Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   09-03-12 10:45

Откъде да знам как говоря.

Ръцете са ми достатъчно големи за да набирам с палеца на дясната ръка, другото няма значение.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   14-03-12 00:11

Мдааа, ейпъл пак са година напред. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vizov   
Дата:   14-03-12 00:13

Тая тема пълна с изхвърляния. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 00:16

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   14-03-12 00:19

Опс, исках да кажа, че ейпъл са минимум година напред.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   14-03-12 04:43

Година напред и няколко години назад.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: valen_tin   
Дата:   14-03-12 08:43

с какво точно са година напред? с Ретина дисплея, който не си правят те ли? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   14-03-12 08:49

И която ретина има по- малко пиксели на инч от моя самсунг Note...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   14-03-12 09:09

Е как и изобщо какъв смисъл има да обясняваш на човек ползващ смартфон или таблет на Самсунг, Ейсър, Асус или друго тинтири-минтире, че те просто вървят по пътя, който създаде и прокарва Ейпъл в тази индустрия и се опитват да отхапят колкото си може по-голямо парче.
Абе момчета, незнам дали си мислите, че дисплея или процесора или изобщо хардуера правен незнам си къде е проблема или основата на таблета, но ако си мислите така, то е ясно, че сте повече от годинка назад и даже вляво или дясно (кой както му е кеф). Проблема на Самсунг и сие е операционната система - андроида. Тя е толкова тромава, бавна и неинтуитивна спрямо ейпулската iOS, че само човек, който никога не е поработил на ейпълски таблет може да я хареса. Така че спрямо опер. система Ейпъл бяха и все още са поне година напред, а с новите хардуерни промени бягат още по-напред.
Но аз предпочитам хората да си купуват самсунг, ейсър, асус и т.н. Защото това ще държи интригата на този пазар и няма да "отпуска" ейпъл, които тотално доминират сегмента.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chipsy   
Дата:   14-03-12 09:15

Тодоров, не се хаби. Сега ще почнат да ти обясняват как не можеш да пращаш файлове през блутуут, сякаш това е най-жизненоважното нещо [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Факт е, че само Епъл напоследък смело слагат дисплеи с висока резолюция в своите продукти, особено много ме дразнят разните му 15/17 инчови лаптопи с по 1366х768 резолюция. Даже Еър-а е 1440х900, а матовия 1680х1050 дисплей на МВР 15 е страхотен [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   14-03-12 09:30

Todorov: Тъй като ползвам и двете системи, трудно ще се съглася с тебе. Андроидът доста дръпна, особено четворката е много добре, работи леко и не сече. Нещата, които ме интересуват и които правя, ги има като приложения и на двете системи. Андроидът обаче е отворена система по отношение на трансфера и изобщо работа с файлове, и за много хора е по-човешки в това отношение, освен това работата с него излиза на практика безплатно. За Епъла съм вкарал сигурно над 100 евра за разни приложения, тука 5 евра, там 8 и т.н. Епъл има невероятни, непостижими простотии, като това например, дето на айпада с 3Г е махната опцията за тетъринг - кристален идиотизъм. Или това, дето не могат да оправят работата на скайпа с блутут слушалки колко време вече. Единствено държа Епъла заради добрия екран, и преди всичко заради формата, и също заради сравнително дълго държащата батерия. Нищо като функционалност няма предимство.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 09:31

Смех голям.

Мнения за техника от интериорни дизайнери, да не кажа педали. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   14-03-12 09:32

chipsy: Ми по-добре да го махнат тоя блутут, да ти кажа право, за какво им е наистина, не ми е много ясно.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: diandimov   
Дата:   14-03-12 09:42

Тодоров, след 4 години с айфон много добре мога да направя разликата.

Самсунга е с някакъв андроид 2.6 или нещо такова. Стар сигурно, не ги знам. Но бачка доста по- бързо от айфона на 5.1, от гледна точка на интуитивност нещата са доста по- лесни и разбираеми, клавиатурата е много по- добре направена...

Не забива, не те занимава с глупости, не набутвам пари щото апликациите им са безплатни, не се нервирам от бъгове...

Представям си ако решат и ъпдейт на андроида да направят. Ще е най- доброто със сигурност.

Винаги съм казвал че именно софтуера е най- големия проблем на Епъл. Откакто дадох айфона на жена ми и се родих, честно!

И съм сериозен - дадох 300 кинта за тоя самсунг, като можех за взема 4s за доста по- малко пари. Но... просто няма как да стане!

Четири години стигат!

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: valen_tin   
Дата:   14-03-12 09:43

дааа ... само Епъл са ... Асуския Зенбук е с по-голяма резолюция и по-евтин от Еър-а 13, да не говорим за Vaio SE и Envy 15, които предлагат фул ХД ИПС на 15 инча ...

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: ivodam   
Дата:   14-03-12 09:46

Абе чилчо, за педал не знам, не съм пробвал, ма не съм интериорен дизайнер със сигурност. [smilie8][smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 09:48

Не ти, бе. Писали сме едновременно. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 09:53

От друга страна, ако някои хора са по-глупави и нормалните системи не са им достатъчно "интуитивни", що да не си ползват "по-интуитивната система".

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: vinse   
Дата:   14-03-12 10:40

Обичам да чета постове на хора от отбор ябълка, за това как дадено устройство не се нужда е една или друга функция/чарк [cool] Днес от блутуд, утре от WiFi в други ден от 3G... и после да ми обясняват как епъл са много напред с мат'ряла и как батерията на ифоня държи по 3498 дни с едно зареждане [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   14-03-12 10:48

Ама моля ви се не ме бийте [smilie5] само защото ползвам по-добрата техника. [smilie21] Какво съм крив, че любимите ви марки са просто последователи а не новатори [smilie3].
Ейпъл извадиха смартфон, айде всички след тях се отърчаха. Ейпъл извадиха айпад и аре всички почнаха да правят таблети. Ейпъл имат от години ултрабук, от известно време гледам , че хлапаците и те се натискат на батко си да мязат.
Пожелвам Ви да сте живи и здрави та някой ден да почнете правите разлика между иновации и имитации. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 10:51

Todorov,

Айде, помогни.

Дай някоя иновация на Apple. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: valen_tin   
Дата:   14-03-12 10:52

не че нещо, ама и таблети и смартфони има от преди айфон и айпад ... Епъл не са ги измислили, Епъл само ги направиха модни играчки.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Diandimov   
Дата:   14-03-12 10:53

А аз ти пожелавам по- гъвкаво и не толкова закостеняло европейско мислене!

Епъл отдавна се превърна в това срещу което се бореше. Новаторите са други вече.





Едно от преимуществата на самсунга е че говорителчето му не се запушва като го носиш в джоба. За разлика от айфона, който никога не можеш да го чуеш ако ти е в джоба.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: Todorov   
Дата:   14-03-12 10:54

Автор: valen_tin
Дата: 14-03-12 10:52

не че нещо, ама и таблети и смартфони има от преди айфон и айпад ... Епъл не са ги измислили, Епъл само ги направиха модни играчки.

...

Ахъм, а защо не ги направи самсунг тия неща модни играчки?
А?



Публикацията е редактирана (14-03-12 10:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият iPad 3...?
Автор: chill   
Дата:   14-03-12 10:56

написа:

> Автор: valen_tin
> Дата: 14-03-12 10:52
>
> не че нещо, ама и таблети и
> смартфони има от преди айфон и
> айпад ... Епъл не са ги измислили,
> Епъл само ги направиха модни
> играчки.
>
> ...
>
> Ахъм, а защо не ги направи самсунг
> тия неща модни играчки?
> А?

Tи май бъркаш иновация с маркетинг?

Но си на прав път с фразата "модни играчки". [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.