Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Ще запали ли?
Автор: georgi969   
Дата:   31-01-12 20:57

150

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   31-01-12 21:26

Запалих тази сутрин бараката без особени затруднения. С оникновеДЕн дизел. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: katysty   
Дата:   31-01-12 21:30

На мен пък беше ми замръзнала едната врата, та влязох през другата от първия път. Откъде пък ми хрумна да пробвам другата, няма никаква логика да не е замръзнала, ама на взе, че се отвори. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: boZo   
Дата:   31-01-12 23:46

На -20 запали почти без подгревни свещи с малко повече изчакване. Съединител и серво бяха вкочанени, предполагам при такива температури става нещо с вискозитета на маслото в хидравликата... Евала на Castrol TDA [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-12 10:07

-20![smilie10]
Днес запали ама и трябваше да позавърти. Всичко се беше одървило кат на осмокласник пишката [smilie5]

На брат ми кочìната обаче не запали та ми звъня да ходя да го тегля.

Ако падне с още 5 градуса, половината кочини по софето и в татковината обаче ще ги дигат на трупчета май...[smilie8]

Като сллушах от паркинга хоровото напяване "виу, виу...виу....в..." ми стана ясно хората какви каручки с какви умрели акумулатори ги карат.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: jivkojj   
Дата:   01-02-12 10:10

При такива температури вече и нафтата почва да сдава. Какво значение има ако двигателя пали от "1/4" на -30, ако нафтата е станала на желе по горивопровода.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: dobriman   
Дата:   01-02-12 10:12

Запалих от четвърт без проблем. Даже стъклата не бяха замръзнали, но и аз като katysty се наложи да влезна през пасажерската врата за да запаля. Отдавам го на това, че шофьорската е била от подветрената страна.
А за запалването го отдавам на 2-месечният си акумулатор.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: 2nYo   
Дата:   01-02-12 10:16

Тая сутрин мнооого трудно тръгна баничарката ...
Забравил съм да налея приставка, ползвам на Casrol една, много доволен ! Като я има в горивото, пали от 1/2 ! Обаче забравих, и 3-4 пъти нещя ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: tofo   
Дата:   01-02-12 10:39

Пали си като пушка и после гасих 5 пъти поред, че замръзнало жилото на газта и форсира до дупка. Да не говорим, че като духнах в ключалката да я размразя ми се залепиха джуките за метала. За една бройка още да са си там...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: imitev   
Дата:   01-02-12 10:41


Днес реших да заведа и малката кифла на лекар че кашлюка...

И колата ме предаде :):):)

Май е бензиновата помпа или нещо по веригата...

Ей сега ако не бях болен и все още пиех маааалииии :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Gruyu   
Дата:   01-02-12 10:47

френски акумулатор марка ТУДОР 2007г., предаде богу дух преди месец, смених го с наш, монбатски, пак купуван 2007г, от стария форд-дизел, и държи в тия студове, а него колко съм го цедил, така че не залитайте много по разни скъпи западни акумулатори!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: munchu   
Дата:   01-02-12 10:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: petrovm   
Дата:   01-02-12 10:52

Хайде и аз да се запиша!
Мерцедес, бензинова а-класа 2001-ва година, с нов акумулатор на 4-5 месеца, турски марка Мутлу, запали без проблем при минус 15 градуса, но и аз преди палене включвам за около 5 сек. късите светлини или габаритите и след това нямам проблем!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: petrovm   
Дата:   01-02-12 10:54

п.с. За да нямам проблеми зимата с уплътненията винаги ги мажа с течен парафин и никога не са ми залепвали, поне не и в София, изпитано е..., и си влизам през шофьорската врата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: Ondine1   
Дата:   01-02-12 10:56

За паленето запалих и днес [smilie5] ,обаче амортисьори/маслени ли какви са хидравлика някаква/,как дрънчи колата /като каруца/на всяка неравност не е истина...и това докато загрее.Оставих я на сервиз,че да видим...дали само студа е виновен/дано де/[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: munchu   
Дата:   01-02-12 10:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: dobriman   
Дата:   01-02-12 10:57

гумите не са ми залепнали. Механизъма на ключалката явно е замръзнал. Централното отключва - дърпам бравата и ... все е едно е заключена вратата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-12 12:26

Тофоооооооо,Тофо!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Голема си шматка начи! Че кой духа на ключалка при -20??/

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ценослав   
Дата:   01-02-12 12:37

Кво палене бре братя, па и сестрички!!! Тая нафта замръзвала по бърже и от водата бре. Това производителите "и тях .... както ВиКА и Енергото". [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: imitev   
Дата:   01-02-12 13:49


Ценославе - жената в търново си пали шкодилака на -15 сутрина с обикновена нафта от лукойл. Даже без присадки...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-12 13:54

Абе с паленето няма грижи ама на газ ако вдигна на 3000 - 3500 минава на безин. Явно в тоя студ и газта се е одървила и не изпарява качествено. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: imitev   
Дата:   01-02-12 15:17


на астрата ми се оказа че е замръзнала дюзата... бах маа му!

Сега работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-12 15:33

То на мен ми замръзна дюзата само докато дръпна брат ми да запали, а представям си на страта как и се е смръзнала за цяла нощ [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: imitev   
Дата:   01-02-12 16:42

Твоята е многодюзова...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще запали ли?
Автор: ipolit   
Дата:   01-02-12 17:46

Това за френските коли и -22 са глупости - мойта е палила на -30 без проблем. Имах един много зъл акумулатор - миналата година умря след 7 години. Ся си сложих Искра и нямам проблем, а тая сутрин беше -26.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.