Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 19:11

Значи съвсем лично мнение. Видях днес на паркинг в града кола на "Гугъл" с ония камери от горе дето, такова, нали така ще ни представя пред света. Та се замислих. Като какви ще ни представя пред света по това време??! Значи зимата току що е на път да си ходи. Дърветата с голи корони, полето с миналогодишна суха трева, лъснали дупки. Просто сега не му е времето за тая работа според мен. Дали листенца по дърветата после ще качват или ще поядисват полето зелено. Де да знам, може и те да ползват "фотошоп"? Това е като да снимаш току що събудила се жена, чорлава и негримирана и после да курдисаш снимката и между наконтени моделки.
И няма сега да ми развивате теории, че управниците са виновни. Изобщо не става въпрос за тях и политика. Щото и в чужбина по това време е същата картинка.
Мисля, че София на прмер с разцъфналите кестени е по красива от сега, нали??? Не че във Видин нямаме кестени и градската Дунавска градина не е от разкошни липи.
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: boreto   
Дата:   04-03-12 19:30

Абсолютно си прав. Е те за това трябва да се вдигне голям шум и да се накарат организаторите да отложат снимането тук. По това време да ходят по тропиците.
Струва ми се това би трябвало да е от жизнен интерес за туристическата асоциация или както там се казва.

 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: TODD   
Дата:   04-03-12 19:31

Лятото са на море !!![smilie5]

 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: мара   
Дата:   04-03-12 19:32

а, вече риваха - една гола мадама от ...ъъ...флорида май? и едно франсе, дето го снимали как пикае до дувара в двора си [smilie18]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: TODD   
Дата:   04-03-12 19:35

Протест !!!!! [cool] [cool] [cool] [cool]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 19:38

Значи се си мисля, че има някаква организация дето е могла маааалко да отложи снимането. Само след месец цъфнали дръвчета и набола зелена трефа - колкото щеш. Джурналята /а тук има камара колеги, дето снимат за тях/, пак се оказаха не на професионално ниво. То беше фукарлък покрай Александър Невски, то бяха галйовни погледи. Уффффф!!!

"Аз съм Бългърче, обичам
наще планини зелени ".
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-03-12 19:50



... Праф си дагоеа ........ не бях се замислял ..... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: elrisha   
Дата:   04-03-12 19:51

Още като съобщиха,че ще почват и това ми беше първата мисъл у главата..ама..какво да направим?!
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: diandimov   
Дата:   04-03-12 19:51

Тия коли с камерките не са ли дето снимат за street view?
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: alsash   
Дата:   04-03-12 19:53

АЙ ЕМ БЪЛГАРЧЕ

Ай ем българче. Обичам
наште маунтинс зелени.
Българче да се наричам -
ит из фърстли джой фор мене.

Ай ем българче. Фром Кричим.
Днес ай лив ин Саут Дакота.
Тук май мадър енд май чичо
правят мъни в бизнес готин.

С ТИРА-а чичов отпътувах
на петнайсет, сиреч - фифтийн.
Моят чичо с гърлс търгува,
мадър бачка в клуб фор стриптийз.

Бът ай българче оставам,
по душа, сърце енд боди.
Невър няма да забравя
брадърс Кирил и Методи.

Май народ из вери древен!
Май народ из вери твърд!
Ай ем българче. Форевър.
Чак до финиш ъф ъ уърлд.
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 19:56

Ми пускам тая тема, щото ако някой има връзки с някой журналист по "гулем", хем той ще си пище актив, щото аз не претендирам за "първооткривател", хем ще дадем гласност. Още не е късно ЕЙ!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 20:11

И какво се получава? Снимат си Румъния, Турция, Гърция на "зелено", а нас през зимата. И на къде тръгва туристопотока??? Не на нас тия гадни миризливи номера!!! Щото Българина може камъни да яде, ма за едната чест - Стоичков, Стоичков, Стоичков, когато е най бесен. [cool] [cool] [cool]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: OIM   
Дата:   04-03-12 20:19

Нас когато и да ни снимат не можем да си скрием мизерията - мръсотията по улиците ,отпадъците около контейнерите , бездомните кучета навсякъде Хората по света има да се чудят що за страна е това в която колите са по тротоарите а пешеходците вървят по платното...

