Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 11:05

Сутринта по БТВ Борисов каза, че ако не се справи с цените на лекарствата ще си ходи . Аз не мога да разбера кой изопачава фактите . Министърът в едно друго предаване каза, че са го заблудили с цените . И по-точно неговата заместничка , която била назначена от Дянков . Мисля, че е знаел какво става , но си е траел , защото Гергана Павлова е била с протекция от Дянков . Преди време предположих , че Стефан Константинов може да изгърми ( неубедителни отговори на журналисти ), но дали ще остане на поста си Борисов ще каже .
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: iPonche   
Дата:   12-03-12 11:15

Да си ходи и да върне бонусите [smilie18] Изобщо не ми се коментира, а вие още се впечатлявате. Бойко е мръсник и си опатка хората и най-близките приятели, които го финансираха навремето. Сега ще използва другите и толкоз.
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-03-12 11:16

Когато по някаква причина не можеш да говориш свободно, а се съобразяваш какво ще кажеш, било то заради собствена зависимост или чужда се получава така - неубедителни отговори ... Гадничко ... [smilie7]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: Todd   
Дата:   12-03-12 11:18

Ами като го е заблудила да я уволни - кво се шугави ????

Мишок - да я уволни на всеослушание да се види Дянков кво ще мрънка ...

Тоя с протекция , оня с протекция - оти начлника им е мижитурка .

Ще назначи някой при мен някой си с протекция ... може ама нема такъв начин .Въобще не съществува !!!

Тоя номер минава при мищоците ...


[smilie7]

 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-03-12 11:22

Ха, кой е мръсник бре iPonche ...[smilie8] [smilie5]

Мдаа, така са теа момчета, де дигат железа, борят се или се бият ... Мое са мъжки момчета, ама са безкрупулни и с лекота се измъкват, кат голи офлюви ... [smilie5] [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-03-12 15:20)
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: tonitka   
Дата:   12-03-12 11:23

Бойко им е взел страха на всички май. От известно време ги наблюдавам, когато им задават въпроси всички министри се държат като деца участващи в училищна пиеса, коита са си забравили думичките и питат с поглед мама "какво да кажа сега?". Някакъв необясним страх има в очите им. Ей тва да си запазиш топлото столче явно е голям кошмар! [smilie18] [smilie18]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: bate_rosko   
Дата:   12-03-12 11:29

Рибата се вмирисвала от към главата.... После защо надолу по веригата има безобразия и шефове "мишоци".
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 11:31

Борисов каза , че и депутатите на ГЕРБ ги е страх от него . [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: iPonche   
Дата:   12-03-12 11:32

Защото не можеш да вземеш кинти от разни хора и после да им въртиш курвенски номера, трябва да си мръсно копеле, за да го направиш. Хахха, ако искаш пак мога да го кажа, не ме е страх, не разчитам на политически назначения, нито нещо зависи при мен от Б.Б. [smilie25]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 11:37

Кой е взел кинти ?
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: ilcoin   
Дата:   12-03-12 11:39

Ами, аз лично не виждам как ще се справи с цените на лекарствата. Определени отрасли в БГ-икономиката са така яко циментирани с червен цимент, че няма отърване. Всичко от първа необходимост е собственост на олигархията - горива, зърно, лекарства, стройтелство и пр.

Щото ако реши Златев, утре нафтата ще стане 3 евро и никой копче не може да му каже. Същото и с хляба, и с лекарствата.

И после, защо ме било яд на комунистите [smilie23].
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: krist   
Дата:   12-03-12 11:42

сефте![smilie18]

 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 11:47

Защо да няма пряко договаряне на МЗ с чуждите производители ? Как така от 20 лева лекарството става 230-240 лева ?! Борисов каза , че тези пари от разликата не отивали в партийната каса на ГЕРБ , но не каза и в чии джобове влизат .
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-03-12 11:59

Начи сички богати са комунисти ... или фашисти ... лоши некви ... Елементарни, лесни обяснения.

Като има свободен пазар, той ще реши всичко ... Спекулата също не е мръсна дума при пазарното стопанство. Ама като си зависим и от Златев, и от Донев ... [smilie8]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: vladihg   
Дата:   12-03-12 12:06

Тия дни се наложи да взема едни сравнително скъпи лекарства - бяха намалени двойно, а по-евтините с около 30 % така, че от цялата дандания има файда дано не е за кратко...

Верно, че фармацията е най-печелившия бизнес в света ама тук нашите последните години се оляха, вече едва ли не почти във всяка кооперация и на всяка улица има аптека - това никъде по света го няма.

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/rusj0434.JPG



Публикацията е редактирана (12-03-12 12:07)
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 12:20

kkkolelo - за какъв свободен пазар говориш , след като нямаш никакъв избор ?!
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: asahi   
Дата:   12-03-12 12:33

Какъв е проблемът, че някой министър щял да си ходи? Те всичките са с оставки в джобовете - само датата не е попълнена.

Не съм чул някой да каже "Аз съм дал пари на Бойко, пък той сега ми играе курвачки". Чул съм той да казва "Аз нямам приятели".

Очаквам гневен отпор от ощипаните във фармацевтичната мафия. Ще ги откриете във вестниците Труд и 24 часа.
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: dinkoff   
Дата:   12-03-12 12:41

https://photo-forum.net/static/forum/2012-03/mwjj3901.JPG

 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: ivodam   
Дата:   12-03-12 12:50

Казано е, че кьорав карти не играе - ако министърът толкова лесно се оставя да го будалкат, е по-добре да си ходи. Друг въпрос е вече как да разбираме ако наистина си отиде един очевидно некорумпиран министър - ще трябва да си направим съответните изводи.

Асахи, радвам се, че най-накрая си прозрял истината за лицето Огнянчо и кръгът около него, но за съжаление не виждам никакви признаци на това, Боко да има изобщо намерение да се бори с както я наричаш фармацевтичната мафия. Която всъщност не е нищо отделно, а част от червената ченгесарска мафия...


[smilie7]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 12:52

asahi - оставката на министър за теб не е проблем ( и то 3-ти поред ) ?! Не си ли задаваш въпроса какво става в това министерство , след като 3-ти министър ще си ходи ? Май на тебе ти е все едно кой ни краде парите[smilie23]Лошото е , че повечето от хората в България мислят като тебе т.е. , че нищо не могат да направят и нищо не зависи от тях .
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 12:56

.....и за това ще продължават да ни тупат , като брашнен чувал .
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: emo99   
Дата:   12-03-12 12:58

Иво - Бойко може да е дал обещание да не го пипа . Както стана с Мишо бирата .
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-03-12 12:58

Емо, казвам Като има свободен пазар, той ще реши всичко ... ...[smilie3]

Ами има Лукойл, има ОМВ ... Има Соффарма, Актавис ... BASF ... Държавата като най голям клиент ще търси оптималното, цена - качество ... Не чиновниците и или подставени лица да надуват цените за да осигурят тлъстия си пай ...

И през тези 22 год много малко се работи за развитие на системата от правила и закони ... Всеки като дойде на власт, гледа все той да определя правилата (и най паче Бойко [smilie5] [smilie18]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: ivodam   
Дата:   12-03-12 13:03

kkkolelo: В света отдавна няма "свободен" пазар, всъщност не е ясно изобщо имало ли е на практика такава чиста абстракция. Имаше хубав филм снощи, май по Канала, документален, за кризата, за това как тръгна от Щатите и как Алън Грийнспан яко насран се явява пред сенатската комисия да обяснява как се е предоверил на очакването си, че банковите и финансовите институции ще се саморегулират в условията на един свободен пазар. Хареса ми един от коментарите във филма: Как може нормален човек да предположи, че Уолстрийт, където са събрани най-алчните хора в света, може да се саморегулира!? [smilie18] [smilie18]


[smilie7]
 Re: Министърът на здравеопазването май ще си ходи
Автор: J0R0   
Дата:   12-03-12 13:13

Е, как точно да се бори един премиер (не визирам в случая само ББ) и дали трябва да се бори срещу...

Ето, по-нагоре Ипончето вика не можеш да вземеш кинти от разни хора и после да им въртиш курвенски номера, трябва да си мръсно копеле, за да го направиш

По принцип издигането на един човек до върха е свързано с пари. Няма друг начин, поне в днешно време е така, в по-голямата част от света.
Хората с парите, естествено очакват да лобираш за интересите им и да им увеличиш парите. Иначе не биха ги дали.
Стигнал вече до върха, човек е изправен пред една много сериозна дилема - дали да направи компромис с идеите си (доколкото са му останали и доколкото ги е имал) или да предаде партньорите си, тия които са му дали парите.

Та ако избереш принципите си, пред хората които са ти дали парите, дали си толкова мръсно копеле, колкото ако избереш обратния вариант?

Разсъжденията ми са по принцип, а не конкретно за ББ.
Не искам да се връщам на историята с Никсън, ама там случаят е аналогичен - човекът използва едни хора и едни пари, докато се покатери на върха, после им бие шута в името на някакви негови си идеали за това накъде и как трябва да върви страната.
И всички скачат върху него, че е супер мръсно копеле.
В случаят "to be or not to be - кое е по-достойно" е дали да си мръсно копеле или част от "мафиотските" структури.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.