Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21  22  23     всички  напред  последна
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   08-04-12 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   08-04-12 23:55

Така е! Добре, че сте вие чужденците [smilie8]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 00:14

Те милите дават акъл, дават, ма като сме малоумни


     [smilie18]
     [smilie18]
[smilie18] [smilie18] [smilie18] ©
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   09-04-12 00:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   09-04-12 00:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: boZO   
Дата:   09-04-12 00:36

Така е, всеки има правото, а вече и възможността да живее където му е кеф.
Сега, като чета откровенията на Cristinel, се сещам как навремето говореха за изтичането на мозъци...
 Re: Кучкарите
Автор: diandimov   
Дата:   09-04-12 01:08

И аз съм изтекъл мозък.
 Re: Кучкарите
Автор: Стоев   
Дата:   09-04-12 01:34

Не съм чел изцяло Темата.
Искам да споделя един спомен.
Живея в ж.к. Славия, София.
Преди 10-15 години в квартала имаше глутница от 20-30 кучета. Вечер като се прибирах по тъмно с колата и спирах на 3 метра от входа на блока се налагаше да си стоя в колата, докато глутницата се налаеше и разкараше някъде в тъмното, за да успея да пребягам до входа.
Една нощ някой беше "почерпил" глутницата с "нещо".
Сутринта видях накупчени подритващи и гърчещи се кучета.
Отидох на работа.
Вечерта, като се прибрах нямаше никакви. Някакси празно и прекалено тихо и спокойно беше. Сигурно онези чичковци от "Чистота" бяха изнесли труповете.
Жалко за помиярите, избиха ги всичките, в една нощ, с отрова, която докарва болки. Няма да забравя какво видях сутринта.
Сега имаме няколко улични кученца в квартала, прехранени (не ядат хляб - искат мръвка), не лаят и не нападат хора.
Ако ги махнат - макар и с малко ще се промени това, което ни окръжава.
Всяка сутрин на път за детската градина на Сашо Нели храни едно кученце с остатъците от храната ни...
Премахването на уличните кучета трябва да е много избирателен процес..

 Re: Кучкарите
Автор: tnt   
Дата:   09-04-12 05:29

Стоев, не може да е избирателен. Както няма начин да е избирателен процесът на скапаните псевдо стопани. Някой го каза по-горе: проблемът не е в кучетата, а в тея дето си мислят, че могат да гледат домашен любимец.

Отговорности, преди всичко, после привилегии.
 Re: Кучкарите
Автор: diandimov   
Дата:   09-04-12 06:11

Ох, как мечтая да видя гърчеши се отровени помияри!
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 09:49

димов не преувеличавай! [smile]
 Re: Кучкарите
Автор: promis   
Дата:   09-04-12 09:49

Cristinel щом в България сме толкова зле, как ще обясниш, че в Пловдив е решен проблема с уличните кучета и то от години? И не, не са прилагали само "кастрирай и върни", поне не и в началото.
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 09:52

Между другото законът предвиждаше глоба за общините, около 1000 лева за ВСЯКО улично куче след 2011г [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Сега са удължили срока до 2015. Милички, добрички, не знам кви си, общината требва да се бръкне по около хилядарка за всеки пес. Ако пак не променят срока де [smilie23]



Публикацията е редактирана (09-04-12 09:55)
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 10:25

Всяка сутрин на път за детската градина на Сашо Нели храни едно кученце с остатъците от храната ни...
Премахването на уличните кучета трябва да е много избирателен процес..


Жена ти храни едно миличко и добричко кученце, съседката ще храни някое по-малко-миличко и по-малко добричко, друг съсед ще храни (пак пред блока) някое немиличко и недобричко и така докато се стигне до това "100 % от кучетата, които са нахапали хора през миналата година, са били върнати на улицата."

Затова, миличките и добрички кучета, отогворно осиновени и гледани вкъщи.



Публикацията е редактирана (09-04-12 10:26)
 Re: Кучкарите
Автор: serjy   
Дата:   09-04-12 13:00

тази сутрин пак е бил нахапан човек от бездомно куче... пред общината софииска.
 Re: Кучкарите
Автор: mariana88   
Дата:   09-04-12 14:04

Жалко за починалия човек.Отиде си на такъв свят ден - Цветница.
Дано смъртта му не е била напразно. Лека му пръст.
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 15:54

http://www.dnes.bg/crime/2012/04/09/myj-prostrelia-sysed-dokato-gyrmi-po-ulichni-kucheta.156084
 Re: Кучкарите
Автор: vizov   
Дата:   09-04-12 16:02

Батонга, виждаш ли до какво състояние можете да докарате хората. Налага им се да стрелят по улиците.
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   09-04-12 16:05

Така е, вече се използват за оправдание, като искаш да гръмнеш някой [smilie23] [smilie7]
 Re: Кучкарите
Автор: batonga   
Дата:   09-04-12 16:42

vizov написа:

> Батонга, виждаш ли до какво
> състояние можете да докарате
> хората. Налага им се да стрелят по
> улиците.

vizov, този инцидент идва да покаже на колко погрешен път сте от самото начало. Освен това аз не съм докарвал стрелящият до никакво състояние, нито живея в град Грамада, нито имам намерение да го посещавам скоро, а ако се опитваш да ми кажеш, че стрелецът е докаран до дебилното си състояние поради бездомните кучета, то тогава аз съм виновен точно толкова колкото и ти, защото бездомните кучета не са от космоса, те идват от хората. Ти си човек - и аз съм човек.
А колко тъп трябва да си да излезнеш и да стреляш по улиците с незаконно оръжие, при това да уцелиш дядката дето си копае в градината - не знам, честно. Вероятно е гледал твърде много телевизия. Не е лесно да си тъп, очевидно.
 Re: Кучкарите
Автор: Todd   
Дата:   09-04-12 17:04

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/uhnx9851.JPG
http://photo-zona.net/images/user7792/album24503/large/1333980210_vkta9350_ludi.jpg


Ха ха .. баси страницата .Глей само какви новини са ... в Афганистан е по-спокойно [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

 Re: Кучкарите
Автор: мара   
Дата:   09-04-12 17:15

айде, време е за преговор:


1-искаш домашно куче?
-регистрация, паспорт, прошнуроване и пронумероване с чип
-кастрация
-данък
-каишка
-почистване след него
-ако е много снобско-расово и се ползва за разплод -може и без кастрация, ама с баята такса за опазване на "арийството", а междувременно - СТРОГ контрол над поколението(не над качествата му толкова, колкото над "реализацията")

2-за развъждане и обучение на специални кучета предполагам, че има специален режим. аз лично с удоволствие бих работила на подобно място.


3-уличните кучета се прибират и кастрират. ако до месец(или друг одобрен срок) никой не ги прибере у дома си или не поеме тотален ангажимент - с документ, чип, паспорт и данък за песа, платен от кандидат стопанина - евтаназия. за животните в зоопарка е безразлично дали ще им заколят теленце или кученце.

доброволните дарители могат да направят сайт тип "запознанства" и да го поддържат. може да бъде и с целеви бюджети, ама кат знам какво се получава с целевите бюджети, кат нищо сайт, дет някой ще го направи и поддържа за 1000лв, ще възлезе на 3-4млн.
 Re: Кучкарите
Автор: scarecrow   
Дата:   09-04-12 17:28

Някъде в София има ли пилатес за кучета, че моят Пухчо е нещо схванат в кръста?
 Re: Кучкарите
Автор: Vinsent   
Дата:   09-04-12 17:44

Толкова ли е хубаво или се заблуждавам? Из улиците не се носят глутници помияри. [smile]

Трябваше да загине достоен човек, та кучешката мафия да се засрами! [smilie2]

 Re: Кучкарите
Автор: мара   
Дата:   09-04-12 18:06

винсент, що приказваш глупости?
няма достоен или недостоен човек...онва дете, дето го изядоха и беше циганче...то кво? или останалите...?
и викаш - достоен бил, та затва кучешката мафия се засрамила? ще се засрами на мукавей. никоя мяфия по никое време не се е засрамвала и няма да се засрами. требе да има натиск, който не отслабва, за да има ефект...тва е. мафията е като питбул - няма пусне, докат не й завреш пръст отзад. ама и тва мое да е само легенда [smilie8] [smilie5]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21  22  23     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена