Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23     всички  напред  последна
 Re: Кучкарите
Автор: allx   
Дата:   09-04-12 18:08

Мисля че мара обощи всичко[smilie24]
 Re: Кучкарите
Автор: C41   
Дата:   09-04-12 19:16

Боко, вместо да говори глупости, да звънне във Виетнам, може и в Кореите. След това еднократен износ. Може и некой лев да изкара.[cool] [smilie5]
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   09-04-12 19:24

Да ама да им се каже-САМО КУЧЕТА!
Щото те ядът и котки.А изчезнат ли котките, ще се появят плъховете.
 Re: Кучкарите
Автор: C41   
Дата:   09-04-12 19:29

По етапно, ако требе и транш котки... [smilie5]

 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 19:46

Преди малко мина предаването на Милен Цветков на тема "Кучетата". Предлагам на всеки да види разговора между Милен Цветков, общински съветник и представители на неправителствените организации борещи се с овладяването на популациите от бездомни кучета - Разговорът започва на 11:45 http://play.novatv.bg/play/270345/

Лично за мен показателното в случая беше нивото на информираност и интелект на общинаря, чийто доводи бяха на ниво - "абе то и с половин яйчник пак ми ражда след кастрация", както и "абе те не ни таковат, апат ни". Тотална липса на информираност и разбиране на проблема, без да коментирам мозъчната безпомощност на човека, на когото му изкарваме парите всички ние. Пак да кажа - общински съветник от 9г. в столичната община, по национална телевизия. Просто гледайте и enjoy дето се вика. А на мацките мога само да им кажа БРАВО! [thankyou]

Очаквам с нетърпение коментарите на Бозовци, Визовци и т.н. автори на "стратегии", подобни на "съветника" [smilie24] [smilie18]
 Re: Кучкарите
Автор: мара   
Дата:   09-04-12 19:48

няма да го гледам. стига ми да си го представаям [smilie5]
даже ми е много!
щото тва, което не знаеш, не мое да те направи нещастен.
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   09-04-12 19:49

Бе вие не разбрахте ли? Има кучета-има проблем, няма кучета-няма проблем.
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 19:50

Абе ти си чакай, ама да не те ръфне некой бездомен кучо през това време. След малко ще гледам клипчето да видим.

Абе само да питам, така и не разбрах на вас "изградената и ясна" стратегия каква ви е. Освен кастрирането де.
 Re: Кучкарите
Автор: мара   
Дата:   09-04-12 19:51

ти не чете ли мойта?
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 19:51

Мара, абе гледай го бе, изпускаш [smilie18] Визов и на теб ще ти отговоря ама погледай малко [beer]
 Re: Кучкарите
Автор: Vinsent   
Дата:   09-04-12 19:52

...неправителствените организации борещи се с овладяването на популациите от бездомни кучета.... Пфуууу [smilie2]

Абе защо на плъховете популацията се овладява чрез дератизация? [smilie9]

 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 19:55

кАжи само колко е дълго.
 Re: Кучкарите
Автор: promis   
Дата:   09-04-12 19:56

Слушах по радиото нашия кмет да обяснява как Пловдив се е справил с кучетата. Всичко е по наредбата, вика, кастрирай и върни. Ама водещата го пита в началото как са се справили, в началото. Иска да го накара да каже, че са ги избили. Ама той не признава [smilie18]

Иначе всички знаем как преди години им намалиха популацията, и после вече контролът стана лесен. Едно е да имаш десетки хиляди кучета и да ги чакаш да умрат, друго е да са няколко стотин. Сега може вашите кучета да ги карат тук за кастрация.
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:17

Бре Батонга, там само скандали бре. Някакъв глуповат политик. Видех освен това, че тоя Цветков освен за палячо за друго не става. Видях някакви комплексирани девойки, дето си мислят, че са открили топлата вода. Иначе по-добре звучаха, ама палячото не ги прекъсваше. Всички лъжеха много безочливо и лицемерно. Не знам какво друго.
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 20:18

Ми каде 20мин [smile]
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:20

Айде пускай отговора, времето минава.
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 20:22

Еее сега понеже гледаш отгоре отгоре да ти преразказвам ли: Едната е докторка и беше в пъти по-подплатена с факти за кучетата и решения за проблема от човека на когото МУ ПЛАЩАМЕ за това, а другата е от ARSofia, които само за последната година са уредили 1200 осиновявания ИЗВЪН България, без да броим останалите в бг, тези които са в приюта и кастрираните...
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:23

Е това го разбрах, ама с нищо не противоречи на това, което написах.
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:28

Иначе за осиновяването други цифри казаха, ама може да съм пропуснал нещо. Общинския съветник го остави, при него нещата са ясни. Няма смисъл да ги коментираме. А може би щеше да се аргументира малко по-добре, ако ония палячо не го нападаше непрекъснато. Доста непрофесионално и жалко беше. Ама както казах - може би. Ясно е, че от държавата и общината не са си свършили работата, то не се отнася само до кучетата.
Обаче девойките само си повтаряха някакви заучени реплики, точно като общинския съветник. Така и не дадоха никаква смислена и полезна информация или решение.



Хайде сега казвай какво е решението, 'щото всеки път като се пита се почва едно глупаво хилене в отговор.
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 20:29

Отговорът е много лесен: Държавата да влезне в ролята си на Държава и да започне да действа. Пак преразказ: от близо 300 общини у нас, 200 не са направили НИЩО откакто е въведен новия закон за животните. НИЩО разбираш ли?
Всичките приказки за регистриране, за чипиране, за ваксини, за данъци и т.н. и т.н. - в 200 общини четвърта година не могат да стартират !!!
Никой не иска да има бездомни кучета и е страхотна простотия да вярвате че тези неправителствени организации подкрепят и поддържат популациите от помиари. Всъщност те са единствените, които правят нещо. Защото общините не правят нищо, вие също не правите нищо докато апелирате за самоделно трепане на кучета. Ако елементът КАСТРАЦИЯ не започне да фигурира, нищо не правите и да трепете и да не трепете. Ако не започне РАБОТА в държавата - гореизброените регистрации, кастрации и чипирания на домашните животни, което включва и дворните и тези по катуните и селата до големите градове - нищо не се прави. Това е. Пък вие с Бозо си се надъхвайте как ще трепете помиярите пред пещерата дето ви пречат. Това е първобитно мислене, но по-важното - крайно неефекетивно [beer]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 20:30

"Над 30 [smilie10] [smilie10] [smilie10] организации за защита на животните..." изпратили писмо некво си. Явно има много ляб в тая работа. [smilie24]
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 20:34

А Милен го нападаше тоя, защото си го заслужаваше... Да признаеш че 9г. си клатиш краката по ТВ, както и да покажеш тотално неразбиране на тематиката по която си поканен - еми, няма да го черпи с кафе... А и в крайна сметка - човек си отиде заради проблема с кучетата, няма ли наистина някой най-после да поеме отговорност за нещо в тази държава [smilie11]
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:35

Абе Батонга, къде видя да се надъхвам. Питам те конкретен въпрос, ти ми отговаряш, че държавата трябвало да си свърши работата. И как в крайна сметка аз съм бил виновен, 'щото не съм бил правел нищо?!?

Кажи ми, как и кога ще подействат мерките, за които говориш? После можеш да ми кажеш и аз какво общо имам.

И ако може този път малко по-първобитно да ми отговориш, като за мене, т.е. конкретно.
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 20:36

Батонга, Миуенчо изобщо не дочака да разбере, дали тоя има тотално неразбиране. Пък и не му даде шанс. Отделяй емоциите от фактите.
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 20:40

Еее, преиначаваш нещата. Извинявай ако съм те обидил, моя беше грешката да отговарям едновременно на теб и на Бозо. Иначе единственият път е това което написах в горния пост, и общо взето което и Мара е писала на предната страница.
Кучетата няма да се махнат с магическа пръчка. И без контрол от държавата няма да стане също, защото народът иска пръчка за върши това което е нужно. Кастриране, регистриране, чипиране, ваксини, данъци. На ВСИЧКИ домашни кучета, вкл. градски, селски, дворни и цигански.
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена