Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   26-02-12 21:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-02-12 21:58

Към кучкарите: Кон да ви се изсере на улицата ...[cool] [smilie5] [smilie18]
 Re: Кучкарите
Автор: jino   
Дата:   26-02-12 21:59

Имена Кристинел говори конкретно [smilie18] !
 Re: Кучкарите
Автор: TODD   
Дата:   26-02-12 22:03

Що така .... ако се изсере кучето требе да се чистя по него ,да си нося материали за тая дейност а ако се изсера аз - няма проблем .Никой нещо ми не казва .....

Ква е тая хватка се не сещам ...

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

 Re: Кучкарите
Автор: tan4o   
Дата:   26-02-12 22:39

В южния парк лятото имаше торбички за собствениците на кучета!
Нямам нищо против да си разхождат кучетата, където искат, но да си чистят след тях. Същото се отнася и за майките с деца, моля Ви не си изхвърляйте памперсите, където ви скимне, също така опаковките от солети, снаксове, чипсове, бутилки с минерална вода и вафли.
Само да вметна, че градът в който съм виждала най-много кучешки лайна през живота си, е Париж.
 Re: Кучкарите
Автор: borkopent   
Дата:   26-02-12 22:42

Аз си нося торбичка в джоба ,като го разхождам моя лисиц и за секунда му прибирам произведението!Много е просто...само да иска човек!
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 22:54

В предишната детска градина (в Лагера) държаха децата затворени по цял ден, защото дворът е пълен с кучешки фъшкии [smilie10]

И в Париж ли е така, ебаси [smilie10]
 Re: Кучкарите
Автор: milen   
Дата:   26-02-12 23:09

несъм чел цялата тема, но в събота изведох децата на разходка... е нема такъв кенеф...на всяка крачка- мина. явно в отсъствие на сняг сер@т по тревните площи, но сега лъсва всичко... няколко пъти щях да др@йфам... баси кочината
 Re: Кучкарите
Автор: CyberGene   
Дата:   26-02-12 23:20

Абе вие може ли да мислите за нещо друго, освен за децата си? Малко така по-глобално, по-генерално, за благото на всички, да се види къде се корени проблемът, а не просто "за дитету"? В тая тема виждам само примери за това как нам-си-чие чаве ровело лайна, подритвало лайна, лапало лайна и прочее (като аналог на съседната, в която всички наши деца са математически генийчета). Че е кофти положението с тия лайна, кофти е, ама нещо не виждам загриженост цялостно за държавата, ами виждам само как се действа на парче. На собственото парче, пардон дете. То родителски инстинкти, хубаво, ама дайте малко по-сериозно. С кауза от типа "да избием кучетата, щото дитету иначе яде лайна" не ме печелите [smilie23]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 23:21

Не знам, явно ше требва с гумени ботуши некви да се ходи из София, специално направени за лайна. Ако има свинари/кравари на село да помагат, че тука си е мкт ебл [smilie5]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 23:27

написа:

С кауза от типа "да
> избием кучетата, щото дитету иначе
> яде лайна" не ме печелите [smilie23]



сакън бе сайбере, къде го видя това, тук всички искаме да приличаме на кучкарите-интелигенти и подкрепяме кучешкото сране нявсякъде и по-всяко време [smilie24]
 Re: Кучкарите
Автор: tantris   
Дата:   26-02-12 23:28

В кралство Мароко си серат на воля навсякъде. И кучетата и хората.
 Re: Кучкарите
Автор: CyberGene   
Дата:   26-02-12 23:28

С евтина ирония може да спечелиш някого още по-малко.
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 23:33

За кво ми е да те печеля бе мен, утре пак ше си газим в лайната сами с малкия [smilie8]
Вземи и ти някое роднинче (явно е че нямаш твое още) и след 30 мин. пак ше говорим.
 Re: Кучкарите
Автор: CyberGene   
Дата:   26-02-12 23:50

Когато нещо кофти се случва в тая държава, то не се случва лично и конкретно срещу твоето дете. Само че няма как да го разбереш, щото родителските инстинкти са те пернали толкова силно, та всичко минава през призмата "моето дете". Така го е направила природата, не й се сърдя, но лошото е, че по този начин те кара да смяташ, че няма как да разбера за проблема, освен ако нямам дете. А всъщност изобщо не е така, напълно ми е ясен тоя проблем с лайната, щото засяга и мен, и теб, и баба ми, и дядо ми, и съседите ми, и всички хора. Не само детето ти! Или моето, или нечие друго. Изобщо не си схванал, че не се бунтувам срещу проблема, а срещу елементарната родителска ограниченост, която има свойството на сложни проблеми да прилага повърхностни решения, базирани на аксиомата "на моето дете да му е добре".
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   26-02-12 23:53