 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 20:26

Човече, стига с това при нас. И "при" тях е същото. Само че там кацаш на летището и отиваш еди каде си - ма в голям град. А иди малко по "провинцията" им - по голяма мизерия е от при нас. А стига сме се самоиронизирали. Значи бием с юмрук по масата и казваме "Почвате след месец!!! Ако искате!!! Ако не м....та Ви!!! За някой работи по добре да не ни споменават дори, от колкото да ни показват в съвсем отрицателна светлина.[beer]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: asahi   
Дата:   04-03-12 20:33

Що не ни снимаха га беше бело насекъде? Хем джешеците щеха да са по-малки.
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: мара   
Дата:   04-03-12 20:37

OIM - глупости.
ако си въпбразяваш, че чуждата пръдня мирише по-хубаво от твойта си, не мога да те мисля [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: chill   
Дата:   04-03-12 20:42

Да не се изложим пред чужденците, викате? [smilie21]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: мара   
Дата:   04-03-12 20:46

ми що, ако и чужденците са изложат пред нас - бива. да има справедливост [smilie5]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: diandimov   
Дата:   04-03-12 20:47

Пак казвам - най- вероятно това са камери които набират материал за да има какво да видиш като кликнеш street view на гугъл мапс.

На тези стимки имената на фирмите и надписите се скриват, скриват и лицата на хората, дори често и хората. Какъв е проблема?

Всеки който квикне street view и види че по дърветата няма нищо ще се сети че такъв е сезона.

И моята къща са я снимали преди няколко години, и предния двор е доста по- зле отколкото е сега, но не ми пука.

[beer]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: MARIANA88   
Дата:   04-03-12 21:10


И какво няма друга възможност за снимки или необмислено решение?

Дали от Гугъл имат нещо против България?!

 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: promis   
Дата:   04-03-12 21:26

Добре де, заснемането нали щеше да продължава няколко месеца? Като стигнат до морските градове ще е лято. Пък София кво да я показват хубава, и без това кой ще иде там??
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: IvoZafirov   
Дата:   04-03-12 22:23

Аз па не мога да ви разбера! Защо искате да се изсипват хора от цял свят и да ви правят калабалък и лудница!?
Колкото по-малко хора толкоз по-добре.

Е вчера ми се наложи да ида в мола да се видя с един приятел. Е нема такава лудница! Щех да полудея. Добре, че седяхме и си дърдорихме за снимане та се абстрахирах. Ако знаех какво е щях да го помоля другаде да се видим.
Изобщо не мога да вдяна къде му е удоволствието на това да се буташ с хиляди непознати хора в затворено пространство.
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: Стефан   
Дата:   04-03-12 23:11

Аз също бях останал с впечатление, че снимките ще продължат няколко месеца, т.е. почват в действително най-мизерния за градско снимане сезон, но ще продължат през цялата пролет. Поне така си мислех, някой има ли информация колко реално се планира да продължи процеса, че нещо не виждам да го споменават [smilie8] Действително ще е тъпо ако ни щракнат набързо през март и началото на април и да приключат таман като започне да се раззеленява, щото за разлика от сателитните снимки които от време на време се обновяват и вече доста места могат да се видят с връщане на времевия плъзгач в различни сезони, уличния изглед кой знае след колко години ще му дойде реда да го обновят [smilie8]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: ценослав   
Дата:   04-03-12 23:21

Ми ония ден ги дадоха в София, а днес колата е във Видин.[smilie21]
 Re: Да ме прощават от Гуглето
Автор: n1x0n   
Дата:   04-03-12 23:27

Човек, който толкова го е срам от състоянието на държавата му - трябва да държи сметка на управниците си, а не на Гугъл.

Гугъл когато могат, когато ни е дошъл реда - тогава снимат. Не е работа за седмица или две това, а за половин година, че и повече.

Да не говорим, че този рустикален подход "да се наконтим за пред чужденците" е добре да го оставим в миналото. [smilie23]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.