Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Ще запали ли?
Автор: Todd   
Дата:   30-01-12 22:01

Автор: jivkojj
Дата: 30-01-12 11:07

Сегашните афтонобили не са като едновремешните соц-бангии. Имаш ли свестен акумулатор - пали. Е, това не важи с пълна сила, ако някой газаджия се е упражнявал на колата.



ха ха ха ..... днес съм правил две HDI-та и един 16v намкъф си бензинов де не палят а са с прекрасни акумулатори...

А са всеки ден такива на портата ....

Що ли не палят кат не са социалистически бангии... кога някоя от тях запали като москвич 408 при минус 20 градуса ела ми се обади !

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: antoni   
Дата:   30-01-12 22:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: НАСОО   
Дата:   30-01-12 22:05

мойта е газова и пали на метан при минус 17 без никв проблем[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Todd   
Дата:   30-01-12 22:07

Виетнамка кемпер !!! [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ценослав   
Дата:   30-01-12 22:11

Аре да не покажат и "Камаза", щото западните товарни таралясници направо не ги виждам. [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: asahi   
Дата:   30-01-12 22:18

Виетнамката с топлоизолация [cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: asahi   
Дата:   31-01-12 08:39

Снощи паркирах таралясника така, че да не замръзва предния джам. Сега ще видим дали съм познал.

Успешно палене!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: dobriman   
Дата:   31-01-12 09:01

При -18 запалих от раз.
КОфтито е, че от дъхът ми замръзваха стъклата отвътре, та трябваше да чакам да се сгреят или да мръзна отвън.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Todd   
Дата:   31-01-12 09:10

Зимният дизел нали спи на улицата и е целият в скреж . Но аз в такива дни го паля 30 мин предварително и той си трака отвън .
Като дойде време за тръгване даже си е топло вътре !

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: georgi969   
Дата:   31-01-12 09:12

Пали без проблем, ама не мога да отворя предния капак, да си долеч течност за чистачките.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: boni   
Дата:   31-01-12 09:19

Тая сутрин при нас беше -23 . Опелчето запали без проблем, но първите 1-2 минути издаваше малко странни звуци - все едно се раздвижват замръзнали ролки и ремъци[smilie18]
На караулката на околовръстното и ломско беше -24.5 , на сточна гара беше -16....

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Djogata   
Дата:   31-01-12 09:21

Хм, моят Фокус-мокус съм го оставял по 20 дни без палене зимата. Миналата зима изкарах целите Коледни и Новогодишни празници извън Дания, та някъде към 20-ти Декември зарязах колата навън при минус 15 градуса, да я засипва снега. След повече от две седмици престой на колата при преобладаващо минусови температури, аз се прибрах, отрих я от снега, и я запалих на първото завъртане - това при акумулатор, оригинален още от завода, на 6 години [smilie18]

Да видим тая зима как ще е, щото докато стигна до Дания ще станат 5 месеца без палене, почти съм 100% сигурен, че тоя път ще търся ток от съседите [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Блясък   
Дата:   31-01-12 09:23

голямо мерене на .... обективи пада тук [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Djogata   
Дата:   31-01-12 09:24

Бони, няма какво да се чудиш за температурите, на това му викат топлинен остров - в големите градове температурата винаги е с няколко градуса по-висока от тази в неурбанизираните околности, поради огромното количество енергия под всякакви видове, които се употребяват в града, и съпътстващите ги топлинни загуби. Коли, апартаменти, топлофикации - всичко това излъчва топлина.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-12 09:28

Ма немам никви проблеми. Щото колата ми е в гараж. Не съм го направил на "капанче" или бръснарски салон и си го ползвам по предназначение.[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: boni   
Дата:   31-01-12 09:30

Това, което повече ме радва, е че климатиците в къщи за сега се държат геройски и температурата се крепи на 20-21 градуса през деня и 18-19 през нощта.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: milen   
Дата:   31-01-12 09:56

И аз като Боми- опела запали героиски, но няколко минути свиреха ремъци и сервото жужеше леко, но след 5 мин спряха звуците. Беше -15 в 8.20



Публикацията е редактирана (31-01-12 09:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ilchoni   
Дата:   31-01-12 10:16

А какъв е шанса да запали след 2 седмици престой? Акумулаторът уж е нов, ама... скоро ще се разбере дали е достатъчно нов [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Djogata   
Дата:   31-01-12 10:18

Илчони, нали това писах по-горе - палил съм след повече от 2 седмици престой, с 6-годишен акумулатор. Така че имаш и ти някакъв шанс [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ilchoni   
Дата:   31-01-12 10:19

"Някакъв" е доста оптимистично [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   31-01-12 10:19

Корсата така издаваше звуци при палене в кучи студ. Но е нормално за старите бангийки.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: dobriman   
Дата:   31-01-12 10:30

ilchoni, в случая се моли да не замръзне горивото

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: SLR   
Дата:   31-01-12 10:41

Сутринта показваше -20 и запалих почти веднага, след което се оказа че гумата която беше почнала да спада предния ден е на джанта и водих детето пеш на детска[smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   31-01-12 11:02

Е не можа ли да удариш 5-600 помпи?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: docenta   
Дата:   31-01-12 11:02

Аз да си призная запалих от третия път... уж кошницата е бензинова... завъртя без проблем, но не запали от първия път, втория го изпуснах а на третия запали от 1/2 [smilie21]

Ако и утре ми направи тоя номер ще и се из..кам в багажника [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.