Не съм съгласен Сайбъре, ма не ми се обяснява. Айде лека [beer]
 Re: Кучкарите
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-02-12 23:53

Автор: sen_shui
Дата: 26-02-12 20:55

То къде в природата има тоалетни за хора, или къде си видял човек да се ражда с дрехи. Дай да си се изхождаме и ние където ни падне и да ходим голи и т.н, защото го няма в природата дадено нещо.
-----------------------------------------------------------------

На теферич е много яко.

А и за ходенето голи нямам против.

[smilie5]
 Re: Кучкарите
Автор: 1vo   
Дата:   27-02-12 00:13

Глей ся Сайбър, когато ти, дядо ти или баба ти се разходите за половин-един час, обикновено прекарвате на двата си крака 100 % от времето.

Когато се разхожда дете обаче не е така, то се спъва, пада, зима всякакви неща от земята, ако са две или повече много често и се боричкат. Та то е на два крака 80% максимум, останалото време е начетири или покорем гръб. Това му е естественото поведение.

И когато ПРОСТИТЕ кучкари си изхождат песовете на ДЕТСКИ площадки (училища пр.), това ограничава правата и свободите на децата. Затова и е ЗАБРАНЕНО от закона!

Това, че всички сме тарикати и законите не важат за нас е ясно.

Така, че ако бабати се търкаляше като мечка и се прибираше всеки ден омазана до уши в л., вервай ми, щеше да имаш друго мнение.

И последно, не е все едно дали ще се разболее от кучешка тения 60-70-80 годишна бабичка или малко детенце.

Айде лека.
 Re: Кучкарите
Автор: CyberGene   
Дата:   27-02-12 00:23

В единия случай ще умре никому потребна бабичка, а в другия ще умре някому потребно бебе, предполагам това визираш като разлика?
 Re: Кучкарите
Автор: chill   
Дата:   27-02-12 00:46

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Кучкарите
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-02-12 01:04



... Уж фотографски форум , па нема снимки .... [smilie8] [smilie8]




... https://photo-forum.net/static/forum/2012-02/jzpa1399.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-ye-4f6zRooY/T0q52e7IMaI/AAAAAAAAM5E/yLSyjs9jl4o/s720/IMG_0004.JPG


 Re: Кучкарите
Автор: bozO   
Дата:   27-02-12 01:33

Няколко въпроса към любителите на кучета - домашни расови и помияри.

1 - Разхождам се - настъпвам кучешки говна, качвам си ги в колата. Давам пари за автомивка и пране на стелки. Така няколко поредни пъти, а и почистването на обувките е много неприятен процес. Това нормално ли е?

2 - Виждам как в градинки и детски площадки разни мирни граждани си разхождат стоката да дефекира - кучета различни породи. Отговора на запитване от моя страна дали считат за нормална ситуацията техния любимец да се облекчава точно на тия места получава възгласи като "Простак!, Абе глей си работата и т.н" Питането ми тука е следното::Кого да наритам:
а)кучето, дето сере
б)стопанина/стопанката
в)и кучето и стопанка/стопанина му

3 - Имам приятели, дето любимци са им крави и друг едър добитък. Съгласни ли сте да си разходят любимците около вашия вход/двор/градинка?

4 - Виждал съм само 2 пъти серящи дечища, издържани от майките им, и хиляди пъти серящи кучета. Мислите ли, че децата замърсяват и създават опасност, разнасяйки праразити в изпражненията си в ареалите за разходка и игра на вашите любимци?
 Re: Кучкарите
Автор: Cristinel   
Дата:   27-02-12 05:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Кучкарите
Автор: Славов   
Дата:   27-02-12 05:50

В Стара Загора е същото, въпреки че бездомните понамаляха малко.
До ден днешен не съм видял някой да чисти на любимеца си говната....
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Кучкарите
Автор: georgi969   
Дата:   27-02-12 06:23

bozO :
"Питането ми тука е следното::Кого да наритам"



Отговорът е "Б".
Добичето какво е виновно-без значение куче ли е, кон ли е.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена