Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как може така.
Автор: мара   
Дата:   18-03-12 10:35

асахи, аз имам чувството, че някак от мазното им се отварят капачките. особено ако са тип "омния". последните 10-на години ги правят по-плитки и някак не се фащат кат хората. проблеми имам, откак съм с новите капачки...
кар се размаже тва из целия казан - кашмер...

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: tan4o   
Дата:   18-03-12 10:53

Маро, по-миналата година нямах нито едно бурканче фира, тава лято обаче 2 заминаха, но на фона на 60бр, си е нормално.В интерес на истината повечето ми буркани са с винт.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: asahi   
Дата:   18-03-12 11:10

Едно време какви капачки имаше...

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   18-03-12 11:17

Имаше една 'мода' навремето бира да се пие само от зелена или само от кафява бутилка.

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: orlindraganov   
Дата:   18-03-12 11:52

А сега кви други цветове има?

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Нели   
Дата:   18-03-12 19:16

Dani_Koev_BG, модата беше да се пие от зелена, защото беше прозрачна и можеш да виждаш дали няма нещо умряло вътре [smilie5]

mujimasa, но човешкото мляко е 3.6%
Сигурно нарочно се опитват да го доближат максимално по показатели до човешкото.

Но да се върнем на темата: Нормално ли е да има повече от един продукт (един и същ) на пазара с едно и също име?

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: emo99   
Дата:   18-03-12 23:31

Не Е нормално ! Сезирай КЗП , защото си потребител , а Фирмата потърпевш - КЗК . Ако наистина опаковките са почти еднакви - следват глоби . И то сериозни.

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: chill   
Дата:   19-03-12 01:38

Нормално е, ако никой не го е регистрирал като търговска марка.

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Нели   
Дата:   19-03-12 13:48

Статиите са много интересни.
За съжаление на мен точно фалшификатът на Герма-95 ми харесва. Едва ли ще ме спре да си го купувам характерът на собственика и нещата, които е правил и продължава да прави (защото явно няма закони в тази държава).

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: terminator   
Дата:   19-03-12 14:00

Колкото и да ти е странно оригиналът "Боженци" е на Елви (габровска фирма, мандра Велчевци) [smilie24] и все още е едно от читавите кисели млека на пазара. Моя малкия от 2.5 годишен та докато навърши 6г. миналия август е оперкал сигурно поне тон от това мляко (с бисквити закуска в него, по кофичка, кофичка и половина на ден) и нямаме оплакване. Чудно, но факт - за толкова години качеството и вкуса са все едни и същи, което за Бг реалността е едно голямо изключение. Е, тази същата фирма произвежда и друга марка "мляко" - Елви 1%, 2%, 3.6%, айрян - обаче определено те не струват, ама никак.

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: e-mil   
Дата:   09-05-12 20:29

Наложиха 500 хил. лв. глоба на "Герма" + 97 хил. на "Чех-99".


Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: TODD   
Дата:   09-05-12 20:40

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/rsxo1856.JPG
http://photo-zona.net/images/user7792/album25570/large/1336584994_nhof7462_DSCF0364.JPG



Моята частна моцарела ..... козе сиренце току що приготвено .

Нещо толкоз страхотно на вкус че италианците могат да си турят тяхната моцарела на прасетата ...

Тове едно от нещата заради което кака напусна града [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Vinsent   
Дата:   09-05-12 20:41

Добре че напитката Драмбуие се произвежда почти само на едно место в света! [smile]
Трябва ориентацията да е към такива артикули. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: emo99   
Дата:   10-05-12 02:42

chill- Не може да инвестираш сериозни пари и да не си защитиш марката освен , ако работиш в сивата икономика. Пак се оказах прав за КЗК[thankyou] Интересно ми е къде ще отидат парите от глобата ?

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   10-05-12 04:22

Взимам това от известно време и ми харесва.[smilie7]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/yrgy3612.JPG
http://2.bp.blogspot.com/_sKNe_EjBN-0/TN161MbCoLI/AAAAAAAACzY/Ddpy7SVoZSs/s1600/Frezco_design.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: chill   
Дата:   10-05-12 11:42

Автор: chill
Дата: 19-03-12 01:38

Нормално е, ако никой не го е регистрирал като търговска марка.


"Елви" ООД произвежда кисело мляко "Боженци" от 2005 г. Същата година габровската фирма подава искане за регистриране на търговската марка, но поради неуредени спорове с Патентното ведомство това се случва едва през март 2012 г.

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: ejko   
Дата:   10-05-12 13:46

това е бил е*ати спора в това Патентно...

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: Frida   
Дата:   10-05-12 15:25

Асоциация "Активни потребители" миналата година прави тестове на повечето кисели млека на пазара - [ тук


Ако искате да си квасите мляко сами:


Сварявате си прясното мляко и го разливате в буркани. На 1 голям буркан прясно мляко се добавя по 1 - 1,5 супена лъжица кисело мляко за закваска. Бурканите се затварят и се увиват е одеало, за да запазят топлината на млякото. Остават така 4 часа, за което време успяват да се развият и двете бактерии, необходими за заквасването. След това се прибират в хладилница, за да се спре процеса. Колкото повече го държите, толкова по кисело ще стане млякото. Има и един друг начин - заквасва се с масло. Става супер вкусно, но маслото също трябва да е домашно или от мандра (да не е някво пълно с консерванти и боклуци).

Отговори на това съобщение
 Re: Как може така.
Автор: ejko   
Дата:   10-05-12 15:44

Frida, това много пари, за да ми каже какво са получили за млякото...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.